Emoji Kopyala

Adidas Logosu Emoji Kopyala 👟 🔥adidas®

Whatsapp, Instagram, Facebook, Telegram, Discord ya da diğer sosyal medya uygulamalarında kullanabileceğiniz Whatsapp logosu burada. Buradan ‘Adidas logosu emoji kopyala’ butonlarını kullanarak emojiyi kopyalayabilirsiniz. Beğendiğiniz adidas emojisini kopyaladıktan sonra kullanacağınız alana yapıştırıp kullanmaya başlayın. iPhone ya da Android işletim sistemine sahip Samsung ve Xiaomi gibi telefonların emoji bölümünde direkt adidas emojisi bulunmuyor. Boşluk kopyala olarak bizler de bu emojiyi sizin için sıfırdan yaptık.

Adidas logosu kopyala yapıştır işlemi için alt başlıktaki seçenekleri kullanabilirsiniz. Buradaki başlıkta adidas emojisi kopyala işlemi yapılabilir. Kopyalandıktan sonra kullanılacak alana yapıştırıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Burada kopyaladığınız emojiler, birçok sosyal medya uygulamasında sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Adidas logosunu Whatsapp hakkımda kısmında ya da Instagram biyografi alanında kullanabileceğiniz gibi, oyun nicki olarak da kullanabilirsiniz. Direkt olarak adidas için bir emoji bulunmadığından buradaki emoji seçenekleri işinize çok yarayacak. Daha öncesinde de Nike Logo emojisi kopyala konusu hakkında bir içerik oluşturmuştuk. Bu içeriği de incelemeyi unutmayın.

Nike Logosu Emoji Kopyala

Nike Logosu Emoji Kopypala Yapıştır;
Adidas Logosu Kopyala: adidas® Kopyalandı!
Adidas Emojisi Kopyala: ⑊⑊⑊ Kopyalandı!
Whatsapp Adidas Emojisi: 🅐🅓🅘🅓🅐🅢® Kopyalandı!
Discord Adidas Emojisi: ⓐⓓⓘⓓⓐⓢ® Kopyalandı!
Şekilli Adidas Yazısı: 𝐚𝐝𝐢𝐝𝐚𝐬🔥 Kopyalandı!
Yılbaşı Süsü Emoji: 👟𝗮𝗱𝗶𝗱𝗮𝘀® Kopyalandı!

Yukarıdaki seçeneklerden beğendiğinizi kopyalayarak ios ya da androd işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzda kullanabilirsiniz. Bilgisayardan da yine kopyala butonlarına tıklayarak kopyalama işlemi tamamlanabilir. Kopyaladığınız sembolü yapıştırmak için CTRL + V tuşlarına aynı anda basmalısınız.

Şekilli Adidas Yazısı

Direkt olarak adidas emojisi olmadığını belirtmiştik. Çeşitli kombinasyonlar uygulanarak adidas emojisi oluşturulabilir. Oyunlarda ya da Instagram biyografi bölümü gibi alanlarda şekilli adidas yazısı kullanmak isteyenler ise aşağıdaki seçeneklerden beğendiklerini seçip kopyalayabilir.

  • 𝖆𝖉𝖎𝖉𝖆𝖘
  • ₳ĐłĐ₳₴
  • α∂ι∂αѕ
  • αdídαs
  • 𝒶𝒹𝒾𝒹𝒶𝓈
  • a̶d̶i̶d̶a̶s̶
  • a̲d̲i̲d̲a̲s̲

Yukarıdaki şekilli “adidas” yazılarından beğendiğinizi seçip kopyalayın. Sonrasında ise kullanmak istediğiniz yere yapıştırın. Çoğu sosyal medya uygulaması, oyun ya da sohbet sitesinde kullanılabilir.

1920’nin başında spor ayakkabı üreterek sektöre giriş yapan adidas 1971’de ilk kıyafetlerini piyasaya sürdü. Logosu başlangıçta, 3 tane Amerikan futbolu topunun yaprağa benzer bir şekilde duruşundan oluşmuştur. Logodaki her yaprak ise ayakkabının satıldığı kıtaları temsil ediyordu. Fakat adidas ilerleyen süreçte logolarını da değiştirdi. Örneğin, üç çizgili logosu da en fazla kullanılan logolarından biri haline geldi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir