Emoji Kopyala

Twitter Emoji Kopyala (𝕏)

Eski adıyla Twitter yeni adıyla X emoji kopyala işlemini buradan gerçekleştirebilirsiniz. Twitter uygulamasında kullanabileceğiniz onlarca sembol ve emoji burada listelendi. Beğendiğiniz emojiyi kopyalamak için üstüne dokunmanız yeterli olacaktır. Bunu yaptığınızda sistem otomatik olarak Twitter emoji kopyalama işlemini gerçekleştirecek. Kopyaladıktan sonra bu emojileri Twitter, Whatsapp ya da diğer sosyal medya uygulamalarında kullanabileceksiniz.

Başlıklar

Twitter Emoji Kopyala

𝕏 😀 😃 😄 😁 😆 🥹 😅 😂 🤣 🥲 ☺️ 😊 😇 🙂 🙃 😉 😌 😍 🥰 😘 😗 😙 🌸 😣 😖 😫 😩 🥺 😢 😭 😤 😠 😡 🤬 😳 🥵 🥶 😶‍🌫️ 😱 😨 😰 😥 😓 🤗 🤔 🫣 🤭 🫢 🫡 🤫 🫠 🤥 😶 🫥 😐 🫤 😑 🫨 😬 🙄 😯 😦 😧 😮 😲 🥱 😴 🤤 😪 😮‍💨 😵 😵‍💫 🤐 🥴 🤮 🤧 😷 🤒 🤕 🤑 🤠 🩷 ❤️ 🧡 💛 💚 🩵 💙 💜 🖤 🩶 🤍 🤎 💔 ❤️‍🔥 ❤️‍🩹 ❣️ 💕 💞 💓 💗 💖 💘 💝 💟 😈 👿 👹 👺 🤡 💩 👻 💀 ☠️ 👽 👾 🤖 🎃 😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀 😿 😾 🫶 🤲 👐 🙌 👏 🤝🏻 👍 👎 👊 🤛 🤜 🫷🏻 🫸 🤞 ✌️ 🫰 🤟 🤘 👌 🤌 🤏 🫳 🫴 👈 👉 👆 👇 ☝️ 🤚 🖐️ 🖖 👋🏻 🤙🏻 🫲 🫱🏻 💪 🦾 🖕 ✍️ 🙏 💋 👄 🦷 👅 👂 👃 👁️ 👀 🗣️ 👤 👥 👶 👧 🧒 👦 👩 🧑 🧚‍♀️ 🧚 🧚‍♂️ 🧜‍♀️ 👩‍🍳 👨‍🌾 👩‍🌾 👰‍♀️ 👸 🤴 🤰 👼 🐶 🐱 🐭 🐹 🐰 🦊 🐻 🐼 🐨 🐦‍⬛ 🦆 🪿 🐥 🐣 🐤 🪲 🪳 🦟 🦗 🕷️ 🕸️ 🦂 🐍 🦎 🦖 🐵 🙈 🙉 🙊 🐒 🐔 🐜 🪰 🫏 🐓 🐁 🐀 🐕 🐈 🐈‍⬛ 🐑 🦧 🦣 🐿️ 🦔 ☀️ 🌞 🌝 🌛 🌜 🌚 🌕 🌖 🌗 🌘 🌑 🌒 🌓 🌔 🌙 🌎 🌍 🪐 💫 🌟 ☄️ 💥 🔥 🌪️ 🌈 🌤️ 🌥️ ☁️ 🌦️ 🌧️ ⛈️ 🌩️ 🌩️ 🌨️ ❄️ ☃️ 🌬️ 💨 💧 🌊 🍏 🍎 🍐 🍊 🍋 🍌 🍉 🍓 🍒 🥕 🥒 🥛 🍿 🍸 🥃 🏀 🏈 🥎 🏐 🏉 🥏 🎱 🪀 🏓 🏸 🏒 🏑 🏋️‍♀️ 🤸‍♀️ 🚵‍♀️ 🚴‍♀️ 🏆 🥁 🎹 🎼 🎧 🎤 🎬 🎨 🧩 🎭 🎮 🎳 🎲 ♟️ 🎯 🤹‍♀️ 🎪 🚗 🚕 🚙 🚌 🏎️ 🚓 🚑 🚒 🚍 🚔 🚘 🏳️ 🏴 🏴‍☠️ 🏁 🚩 🏳️‍🌈 🏳️‍⚧️ 🏳‍🟧‍⬛‍🟧 🇺🇳 🇦🇫 🇦🇽 🇦🇱 🇩🇿 🇨🇦 🇦🇿 🇦🇺 🇩🇴 🇨🇿 🇬🇲 🇲🇴 🇺🇸 🇻🇳 🇼🇫 🇹🇴 🇹🇳 🇹🇷 ◕‿◕ ◕^◕ ۝ ☾☆ ۞ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

Twitter uygulamasında kullanabilmek için emoji arıyorsanız buradaki sembolleri kopyalayabilirsiniz. Yüz emojileri, çiçek, bitki, bayraklar ve insan emojileri arıyorsanız bu listede hepsi var. Ayrıca normal emoji bölümünde bulunmayan birçok sembolü de yine bu listede bulabilirsiniz. Buna örnek verecek olursak siyah çiçek sembolü ya da kral tacı emojisi gibi semboller de var. Ayrıca siyah örümcek ağı emojisi de yine bu emojiler arasında yer alıyor.

Twitter’ın normalde emojisi kuş sembolü ile gösteriliyordu. Fakat gelen güncelleme ile Twitter logosu yani sembolü de değişti. Artık mavi bir kuş yerine X sembolünü logo alanında görüyoruz. Eğer bu sembolü kopyalamak istiyorsanız içeriğin başında buna da yer verdik.

X Emojisi Logo Kopyala

X emojisi logo olarak kopyalamak isteyenler yukarıdaki listeden kopyalama işlemini yapabilirler. Twitter’ın logosu direkt olarak Whatsapp ya da benzeri uygulamalardaki emoji kütüphanesinde yer almıyor. Lakin, bizler bu sembolü araştırıp sizin için bulduk. İsterseniz hemen aşağıdaki seçeneğe dokunarak bu emojiyi kopyalayabilirsiniz.

𝕏

Yukarıdaki emojiye dokunup kopyaladıktan sonra Discord, Twitter, Facebook, Telegram, Whatsapp ya da Instagram gibi sosyal medya uygulamalarında kullanabileceksiniz. Ayrıca destekleyen oyunların oyun nick bölümünde de bu sembol kullanılabilir.

Twitter bio alanında farklı sembol ve emojiler kullanmak isteyenler direkt olarak buradan kopyalayabilirler. Eğer mobil cihazınızdan kopyaladıysanız yapıştıracağınız alana art arda iki defa dokunmanız gerekir. Bilgisayardan kopyalayanlar ise yapıştırmak için, CTRL + V tuşlarına basmalıdır. Farklı emoji ve semboller arıyorsanız semboller başlığını da ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir