Emoji Kopyala

Bıyık Emojisi Kopyala 🥸 ︿ 〰️

Bıyık emojisi, direkt olarak Whatsapp, Instagram ya da benzeri uygulamalarda yok. Ancak iPhone ya da Android telefonundan bıyık emojisi kopyalamak isteyenler için farklı alternatifleri burada paylaştık. Bu sayede, sosyal medya uygulamalarında, oyunlarda veya sohbet sayfalarında bıyık sembolü kullanabilirsiniz. Bıyık emojisinin ne anlama geldiğini ve sakal bıyıklı emojileri bu başlıktan kopyalayabilirsiniz.

Bilgisayarda klavyeden bıyık emojisi nasıl yapılır, diye araştıranlar için de direkt kopyalama butonlarını bu emoji kopyala içeriğimizde paylaştık. Böylece kullanıcılar tek dokunuşla mobil cihazların dan ve bilgisayardan bıyık sembolünü kopyalayabilecekler.

Bıyık Emojisi

“Bıyık emojisi” genel olarak bıyıklı bir adamı simgelemek için kullanılır. Ayrıca, sakalını kesen ve yalnızca bıyık bırakan erkekler tarafından da kullanılabilir. Bıyık sembolü özetle, bıyığı temsil etmek için kullanılmaktadır. Bıyık, bazen espri yapma, gizemli olma veya biraz muziplik ifade etme amacıyla da kullanılabilmektedir. Ayrıca, bazı durumlarda ciddi olmayan bir sohbeti veya samimi bir tonu işaret etmek için kullanabilirsiniz.

Fakat emojinin anlamı, kullanıldığı duruma, konuşmanın tonuna ve kişisel yorumlara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Aşağıdaki başlıktan farklı bıyık emojilerini kopyalayabilirsiniz.

Bıyık Emojisi Kopyala

Bıyık Emojisi Kopyala Yapıştır:
Kalın Kaş ve Bıyık: ‏‏‏‏‏‏‏‏🥸 Kopyalandı!
Sakal ve Bıyıklı Erkek 🧔🏻‍♀️ Kopyalandı!
Bıyık ve Gözler: 👁〰👁 Kopyalandı!
Bıyık Emojisi: ︿ Kopyalandı!
Kalın Bıyık Emojisi: 〰️ Kopyalandı!

Bilgisayarda klavyede bıyık emojisi yapmak isteyenler bu kopyala butonlarını kullanabilirler. Kopyala butonuna dokunduğunuz zaman kopyalandı uyarısını göreceksiniz. Bu uyarıyı gördükten sonra kullanmak istediğiniz herhangi bir alana gidip yapıştırabilirsiniz.

Sakal ve bıyık emojileri ya da yalnızca bıyık emojisine ihtiyacınız varsa buradan kopyalayın. Yukarıdaki kopyala butonlarına dokunup, beğendiğiniz sembolü hafızaya alın. Sonrasında kullanmak istediğiniz yere yapıştırmak için:

  • Bilgisayardan: CTRL + V ya da sağ tıklayıp yapıştır deyin.
  • Telefondan: Kullanılacak metin yazılan alana iki defa dokunup yapıştır seçeneğine basın.

Gizlenmiş Yüz 🥸 için Devs Emoji Kodları

Bu emojinin HTML, hex, dec, Punycode ve diğer devs kodlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Farklı sembol ve emojiler için ana sayfayı ziyaret edin.

HTML hex🥸
HTML dec🥸
URL escape code%F0%9F%A5%B8
Punycodexn--rs9h
Bytes (UTF-8)F0 9F A5 B8
JavaScript, JSON, Java\uD83E\uDD78
C, C++, Python\U0001f978
CSS\01F978
PHP, Ruby\u{1F978}
Perl\x{1F978}

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir