Emoji Kopyala

Alevli Kalp Emojisi Kopyala ❤️‍🔥

Alevli kalp emojisi kopyala işlemini buradan yapabilirsiniz. ‘Whatsapp ateşli kalp emojisini kopyalamak’ için buradaki butonu kullanabilirsiniz. Bilgisayarda klavyeden ateşli kalp yapmak isteyenler buradaki butondan faydalanabilirler. Kopyaladıktan sonra bilgisayar ya da mobil cihazınızdan istediğiniz herhangi bir alana yapıştırarak kullanın. Whatsapp, Instagram, Telegram ve diğer sosyal medya platformlarında ve internet sitesinde de kullanılabilir. Ayrıca destekleyen sohbet uygulamalarında da bu sembol kullanılabilir.

Alevli kalp emojisi; aşk duygusunun, tutkunun, ve şehvetli aşkı ifade eden bir semboldür. Görünüm bakımından kendine has olan emoji, dövme olarak kullanılabildiği gibi telefonlarda duvar kağıdı olarak da tercih edilmektedir. Ateşli kalp sembolü, ❤️kırmızı kalp ve 🔥 ateş semojileri yan yana getirilerek oluşturulmuştur. Yanan bir kalbi sembolize eder.

Alevli Kalp Emojisi Kopyala

Alevli kalp emojisi kopyala yapıştır:
Kopyalandı!

Alevli kalp emojisi, yukarıdaki kopyala butonuna dokunularak kopyalanabilir. Kopyaladıktan sonra, cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan yapıştırarak kullanabilirsiniz. Android ya da iPhone telefonunuzdan tek dokunuşla kopyalayın. Klavyede alevli kalp emojisi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız direkt buradan cihaz hafızasına alın.

Bu sembol Instagram hikayelerine, Whatsapp durumlarına da tepki olarak gönderilebiliyor. Ayrıca yine Instagram ve Whatsapp uygulamalarında mesajı beğenmek amacıyla da ateşli kalp sembolünü kullanabilirsiniz.

Alevli Kalp Emoji Anlamı

Ateşli kalp sembolü kullanılan platforma göre görünüm bakımından farklılık gösterebilir. Ancak anlam bakımından aynıdır. Alevli kalp emojisi, ihtiraslı, ateşli ve tutkulu bir aşkı ifade etmek için kullanılır. Romantik anlarda kullanabileceğiniz bir semboldür. Bu emojiyi iPhone ya da Android cihazınzda bulabilirsiniz. Alevli kalp emojisi nerede diye araştıranlar için direkt olarak bu sembolü burada paylaştık.

Bu emoji ihtiraslı bir sevgi anlamıyla birlikte, aşktan kalbi yanmak anlamında da kullanılabilir. Emoji oluşturulurken ❤️kırmızı kalp ve 🔥 ateş emojileri birleştirilerek elde edilmiştir.

❤️‍🔥 Kullanılan Bazı Mesaj Örnekleri

“Seninle olan her anımız 🔥❤️‍🔥”
“Alev gibi yanıyorum senin için ❤️‍🔥”
“Aşkımız hiç solmasın ❤️‍🔥”
“Kalbim seninle atıyor ❤️‍🔥”
“Seni düşündükçe içim kıpır kıpır oluyor ❤️‍🔥”
“Gözlerindeki ateşi görmek beni deli ediyor ❤️‍🔥”
“Seninle her an aşk dolu ❤️‍🔥”
“Birlikteyken zaman duruyor ❤️‍🔥”
“Sen benim için bir tutku ❤️‍🔥”
“Kalbim seninle çarpıyor ❤️‍🔥”

❤️‍🔥Genel Bilgiler

Emoji: ❤️‍🔥
Kısa isim:ateşli kalp
Codepoint: U+2764 FE0F 200D 1F525 Kopya2764 –  kırmızı kalpFE0F – ️ VARYASYON SEÇİCİ-16200D – ‍ sıfır genişlikli 1F525 –  ateş
Ondalık: ALT+10084 ALT+65039 ALT+8205 ALT+128293
Unicode Sürümü: Hiçbiri
Emoji Sürümü: 13.1 (2020-09-15) tarihinde listeye eklenmiştir.
Kategoriler:Gülücükler ve Duygular
Alt Kategoriler:❤️‍🔥Kalp
Anahtar kelimeler:alev | arzu | aşk | ateşli kalp | kalp | kutsal kalp | tutku

Ateşli kalp emojisi ve benzeri farklı değişik semboller arıyorsanız emoji kopyala kategorisini ziyaret edin. Ayrıca sosyal medya hesaplarında ya da mesajlaşma uygulamalarında boşluk göndermek için, boşluk kopyala sayfasını ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir