Emoji Kopyala

Bebek Emojisi Kopyala

Bebek sembolünü emojiler bölümünde bulamadıysanız buradan kopyalayabilirsiniz. Haberimizde çeşitli “bebek emojisi kopyala” seçeneklerini listeledik. Buradaki emojileri kopyalayıp Whatsapp, Instagram, Twitter, Telegram, Sohbet siteleri ve online sosyal medya uygulamalarına yapıştırarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer yeni doğum yapmış birine tebrik mesajı göndererek kutlamak istiyorsanız mesajınızın sonuna ya da içerisine bebek emojisi ya da bebek ve anne emojisi ekleyebilirsiniz.

Bebek emojisi aynı zamanda anneler çocuklarına mesaj yazarken de kullanılan bir emojidir. Bununla birlikte sevgililer ya da arkadaşlar da birbirine mesaj gönderirken bu sembolü kullanabiliyor. Örneğin birine nasıl olmuşum diyerek fotoğraf gönderdiğinizde size bebek emojisi gönderiyorsa bebek gibi olmuşsun demek istiyordur. Hadi asıl konumuza geçelim. Burada bebek emojilerini kopyalayıp dilediğiniz bir alanda kullanabilirsiniz.

Bebek Emojisi Kopyala Yapıştır

Whatsapp Bebek Emojisi Kopyala:Kanatlı Bebek Emojisi:Anne ve Bebek Emojisi:Bebek Sembolü:Baba ve Bebek Emojisi:


Siyahi Bebek Emoji:
Yukarıda farklı altı adet bebek emojisine yer verdik. Eğer yeni doğum yapan birine tebrik mesajı gönderecekseniz anne ve bebek ya da baba ve bebek olan emojileri mesajın başına ya da sonuna ekleyebilirsiniz. Ayrıca Instagram gibi sosyal medya uygulamalarında anne ve beben veya baba ve bebek emojisini biyografi alanında görüyorsanız bu o kişinin çocuğu olduğu anlamına gelebilir. Fakat emoji kullanımı kişiden kişiye farklılık gösterdiği için farklı bir anlamda da biyografi alanına bu sembolü bırakmış olabilir.

Emojiyi kullanmak için yukarıdan beğendiğiniz emojinin altındaki kopyala butonuna dokunun. Ardından yazmak istediğiniz alana gelip yapıştırarak kullanabilirsiniz. Farklı emojiler arıyorsanız web sitenin arama kısmına emoji yazıp ara butonuna dokunarak diğer emojileri de inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Bebek Emoji

Whatsapp, Instagram ve diğer sosyal uygulamalarda bebek emojisi için birden fazla örnek bulunmaktadır. Bunların bazılarını yukarıda listeledik. Bu emojilerden beğendiğinizi kopyalayıp yapıştırarak herhangi bir alanda kullanabilirsiniz. Yeni doğum yapmış arkadaşlarınıza ya da akrabalarınıza tebrik mesajı gönderirken de bebek emojisini kullanabilirsiniz.

Ancak isterseniz 👨‍👩‍👧 gibi bir emoji de kullanabilirsiniz. Bu emojide ise Anne, Baba ve Çocuk yer almaktadır. Bebek emojisi bazen mesajlaşırken bazen de çeşitli sosyal medya uygulamalarında kullanıcı adı, biyografi alanında kullanılabilir. Ayrıca Instagram öne çıkanlar başlığı olarak bebek emojisi kullanılabilir. Örneğin çocuğunuzun ya da yeğeninizin fotoğraflarının olduğu bir öne çıkanlar oluşturmak istiyorsanız bu emojiyi kullanabilirsiniz.

Whatsapp bebek emojisini de diğer insan emojileri gibi renk seçimi yapabileceğimiz şekilde listelemiştir. Örneğin, sarışın, esmer, kumral ya da siyahi bebek emojilerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Ancak siz bu emojiyi uygulamada bulamadıysanız direkt buradan kopyalayıp kullanın.

Bebek Emojisi Anlamı

Bebek emojisinin anlamı kullanıldığı yere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu emoji direkt olarak bir bebeği temsil etmek için kullanılır. Emoji bazı platformlarda emzikli bir bebek yüzü olarak görünürken bazılarında tek dişi olan bir bebek simgesi şeklindedir. Bu emoji genellikle bebekleri veya küçük çocukları ifade etmek için kullanılır. Ayrıca hamileler tarafından da sıklıkla kullanılan bir semboldür. İlgili emoji: 🤱 🍼 🚼 👼 🚸

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir