Emoji Kopyala

Gözlüklü Emoji Anlamı ve Kopyala (😎, 🤓)

Gözlüklü emoji anlamı ve bu emojiyi direkt olarak kopyalamak için bu rehber içeriği oluşturduk. Gözlüklü emoji genel itibariyle gözlük takmış bir yüzü ifade etmek için kullanılır. Güneş gözlüklü emoji ve normal göz hastalıklarından dolayı takılmış bir gözlük şeklinde iki farklı emoji bulunmaktadır. Bu başlık altında Whatsapp ve Instagram uygulamaları gibi diğer sosyal medya uygulamalarında da kullanabileceğiniz gözlük sembollerini listeliyor olacağız. Beğendiğiniz emojinin sağındaki kopyala butonuna dokunarak ilgili emojiyi kopyalayabilirsiniz.

Güneş gözlüklü emoji, genelde havalı emoji olarak ta bilinir. Bu emoji genelde laf atıldığında, haklı olunduğunda ve buna benzer durumlarda kullanılır. Ayrıca Instagram gönderilerinde yada hikayelerinde de sıkça kullanılan sembollerden biridir. Aşağıdaki başlıklarda gözlüklü emojilerin anlamını açıkladık. Bu sayede hem anlamlarını öğrenebilecek hem de istediğinizi kopyalayabileceksiniz.

Güneş Gözlüklü Emoji Anlamı

Güneş gözlüklü emoji ne demek, olduğunu anlamak çok zor olmasa gerek. Gözlüklü emojinin anlamı, çok akıllı, zeki, havalı ve mutlu kişileri tasvir etmek amacıyla kullanabilir. Ayrıca alay etmek amacıyla da ironi amaçlı kullanılabilecek bir semboldür.

Güneş Gözlüklü Gülümseme emojisi, güneş gözlüğü takan, havalı bir görünüme sahip, gülen ya da imalı gülümseyen bir semboldür. Samsung cihazlarda bu sembolün ağzı biraz daha açıktır. Ancak diğer cihazlarda ise ağız daha da kapalıdır. Genelde bu sembolü kullananlar havalı, başarılı, sıkı davranışlı ya da o anda kendini iyi hissettiren bir semboldür.

Gözlüklü Emoji Ne Demek?

Gözlüklü Emoji ne demek

Gözlüklü emoji, genelde çalışkan, inek öğrenci gibi anlamlarda kullanılan bir semboldür. Bu emojide tavşan dişli bir görünümdedir.

Güneş gözlüklü gülümseme 😎 devs için emoji kodları:

HTML hex😎
HTML dec😎
URL escape code%F0%9F%98%8E
Punycodexn--s28h
Bytes (UTF-8)F0 9F 98 8E
JavaScript, JSON, Java\uD83D\uDE0E
C, C++, Python\U0001f60e
CSS\01F60E
PHP, Ruby\u{1F60E}
Perl\x{1F60E}

Gözlük Emojisi Kopyala

Gözlük Emojileri:
Gözlüklü emoji: 🤓 Kopyalandı!
Güneş gözlüklü emoji: 😎 Kopyalandı!
Güneş gözlüğü emojisi: 🕶️ Kopyalandı!
Gözlük emojisi: 👓 Kopyalandı!
Şaka gözlüğü emoji: 🥸 Kopyalandı!
Dalış gözlüğü: 🥽 Kopyalandı!

Gözlük emojileri arayanlar yukarıdaki seçeneklerden kullanmak istedikleri sembolün sağındaki kopyala butonuna dokunarak kopyalayabilirler. Gözlük emojisi nasıl yapılır klavyede diye araştırıyorsanız yine bir üst başlıkta bulunan tablodaki gibi işlem yapılabilir.

Gözlük emojileri genelde şaka gözlüğü, güneç gözlüğü, normal gözlük ve dalış gözlüğü olacak şekilde Whatsapp ve Instagram gibi uygulamalarda yer alıyor. Bu emojileri kopyaladıktan sonra bütün sosyal medya uygulamalarında kullanabilirsiniz.

Daha fazla emoji ve sembol için Emoji Kopyala kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bu kategoride, birçok emoji ve sembolü bulabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya uygulamalarında şekilli yazılar yazmak istiyorsanız şekilli yazı yazma başlığını da ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Instagram ve diğer uygulamalarda boş mesaj göndermek için boşluk kopyala sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir