Emoji Kopyala

AK-47 Keleş Emojisi Kopyala

AK-47 oyunlardan oldukça fazla aşina olduğumuz bir silah türüdür. Sosyal medyada kullanmak için “keleş emojisi kopyala” seçeneğini kullanabilirsiniz. Burada çeşitli keleş sembolleri paylaşılmıştır. Bu sembolleri kopyalayarak Discord, Whatsapp, Instagram ve Telegram gibi mobil uygulamalarda kullanabilirsiniz. Yine çeşitli oyunlarda kullanıcı adı olarak kullanılabilir. AK-47 keleş emojisini buradan kopyaladıktan sonra herhangi bir mobil uygulamaya yapıştırıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Online savaş oyunlarının hemen hemen hepsinde olan AK-47 çeşitli oyunculardan nickname bazen de sohbet sayfalarında kullanıcı adı olarak kullanılabiliyor. Bazı kullanıcılar ise Instagram biyografi kısmında bu sembolü kullanıyorlar. Eğer siz de keleş emoji kopyala yapıştır yöntemini arıyorsanız hemen aşağıdaki kopyala seçeneğine dokunarak bunu yapabilirsiniz.

Keleş Emojisi Kopyala

Keleş emojisi:Ak-47 emoji kopyala:Keleş silah emojisi:Ateş eden ak-47 keleş:Keleş sembolü:Yukarıda 5 farklı keleş emojisi için kopyalama seçenekleri sunduk. Listede bulunan ve beğendiğiniz sembolü direkt olarak kopyalayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Kopyala butonuna dokunduğunuzda otomatik olarak kopyalama işlemi gerçekleşir. Ardından yapıştırmak istediğiniz yere gelip basılı tutun ve yapıştır seçeneğine dokunarak kullanmaya başlayın.

Telefondan Keleş Emojisi

Bu emojiyi, Unicode sürümleri içinde henüz tek başına desteklemiyor. Bu nedenle 4 farklı sembol karakteri yan yana getirilip oluşturulmuştur. İşareti oluşturmak için sırasıyla şu karakterler kullanılmıştır:

  1. Presentation Form for Vertical Left Black Lenticular Bracket (U+FE3B): ︻
  2. Box Drawings Double Down and Horizontal (U+2566): ╦
  3. Box Drawings Down Single and Horizontal Double (U+2564): ╤
  4. Box Drawings Light Horizontal (U+2500): ─

Bu dört karakter bir araya getirilerek, özel bir sembol veya işaret oluşturulmuştur. Ancak bu işaret, Unicode tarafından henüz tek bir karakter olarak tanınmamaktadır ve bu nedenle birleştirilmiş karakterler kullanılarak temsil edilmektedir.

AK-47 Keleş Emoji

ak fotoğrafı

Instagram, Whatsapp ya da Facebook profil fotoğrafında AK-47 keleş fotoğrafı kullanmak isteyenler buradaki fotoğrafları telefonuna indirebilirler. Fotoğrafı telefonuna indirmek için üzerine basılı tut ve kaydet seçeneğine dokun.

ak-47 keleş emoji

Yukarıdaki fotoğrafı indirmek için üzerine basılı tut ve bir süre sonra gelecek olan kaydet/indir seçeneğine dokun.

siyah beyaz ak-47 emoji

AK-47 Nedir?

AK-47, Mihail Kalaşnikov tarafından tasarlanıp Kalaşnikov Grubu (veya eski adıyla İjevsk Makine İmalat Fabrikası İJMAŞ) tarafından üretilen bir Sovyet yapımı piyade tüfeğidir. Resmi adı Kalaşnikov olmasına rağmen, genellikle Keleş olarak da bilinir. Bu tüfek, 7.62 mm çapında bir mermi kullanan bir otomatik silahtır.

Keleş, dünyanın en popüler silahlarından biri olarak kabul edilir. Basit yapısı, kolay bakımı ve düşük maliyeti sayesinde tarihindeki en yaygın tercih edilen piyade tüfeklerinden biridir. Keleş’in yaklaşık 100 milyon adet üretildiği ve üretiminden bu yana neredeyse her savaşta aktif olarak kullanıldığı tahmin edilmektedir.

Bu tüfek, dayanıklılığı, güvenilirliği ve etkili menzili ile tanınır. AK-47’nin tasarımı, gaz pistonlu işleyiş sistemine dayanır ve kullanıcılara yüksek ateş hızı ve doğruluk sağlar. Keleş’in etkili menzili genellikle 300 metreye kadar olup, yakın mesafelerde de son derece etkili bir silahtır.

AK-47, sivil ve askeri amaçlarla dünya çapında yaygın olarak kullanılmaktadır. Keleş’in etkisi, popüler kültürde ve çeşitli çatışma bölgelerinde görülen sembolik değeri ile de büyük ölçüde tanınmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir