Genel

İçi Boş Kalp Emoji Kopyala ♡

İçi boş kalp sembolü emojiler arasında bulunmayan bir simgedir. Ancak yine de bu sembolü kullanmak isteyenler için “içi boş kalp emoji kopyala” yöntemini burada paylaşıyoruz. Tek dokunuşla direkt kopyalayıp herhangi bir sosyal medya uygulamasında ya da mesajlaşma uygulamasında kullanabilirsiniz. Buradan kopyalayacağınız emojiyi, Whatsapp, Instagram, Twitter, Facebook, Snapchat ve daha bir çok alanda kullanabilirsiniz.

İçi boş kalp emojisini Instagram biyografi kısmında, öne çıkanlar açıklamasında, mesaj gönderirken ya da adınızın hemen yanına yapıştırıp kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Whatsapp hakkımda kısmında veya Facebook’ta da benzer alanlarda kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kopyala tuşuna dokunmak. Bu tuşa dokunduğunuzda otomatik olarak kopyalama işlemi gerçekleşecektir.

İçi Boş Kalp Emojisi Anlamı Nedir?

Kalp sembolü arkadaş, eş, dost, kardeş, ya da herhangi biri için sevgiyi temsil etmektedir. Ancak normal kalp emojilerine göre boş kalp emojisinin içi kısmı boş olduğundan dolayı farklı anlamlarda da kullanılabilir. Daha çok kalbimde kimse yok gibi anlamlarda da kullanılan bu sembolün nasıl yapıldığı da sıkça merak edilmektedir. Nasıl yapılır diye merak edenler için burada yöntemi açıklıyoruz.

Telefonda İçi Boş Kalp Yapma

Telefonda boş kalp emojisi nasıl yapılır? Bu soru da çok sık sorulduğu için buradan yanıtlamak istedik. Direkt olarak telefondan bu sembolü yapmak mümkün değil. Ancak daha çok android cihazlar için geliştirilen çeşitli uygulamalar ile bunu yapabiliyorsunuz. Fakat tekrar gidip uygulama yükleyip emojiyi aramak yerine isterseniz direkt olarak aşağıdaki kopyalama seçeneğini kullanarak sembolü kopyalayabilirsiniz.

Kopyalayacağınız bu sembol destekleyen bütün platformlarda sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Kopyala butonuna dokunduktan sonra kullanmak istediğiniz yere gelerek yapıştırmanız yeterli olacaktır.

İçi Boş Kalp Emoji Kopyala

İçi boş kalp emojisi kopyala yapıştır:

‏‏‏‏‏‏‏
  • Yukarıdaki kopyala butonuna dokunarak sembolü direkt kopyalayabilirsiniz.
  • Kopyalama işlemi tamamlandığında Kopyalandı uyarısı gelecektir.
  • Kullanmak istediğiniz yere giderek yapıştır seçeneği ile kullanabilirsiniz.

İçi boş kalp emojisi gibi farklı kalp emojileri arıyorsanız Kalp Emoji Kopyala sayfasını da kesinlikle ziyaret etmenizi öneririz. Burada normal emoji kitaplığında bulunmayan farklı türlerde kalp sembollerini inceleyebilir, ardından beğendiğinizi kopyalayarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca yine farklı türlerde emojiler arıyorsanız sitenin arama kısmına emoji yazarak diğer emojileri inceleyebilirsiniz. Herhangi bir ek uygulama kullanmaya g erek kalmadan sadece bir dokunuşla bu sembolleri kopyalamak mümkün. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızdan boş mesaj göndermek ya da oyunlarda adınızı boşluk bırakarak yazmak isterseniz boşluk kopyala sayfasınıda ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir