Emoji Kopyala

Görünmez Emoji Kopyala

Görünmeyen emoji ile, arkadaşlarınıza boş mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca, Instagram öne çıkanlar açıklaması için ‘görünmez emoji’ kopyaladıktan sonra açıklama alanına yapıştırıp boş bırakabilirsiniz. Discord, Twitter, Snapchat, Facebook, Tinder, Online oyunlar ve sohbet sitelerinde kullanabileceğiniz işlevsel bir semboldür. (Görünmeyen emojiyi kopyaladıktan sonra, bütün sosyal medya uygulamalarında ve internet sitelerinde kullanabilirsiniz.) Eğer sosyal medya uygulamasında adınızın yazdığı kısmı boş bırakmak istiyorsanız yine bu emoji imdadınıza yetişecek.

Görünmez emoji kopyala yapıştır, butonları yardımıyla bu sembolü istediğiniz alanda kullanabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla eğlenmek için, anne ya da babanıza mesajlarım görünmüyor mu gibi sorular sormak için bu görünmeyen emojiyi kullanın. Ayrıca örneğin, Instagram öne çıkanlar açıklamasını boş bırakmak için, çeşitli sosyal medya uygulamalarında boş gönderiler gönderebilmek için de yine bu emojiyi kullanabilirsiniz. Detaylarıyla birlikte anlattığımız boşluk kopyala sayfasını da ziyaret etmeyi unutmayın. Bu sembol gibi, değişik ve işe yarar emojiler burada paylaşılıyor. Hadi o halde asıl konumuza dönelim.

Görünmeyen Emoji Nedir?

Görünmeyen emoji kopyala

Görünmeyen emoji, Whatsapp ya da Instagram‘da kullanılabilir. Fakat direkt olarak iPhone ya da Android işletim sistemine sahip cihazların emoji bölümünde bu sembolü bulamazsınız. Görünmeyen sembol kopyalanarak sosyal medya uygulamalarının hepsinde kullanılabilir. Boş mesaj olarak görünen sembolü bütün android ve ios işletim sistemine sahip cihazlarda kopyalayıp kullanabilirsin.

Sosyal medya uygulamalarında, Whatsapp ya da Instagram gibi uygulamalarda mesaj gönderirken, Twitter’da post paylaşırken görünmez postlar paylaşmak için aşağıdaki başlıktan kopyalayın.

Görünmez Emoji Kopyala Yapıştır

Görünmeyen Emoji Kopyala Yapıştır;
Beyaz Görünmeyen Şeffaf Emoji Kopyala: ㅤㅤㅤㅤ Kopyalandı!

Yukarıda bulunan kırmızı kopyala düğmesine dokunarak sembolü kopyalayabilirsiniz. Kopyalama işlemi tamamlandıktan sonra, istediğiniz bir yere yapıştırarak kullanmaya başlayın. Bilgisayardaysanız yapıştırmak için CTRL + V tuşlarına aynı anda basarak yapıştırabilirsiniz. Ayrıca Mouse ile yapıştırılacak alana gidilerek sağ tıklayıp, çıkan seçeneklerden de yapıştır seçeneğine basın.

Cep telefonundaysanız ve buradan kopyaladığınız boşluğu nasıl yapıştıracağınızı bilmiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. İlk olarak yazı yazılan alana gelip bir defa dokunun. Sonrasında ise, o alana basılı tutun ve çıkan yapıştır seçeneğine basarak yapıştırabilirsiniz.

Sosyal medya uygulamalarında kullanabileceğiniz değişik semboller ve emojileri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfada, emojiler, teknoloji haberleri ve hiçbir yerde bulamayacağınız bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızın da bu içerik hakkında bilgi sahibi olmasını istiyorsanız, aşağıdaki Whatsapp butonuna dokunarak Whatsapp’ta durum olarak ya da mesaj olarak paylaşabilirsiniz. Görünmeyen emojiler hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa yorum alanından hemen bize sorun.

Cep telefonunda emojilerin nerede olduğunu bilmiyor musunuz? Yapmanız gereken şey çok basit. Öncelikle yazı yazabilmek için klavyeyi açın, sonra klavyenin alt kısmında bulunan 🙂 gülücük sembolüne basın. Bu sembole dokunduğunuzda bütün emojilerin bulunduğu kutucuklar açılacaktır. Bu kutucuğun üst kısmındaki (emoji ara) bölümüne aradığınız sembolün adını yazarak istediğiniz emojiyi bulabilirsiniz. Transparan Emoji gibi farklı sembollere ihtiyacınız varsa ziyaret etmeniz tek yer var o da boslukkopyala.com adresidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir