Emoji Kopyala

Su Emojisi Kopyala

Su emojisi, Whatsapp kopyalama işlemi yapılabileceği gibi; Instagram ve Telegram gibi uygulamalarda da kullanılabiliyor. Çok susadığınızda veya su ile ilgili bir mesaj yazdığınızda bu sembolü kullanabilirsiniz. Su emojisini aynı zamanda Whatsapp veya Instagram gibi uygulamalarda hikaye paylaşırken veya gönderi açıklamalarında da kullanabilirsiniz.

Su damlası emojisi, sıkça kullanıldığından dolayı burada su ile alakalı bütün sembolleri paylaştık. Beğendiğiniz emojinin sağındaki kopyala butonuna dokunarak kopyalayın. Sonrasında ise istediğiniz yere yapıştırıp kullanabilirsiniz.

Su Emojisi Kopyala Yapıştır

Su Emojisi Kopyala:
Su Emoji: 💧 Kopyalandı!
Su Damlası: 💦 Kopyalandı!
Su Dalgası: 🌊 Kopyalandı!

Su ile alakalı olarak Whatsapp ve diğer sosyal medya uygulamalarında kullanılan emojiler yukarıdaki gibidir. Bu emojilerden kullanmak istediğinizi hemen kopyalayın.

Damlacık emojisi, tek bir 💦 su damlacığını göstermek için kullanılır. Kullanıldığı platforma göre görünümü ve rengi farklılık gösterebilir. 💦 Ter Damlası emojisinin bir parçasına da sıkça benzetilir. Yağmurda ıslanan, akan çatı, terden terleyen veya çok ıslak olduğunu düşünenler bu sembolü kullanabilir.

Damlacık 💧 için emoji kodları:

HTML hex💧
HTML dec💧
URL escape code%F0%9F%92%A7
Punycodexn--js8h
Bytes (UTF-8)F0 9F 92 A7
JavaScript, JSON, Java\uD83D\uDCA7
C, C++, Python\U0001f4a7
CSS\01F4A7
PHP, Ruby\u{1F4A7}
Perl\x{1F4A7}

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir