Genel

Osmanlı Bayrağı Emojisi Kopyala

Daha öncesinde Türk bayrağı emojisi hakkında bir yazı yazmıştık. O yazımızı da ziyaret edebilirsiniz. Bu haberimizde ise Osmanlı bayrağı emojisi kopyala seçeneğini burada paylaştık. Osmanlı bayrağı, Osmanlı İmparatorluğunda kullanılan bir bayraktı. Kırmızı zemin, Osmanlı Devleti’nin gücünü, hilal ve yıldız ise İslam’ı temsil etmekteydi. Bu bayrak, Osmanlı İmparatorluğu’nun 1844’te kabul ettiği resmi bayraktı ve son dönemde kullanılan Osmanlı bayrağı olarak bilinmektedir. Ancak çeşitli tasarımlarda Osmanlı Tuğralı bayraklar da bulunmaktadır.

Osmanlı bayrağı simgesini kopyalayıp sosyal medya hesaplarında kullanmak isteyenler için burada paylaşıyoruz. Buran emojiyi kopyalayıp ardından istediğiniz herhangi bir alana yapıştırabilirsiniz. Whatsapp, Instagram, Telegram, Facebook ya da Twitter gibi çeşitli sosyal medya uygulamalarında kullanılabilir.

Osmanlı Bayrağı

Osmanlı Bayrağı Emojisi Kopyala

Osmanlı Bayrağı Emoji Kopyala:
‏‏‏‏‏‏‏

Yukarıdaki kopyala butonuna dokunarak sembolü kopyalayabilirsiniz. Osmanlı bayrağı denildiğinde üç hilali de unutmamak lazım aşağıdan üç hilali de kopyalayabilirsiniz. Kopyaladıktan sonra kullanmak istediğiniz alana giderek yapıştırmanız yeterlidir.

Bu sembolü isterseniz Instagram öne çıkanlar kapağı açıklamasında da kullanabilirsiniz. Farklı semboller ve emojiler arıyorsanız sitenin arama kısmına emoji yazıp arayarak diğer simgeleri de inceleyebilirsiniz.

Üç Hilal Emoji Kopyala Yapıştır

  • 3 Hilal Emojisi Kopyala: ☾☾☾

Yukarıdan üç hilal emojisini kopyalayabilirsiniz. Bu sembolü de yine herhangi bir sosyal medya uygulamasında kullanabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza boş mesaj göndermek isterseniz veya oyunlarda görünmez isim yapmak istiyorsanız görünmez boşluk kopyala sayfasından nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir