Emoji Kopyala

iPhone Emoji Kopyala  (ios Apple Yeni Emojiler)

iPhone emoji kopyala, işlemi için burada tek dokunuşla istediğiniz simgeyi kopyalayabileceksiniz. Boslukkopyala.com olarak sizlere sosyal medya uygulamalarında boş mesaj nasıl gönderilir anlatmıştık. Detaylarına da görünmez boşluk kopyala sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu defa iPhone emojileri kopyalama nasıl yapılır anlatıyor olacağız.

❤️‍🔥 iPhone Emoji Kopyala

Kopyalamak istediğiniz emojinin üstüne dokunun.

😀 😃 😄 😁 😆 🥹 😅 😂 🤣 🥲 ☺️ 😊 😇 🙂 🙃 😉 😌 😍 🥰 😘 😗 😙 🌸 😣 😖 😫 😩 🥺 😢 😭 😤 😠 😡 🤬 😳 🥵 🥶 😶‍🌫️ 😱 😨 😰 😥 😓 🤗 🤔 🫣 🤭 🫢 🫡 🤫 🫠 🤥 😶 🫥 😐 🫤 😑 🫨 😬 🙄 😯 😦 😧 😮 😲 🥱 😴 🤤 😪 😮‍💨 😵 😵‍💫 🤐 🥴 🤮 🤧 😷 🤒 🤕 🤑 🤠 🩷 ❤️ 🧡 💛 💚 🩵 💙 💜 🖤 🩶 🤍 🤎 💔 ❤️‍🔥 ❤️‍🩹 ❣️ 💕 💞 💓 💗 💖 💘 💝 💟 😈 👿 👹 👺 🤡 💩 👻 💀 ☠️ 👽 👾 🤖 🎃 😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀 😿 😾 🫶 🤲 👐 🙌 👏 🤝🏻 👍 👎 👊 🤛 🤜 🫷🏻 🫸 🤞 ✌️ 🫰 🤟 🤘 👌 🤌 🤏 🫳 🫴 👈 👉 👆 👇 ☝️ 🤚 🖐️ 🖖 👋🏻 🤙🏻 🫲 🫱🏻 💪 🦾 🖕 ✍️ 🙏 💋 👄 🦷 👅 👂 👃 👁️ 👀 🗣️ 👤 👥 👶 👧 🧒 👦 👩 🧑 🧚‍♀️ 🧚 🧚‍♂️ 🧜‍♀️ 👩‍🍳 👨‍🌾 👩‍🌾 👰‍♀️ 👸 🤴 🤰 👼 🐶 🐱 🐭 🐹 🐰 🦊 🐻 🐼 🐨 🐦‍⬛ 🦆 🪿 🐥 🐣 🐤 🪲 🪳 🦟 🦗 🕷️ 🕸️ 🦂 🐍 🦎 🦖 🐵 🙈 🙉 🙊 🐒 🐔 🐜 🪰 🫏 🐓 🐁 🐀 🐕 🐈 🐈‍⬛ 🐑 🦧 🦣 🐿️ 🦔 ☀️ 🌞 🌝 🌛 🌜 🌚 🌕 🌖 🌗 🌘 🌑 🌒 🌓 🌔 🌙 🌎 🌍 🪐 💫 🌟 ☄️ 💥 🔥 🌪️ 🌈 🌤️ 🌥️ ☁️ 🌦️ 🌧️ ⛈️ 🌩️ 🌩️ 🌨️ ❄️ ☃️ 🌬️ 💨 💧 🌊 🍏 🍎 🍐 🍊 🍋 🍌 🍉 🍓 🍒 🥕 🥒 🥛 🍿 🍸 🥃 🏀 🏈 🥎 🏐 🏉 🥏 🎱 🪀 🏓 🏸 🏒 🏑 🏋️‍♀️ 🤸‍♀️ 🚵‍♀️ 🚴‍♀️ 🏆 🥁 🎹 🎼 🎧 🎤 🎬 🎨 🧩 🎭 🎮 🎳 🎲 ♟️ 🎯 🤹‍♀️ 🎪 🚗 🚕 🚙 🚌 🏎️ 🚓 🚑 🚒 🚍 🚔 🚘 🏳️ 🏴 🏴‍☠️ 🏁 🚩 🏳️‍🌈 🏳️‍⚧️ 🏳‍🟧‍⬛‍🟧 🇺🇳 🇦🇫 🇦🇽 🇦🇱 🇩🇿 🇨🇦 🇦🇿 🇦🇺 🇩🇴 🇨🇿 🇬🇲 🇲🇴 🇺🇸 🇻🇳 🇼🇫 🇹🇴 🇹🇳 🇹🇷 ◕‿◕ ◕^◕ ۝ ☾☆ ۞ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

Burada, “iPhone emoji kopyalama” yöntemi olarak hem butonlara dokunup kopyalama işlemini yapabilirsiniz hem de seçerek kopyalayabilirsiniz. Farklı ve değişik emojiler arıyorsanız kesinlikle bu sembolleri incelemenizi öneriyoruz. Instagram biyografi, gönderi açıklaması ve hikayelerinde de kullanabilirsiniz. Siyah emojiler, beyaz emojiler ve daha bir çok farklı sembole buradan ulaşmak mümkün. Emojiler mesajlaşırken ya da dijital ortamda herhangi bir alana yazı yazarken kendimizi ifade etmek için kullandığımız sembollerdir. Fakat, bu sembolleri bazen güzel göründüğü için de kullanabiliyoruz. Emoji kitaplığında bulunan semboller çok sıradan geliyorsa buradaki ifadeleri de kullanın.

iPhone elma emojisine ihtiyacınız varsa direkt Apple markasının simgesi olan emojiyi de buradan kopyalayabilirsiniz.

🟢Apple Emojiler Nerede?

Apple iPhone cep telefonlarında mesaj yazarken emojilerin nerede olduğunu bulamadıysanız yapmanız gereken şey oldukça basittir. Mesaj yazarken iPhone telefonunuzun sol alt kısmında bulunan “smile” yani gülücük simgesine dokunarak emojilerin bulunduğu sayfayı açabilirsiniz.

Apple emojiler nerede

Ayrıca emoji sayfasına giriş yaptıktan sonra arama kısmından, aradığınız türdeki emojinin adını yazıp bu simgeye daha kolay ulaşabilirsiniz. Örneğin beyaz kalp emojisini arıyorsanız beyaz kalp yazmanız yeterli olacaktır. Bu sayede ilgili simge en başa gelir ve üstüne dokunarak kullanabilirsiniz.

Apple Emoji Kopyala

iPhone Logo Emojisi:


Elmas emojisi:iPhone gül emojisi:iPhone sarı kalp emojisi:iPhone gülücük emojisi:iPhone Whatsapp Taç Emojisi:iPhone kılıç emojisi:iPhone titreyen yüz emojisi:Geyik başı sembolü:iPhone yeni emoji:Yeni iPhone emoji Zencefil:Bezelye yeni Apple emojileri:iPhone wifi emoji:Tarak emojisi:

Yukarıda listelenen emojilerin çoğu Apple telefonlara yeni geldiği için web sitelerde görünmüyor olabilir. Ancak, kopyala butonuna dokunduktan sonra Whatsapp, Instagram, Discord, Facebook, Twitter, Sohbet siteleri ve sembolü destekleyen birçok platformda kullanabilirsiniz.

Örneğin, listede yer alan bazı emojiler dikdörtgen kutucuk olarak görünmektedir. Bu sizi korkutmasın. Çünkü yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere bu semboller yeni çıktı ve internet siteleri şimdilik desteklemiyor. Kopyaladıktan sonra istediğiniz herhangi bir alanda kullanmaya başlayabilirsiniz.

iPhone Kalp Emojisi Kopyalama

iPhone kalp emojisi kopyalamak için aşağıdan beğendiğiniz sembolü seçip ardından kopyala seçeneğine dokunmalısınız. Kopyalama işlemini yaptıktan sonra kullanacağınız mesaj kutusu, biyografi alanı, kullanıcı adı gibi alana yapıştırmanız yeterli olacak.

Parıl parıl bir kalp: 💖
Büyüyen bir kalp: 💗
Yatan kalp: ❥
Kırık kalp; 💔
Sevgililer ve kalp: 💑
Bir arada dönen kalpler: 💞
Kalp çifti: 💕
Aşk oku tarafından vurulmuş bir kalp: 💘
Pembe ve kırmızı kalp: 💟
Hediye kalp: 💝
Sade turuncu kalp:🧡
Sarı kalp: 💛
Mavi kalp: 💙
Yeşil kalp: 💚
Beyaz kalp: 🤍
Mor kalp: 💜
Koyu siyah kalp: 🖤

Değişik iPhone Emoji Kopyalama

Değişik ve farklı iPhone emoji kopyalamak isteyenler ise yine aşağıdaki kopyalama seçeneklerini tercih edebilirler. Bu semboller daha çok emoji kütüphanesinde bulunmayan farklı sembollerdir. Ancak, kopyaladıktan sonra iPhone telefonunuzdan sosyal medya uygulamalarında kullanabilirsiniz. Bu sembollerin çoğu siyah ya da beyaz renktedir.

Farklı iPhone emojileri:

iPhone taç emojisi:


Siyah kalp:Siyah yıldız:Beyaz yıldız:Türk bayrağı:Kartal emoji:Sincap:iPhone nazar boncuğu emoji:Parıldayan yıldız:Siyah ay yıldız:Siyah sonsuzluk işareti:Kuş tüyü:Baykuş:Apple iPhone keçi emojisi:


Farklı ve hiç görmediğiniz semboller arıyorsanız direkt olarak yukarıdaki emoji kopyalama butonları ile bu sembolleri kopyalayıp kullanmaya başlayın. Burada listelenmemiş olan onlarca farklı sembol olduğunu da söyleyebiliriz. Bu sembolleri görmek için isterseniz emoji sayfasını ziyaret edin. Siyah gül, beyaz gül, siyah kral tacı ve daha bir çok farklı sembolü buradan inceleyip beğendiğinizi kopyalayarak kullanmaya başlayın.

Eğer herhangi bir yerde gördüğünüz ancak bulamadığınız bir emoji varsa bunu da yorum kısmından bizlere yazarak sorabilirsiniz. Konu ile alakalı kısa sürede araştırma yapıp ilgili emojiyi de buradaki listeye ekleyebiliriz.

iPhone Emojileri

iPhone Emojileri
Tehlikeli madde emojisi:Satranç emojileri:Müzik notaları:Sonsuzluk emojisi:Trafik uyarısı emoji:Siyah kazma emojisi:iPhone kamyonet emoji:Lotus çiçeği emojisi:Kahve emoji:Siyah güneş iPhone emojileri:Kardan adam:Futbol topu:Apple Zincir emojisi:

iPhone emojileri arıyorsanız yukarıdaki butonları kullanıp değişik türde emojiler de kullanabilirsiniz. Yukarıda listelenen çoğu emoji iPhone emoji kitaplığında bulamayacağınız sembollerdir. Bu semboller unicode platformundan alınmış iPhone emojileridir. Eğer siyah renkte sembol kullanmayı seviyorsanız kopyalayıp dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

❤🔥 iPhone Emoji

Sıkça kullanılan sembollerden biri de “❤🔥 ” emojisidir. ❤🔥 iphone emoji kopyalamak isteyenler aşağıdan seçip bu sembolü kopyalayabilirler.

 • ❤🔥

iOS Apple Emoji Kopyalama

Siyah ok:
X emojisi:Erkek emojisi:Hermes’in Asası:Siyah Makas:Beyaz gülen yüz:iPhone Gülme emojileri:iPhone üzgün emoji:iPhone kalp emojisi kopyalama:Yağmur emojisi:Boş daire emoji:Değişik emojiler:Siyah kelebek:Siyah kilit emojisi:

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. iPhone Emoji Kopyalama

  iPhone emoji kopyalama işlemi düşünülenden çok daha basit bir işlemdir. Fakat bazılarımız normal emoji kütüphanesinde olan semboller yerine farklı emojiler kullanmak isteyebiliyoruz. Örneğin Instagram biyografi alanına siyah bir kral tacı koymak istediğimizde normal telefon emojileri arasında bu sembolü bulamıyoruz. Fakat, burada listelenen değişik emojiler sayesinde artık kimsede olmayan sembolleri sosyal medyada kullanabilirsiniz. İşte kopyalayabileceğiniz bazı farklı iphone emojileri:

  Gülücük emojileri: 😀 😃😄 😁 😆 😅 🤣 😂 🙂🙃 😉 😊 😇 😗 ☺ 😚 😙 😋 😛 😜 🤪 😝 🤑 🤗 🤭 🤫 🤔 🤐
  Çiçek emojileri:🌼🌻🌹🌷💐🌺🌸
  Mutsuz emojiler: 😒😓😔😞😢😣😥😩😪😫😭😰😲
  Kalp Emojileri: ❤ 💔 💝 💓 💕
  Hayvan emojileri: 🐟🐙🦑🦞🦀🦅🕊️🦃🐓🦉🦤🦢🦆🪶🦜🦚🦩🐩🐕‍🦺🦮🐕🐁🐇🐈🦔🦡🦨🐿️
  Doğa emojileri:🌾🍀🍄🌰🌲
  Sevgili emojileri: 🥰 😍 🤩 😘

  iPhone Telefonlarda Emoji Nasıl Kopyalanır?

  iPhone telefonlarda emoji kopyalama işlemi de Android cihazlardaki gibidir. Öncelikle kopyalamak istediğiniz emojiyi seçmeniz gerekiyor, üzerine basılı tutup bir süre sonrasında çıkan kopyala seçeneğine dokunarak emojiyi kopyalayabilirsiniz. Fakat bazen bu işlem üzerine dokunduğunuzda gerçekleşmeyebiliyor. Bu durumda da ilgili emojinin sağ ya da sol kısmına basılı tutup ardından emojiyi seçecek şekilde parmağınızı hareket ettirmelisiniz. Emoji seçimi tamamlandıktan sonra parmağınızı kaldırın, ardından ekrandaki kopyala seçeneğine dokunarak ilgili simgeyi kopyalayın.

  Bu içerikte her ne kadar emojilerin altında kopyala seçeneği olsa da farklı sayfalarda bu kopyala butonu olmayabiliyor. Bu nedenle beğendiğiniz emojileri kopyalarken yukarıda bahsedilen işlemler yapılabilir. Whatsapp yeni emoji listesi eklendiğinde bu yoruma yanıt olarak yeni emojileri de paylaşmayı düşünüyorum.

 2. Whatsapp iPhone yeni emojiler:

  iPhone yeni emojiler
  , Whatsapp’a gelen son güncelleme ile yeni emojiler de eklendi. Bu emojiler çoğu kişi tarafından oldukça beğenilse de bazı kullanıcılar gereksiz olduğunu ifade ediyorlar. Fakat muhtemelen sizin de kullanmak isteyeceğiniz yeni semboller bana kalırsa oldukça güzel. Bu sembolleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  Karga emojisi: 🐦‍⬛
  Tarak Emojisi: 🪮
  Titreyen yüz: 🫨
  Sağa el: 🫸
  Sola el: 🫷🏻
  Eşek: 🫏
  Kanat:🪽
  Bezelye: 🫛
  Zencefil: 🫚
  Geyik kafası: 🫎
  Kaz: 🪿

  iPhone emoji kopyala işlemi için farklı ve değişik semboller arayanlar bu emojileri de kullanabilirler. Yeni gelen emojilerden benim en çok beğendiklerim ise, kaz, eşek, titreyen yüz ve kanat sembolleri oldu. Muhtemelen Whatsapp konuşmalarımda da bu sembolleri çok fazla kullanacağım.

  Instagram İçin iPhone Emoji Kopyalama

  Yeni gelen emojileri Whatsapp, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında kullanabiliyoruz. Youtube gibi çeşitli video platformlarında da kullanılabilir. Ancak siz daha özel semboller arıyorsanız yukarıdaki siyah beyaz renkteki emojileri de tercih edebilirsiniz. Emojiler genelde kendimizi ifade etmek için kullandığımız semboller olsa da bazen güzel görüntü amacıyla da kullanılabiliyor.

 3. Bana kalırsa en çok kullanılan iPhone emojileri:

  😀😁😅😂🤣🥲😊😇🫨🫤😐😹🫸

  Tabi bu benim fikrim. Siz en çok hangi emojileri kullanıyorsunuz?

 4. iPhone emoji kopyalama
  Buradaki semboller gerçekten güzel görünüyor, iPhone emoji kopyalama işlemi için de butonlar olmasını çok sevdim. Ayrıca genelde diğer internet sitelerinde Whatsapp’ta olan emojiler listelenmiş. Bu emojilere zaten Whatsapp üzerinden ulaşabiliyoruz. Doğal olarak farklı sembol ve emojiler arıyor insan. Diğer arkadaşları bilmem ama ben siyah beyaz olan bütün sembolleri çok beğendim. Zaten Instagram biyografimde ve öne çıkanlar kapağında da bu sembollerden kullanıyorum. Örnek verecek olursam:

  İyi geceler emojisi: ⋆。 ゚☁︎。 ⋆。 ゚☾ ゚。 ⋆
  Sevgiliye emoji mesaj: ♡❀˖⁺. ༶ ⋆˙⊹❀♡
  iPhone değişik semboller: 𒅒𒈔𒅒𒇫𒄆
  Hayvan sembolleri: 𓃥 𓃠 𓃰 𓃱 𓃯 𓃭 𓃸 𓃵 𓃗 𓃘 𓃙 𓃟 𓄀 𓄁 𓄂 𓄃 𓃚 𓃛 𓃜 𓃝 𓃞 𓃒 𓃓 𓃔 𓃕 𓃖 𓃡 𓃢 𓃦 𓃩 𓃫 𓃬 𓃮 𓃲 𓃴 𓃶 𓃷 𓃹 𓃻 𓃽 𓃾 𓃿 𓄄 𓄅 𓄆 𓄇 𓆇 𓆈 𓆉 𓆌 𓆏 𓆗 𓆘 𓆙 𓆚 𓆐 𓆑 𓆒 𓆓 𓆔 𓆕 𓆖 𓆊 𓆍 𓆣 𓆤 𓆥 𓆦 𓆧 𓆨 𓆛 𓆜 𓆝 𓆞 𓆟 𓆠 𓆡 𓆢 𓄿 𓅀 𓅁 𓅂 𓅃 𓅄 𓅅 𓅆 𓅇 𓅈 𓅉 𓅊 𓅋 𓅌 𓅍 𓅎 𓅏 𓅐 𓅑 𓅒 𓅓 𓅔 𓅕 𓅖 𓅗 𓅘 𓅙 𓅚 𓅛 𓅜 𓅝 𓅞 𓅟 𓅠 𓅢 𓅣 𓅤 𓅥 𓅦 𓅧 𓅨 𓅩 𓅪 𓅫 𓅬 𓅭 𓅮 𓅯 𓅰 𓅱 𓅲 𓅳 𓅴 𓅵 𓅷 𓅶 𓅸 𓅹 𓅺 𓅻 𓅼 𓅽 𓅾 𓅿 𓆀 𓆁 𓆂 𓆃 𓆆
  Siyah kedi emojisi: ฅ^•ﻌ•^ฅ

  Apple Emoji Kopyala
  Apple emoji kopyalama eğer Whatsapp ya da Instagram gibi sosyal medya uygulamalarından emoji kopyalayacaksanız bunu yapmak çok basit. Yapmanız gereken şey, Whatsapp giriş yapın, herhangi bir mesajı açın, mesaj yazma alanına dokunduğunuzda klavye açılacaktır buradan emoji simgesine dokunun, kopyalamak istediğiniz emojiyi bulun ve üzerine dokunun. Mesaj yazdığınız alana bu simge gelir. Sağ tarafına iki defa dokunun, emoji otomatik seçilecek ve kopyala seçeneği gelecek.

 5. Whatsapp, Instagram, Twitter, Facebook, Messenger ya da diğer sosyal medya uygulamalarındaki bütün iPhone emojileri aşağıdaki gibidir. Bu emojiler arasında hayvan emojileri, bitki emojileri, bayrak emojiileri gibi çeşitli semboller bulunuyor. Aşağıdan da beğendiğiniz sembolleri kopyalayıp ardından herhangi bir alanda kullanabilirsiniz.

 6. ✅ Apple emojileri de Android emojileriyle aynıdır. Ancak görünüm olarak birbirinden kısmen fakrlı olabiliyor. Örneğin Whatsapp’a yeni bir güncelleme ile emoji geldiğinde bu emojiler Apple yani iPhone telefona da geliyor. Emojiler genelde başlangıçta Samsung, Huawei, Xiaomi, LG gibi android cihazlara sonrasında ise ios işletim sistemine sahip iPhone telefonlara ve tabletlere geliyor.

  Yapılan bir haberde Türklerin en çok kullandığı emojiler: 😂😘🥰 ❤️

  Telefon fark etmeksizin Türk insanının en fazla kullandığı emojiler “😂😘🥰 ❤️” şeklinde gösterilimiş. Bu emojiler de genelde gülme ve sevgi emojileridir. Her ne kadar sinirli WP konuşmaları yapsak da “😤😠” gibi emojiler en çok kullanılan semboller arasında yok.

 7. iPhone elma emojisini eklemeniz çok iyi olmuş. Bu emojiyi, geçen birinde gördüm ve uzun süredir arıyordum. Hiçbir yerde yoktu, sadece elma emojisi vardı. Bu arada tekrardan teşekkür ederim. Arkadaşlarımla da paylaştım bu sayfayı.

 8. Ben iPhone’un logosu olan elma emojisini arıyordum, sadece burada bulabildim. Çok teşekkür ederim

 9. Burada iPhone elma emojisi kopyala yapıştır işlemi yapılabilir. Aynı zamanda, ios ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarındaki bütün emojileri buradan kopyalayabilirsiniz. Daha farklı ve değişik emojiler arayanlar ise alt kısımdan farklı sembolleri de kopyalayabilirler.

  iPhone Elma Emojisi Kopyala

  iPhone elma emojisini listenin ilk sırasında bulabilirsiniz. Üstüne dokunduğunuz esnada otomatik olarak kopyalanacaktır. Kopyalandığında ise, kopyalandı uyarısını görürsünüz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir