Genel

Kalp Emoji Kopyala ❤️ ღ ♡ iPhone – Android

Biyografi ya da mesaj göndermek için, kalp emoji kopyala ve beyaz kalp emojisi kopyala yapıştır nasıl yapılır? Bütün kalp emojileri kopyala detayları.

Kalp emoji kopyala, kalp emojisi kopyalamak istiyorsanız buradaki butonlar tam size göre. Basit bir dokunuş ile dilediğiniz kalp emojisini kopyalayabilirsiniz. Kalp emojisi kopyala yapıştır için isterseniz kutucuk içerisindeki kalp sembolünü seçin isterseniz de kopyala butonuna dokunun. Kopyala butonuna dokunduğunuzda otomatik olarak kopyalama işlemi gerçekleşir.

Emojiler insanların yazılı iletişim esnasında duygu ve düşüncelerini aktarmak için kullanılır. Kalp emojileri de en çok kullanılan ve beğenilen emojilerdendir. Kalp emojileri birden fazladır. Her bir kalp emojisinin farklı anlamı vardır.

iPhone Kalp Emojisi

iOs işletim sistemine sahip iPhone telefonlarda kalp emojisini bulmak için; mesaj yazacağınız alana gelin ve klavyeyi açın. Ardından emoji seçeneğine dokunun. Emoji kütüphanesini açtığınızda üst kısımda Emoji Ara bölümünü göreceksiniz. Buraya kalp yazarak, bütün kalp emojilerini görüntüleyebilirsiniz.

Kalp Emoji Kopyala Yapıştır

Kalp emoji kopyala yöntemi Instagram, Whatsapp, Telegram, Facebook, Twitter, ve diğer sosyal medya uygulamalarında kullanılabilir. Kalp emojileri arayanlar buradan internet ortamında kullanılabilecek bütün kalp emojilerine ulaşabilirler.
Devrik kalp emoji kopyala:Kabaran kalp emoji kopyala:Kırık kalp emoji kopyala:Sevgililer kalp emoji kopyala:Dönen kalpler emoji kopyala:Çifte kalpler emoji kopyala:Aşk okuyla vurulmuş kalp emoji kopyala:Pembe-kırmızı kalp emoji kopyala:Kurdeleli kalp emoji kopyala:Kırmızı kalp emoji kopyala:Kırmızı Kalp emojisi kopyala:Sarı Kalp emojisi kopyala:Yeşil Kalp emojisi kopyala:Mavi Kalp emojisi kopyala:Mor Kalp emojisi kopyala:Boz Kalp emojisi kopyala:Kara Kalp emojisi kopyala:Beyaz kalp emojisi kopyala:Kalp Emojileri

Kalp emojilerinin her birinin farklı bir anlamı vardır. Yaralı kalp, kırık kalp, mavi kalp, yeşil kalp ve beyaz kalp gibi onlarca kalp emojisi bulunmaktadır. Bu emojilerin hepsi de hemen hemen her sosyal medya uygulaması tarafından desteklenmektedir. Burada listelediğimiz kalp emojileri en çok kullanılan emojilerdir. Kalp Emojisi:

❤️ 💖 💗 💔 🫀 🧡 💛 💚 💙 💜 🖤

🤍 🤎 ❤️‍🔥 ❣️ 💞 💓 💘 💝 ❤️‍🩹 💟

Siyah Kalp Emojisi

Metin sembolüAnlam
Beyaz kalp sembolü. Oyun kağıdı kalpler için kullanılan. “Aşk” kelimesinin tabiridir.
Siyah kalp sembolü. Video oyunlarda can gösteren simge olarak da karşımıza çıkar. Aynı zamanda çeşitli platformlarda da kullanıldığı görülmüştür..
Kalp ünlem işaretidir.
Koyu siyah kalp emojisi.
Çiçekli kalp emojisi.
Sağa dönük çiçekli kalp emojisi.
Dönmüş kalp emojisi.
Döndürülmüş çiçekli kalp emojisi.
Gürcü alfabesinde dördüncü harftir. Adı “DON”. El yazısı kalp sembolüne benzemektedir.
Gürcü alfabesinde bulunan yirmi altıncı harftir. Adı “GHAN” dır. El yazısı kalp sembolüne benzemektediir.

Değişik Siyah Kalp Emojileri

? ♡   ❦  ❧  ❥  ☙  დ  ღ

Kalp emojilerinden dilediğinizi kopyalayıp, istediğiniz herhangi bir yerde kullanabilirsiniz. Instagram‘da biyografi alanını süslemek için, Whatsapp hakkımda kısmında kullanmak için ya da sevdiklerinize mesaj gönderirken bu emojilerden yararlanabilirsiniz.

Her emojinin kendine göre bir anlamı var. Çünkü emojiler insanlar yazılı olarak mesajlaştığında duygu ve tavırlarını özetle mimiklerini karşı tarafa yansıtmak için çıkarılmıştır. Kalp emojisi ise genel anlamda sevgiyi ve aşkı temsil eder. Örneğin beyaz kalp güveni ve sevgiyi temsil ederken kırmızı kalbin anlamıysa aşktır. Aşk ile bağlılığı temsil eden bir emojidir. Emojilerden önce yine kalp ve buna benzer bir çok sembol bulunuyordu. Bu sembolleri bilgisayar klavyesinden tuşlama yaparak karakter tablosundan da oluşturabiliyoruz.

Kırmızı Kalp Emojileri

SıraEmojiler
1.❤️
2.💖
3.💗
2.💔
3. ❤️‍🔥
4.❣️
5.💞
6.💓
7.💘
8.💝
9.💟

Şuanda Instagram, Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya uygulamalarında kullanabileceğiniz toplam 9 adet farklı kırmızı kalp emojisi vardır. Bu emojilerin her birinin kendine özel anlamı bulunuyor. Kalp sembolleri yerinde ve doğru kullanıldığında duygu ve düşüncelerinizi karşı tarafa daha iyi iletmenizi sağlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir