Emoji Kopyala

Araba Emojisi Kopyala (Siyah Beyaz) 🚗🚕🚙🏎️🚓

Araba emojisi 🚗, dört tekerlekli bir otomobili ifade etmek için gösterilir. Araba emojisi için Whatsapp ve diğer uygulamalarda birden fazla öneri bulunmaktadır. Buradan Araba emojisi kopyala işlemini yapabilirsiniz. Kopyalama işlemi tamamlandıktan sonra sosyal medya platformlarında kullanabilirsiniz.

Eğer Whatsapp, Instagram, Telegram, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya uygulamalarında bu sembolü kullanmak istiyorsanız buradan kopyalayın. Kopyaladıktan sonra istediğiniz alanda ya da mesajda bu sembolü kullanmak mümkün. O halde araba emojisinin anlamını ve kopyalama işlemlerini alt başlıklardan incelemeye başlayalım.

🚗 Araba Emoji Anlamı

Araba emojisi, otomobilleri temsil etmek için kullanılır. Yaklaşan bir araba görünümündedir. Whatsapp gibi uygulamalarda birden fazla örneği bulunmaktadır. Araba, kamyonet ve yarış arabası gibi örnekler emoji bölümünde mevcut. Otomobillerin her birinin de rengi farklıdır. Kırmızı, sarı ve mavi renklerde otomobil emojisi bulmak mümkün.

Eğer arkadaşlarınız neredesin diye soruyorsa ya da bir otomobil yolculuğu yapıyorsanız mevcut durumunuzu belirtirken bir otomobil emojisi kullanabilirsiniz.

Bilinen Diğer İsimleri

🚗Otomobil
🚗Kırmızı Araba

Araba Emojisi Kopyala

Araba Emoji Kopyala Yapıştır:
Kırmızı Araba Emojisi: 🚗 Kopyalandı!
Taksi Emojisi: 🚕 Kopyalandı!
Mavi Araba Emojisi: 🚙 Kopyalandı!
F1 Emojisi: 🏎️ Kopyalandı!
Araba Emojileri: 🚓 Kopyalandı!
Araç Emojisi: 🚒 Kopyalandı!
Kamyonet Emojisi: 🚛 Kopyalandı!
Kırmızı Araba Emojisi: 🚘 Kopyalandı!
Siyah Araba Emojisi: Kopyalandı!

Klavyede araba emojisi nasıl yapılır? Bu konu da birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından araştırılmaktadır. Bizler yukarıda direkt olarak kopyalama seçeneklerini sunduk. Bu seçeneklerden işinize yarayacak olanı seçip kopyalayabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdan Araba emojisi ile ilgili bilgiler için aşağıdaki tabloyu da inceleyebilirsin.

Araba 🚗 devs için emoji kodları:

HTML hex🚗
HTML dec🚗
URL escape code%F0%9F%9A%97
Punycodexn--p68h
Bytes (UTF-8)F0 9F 9A 97
JavaScript, JSON, Java\uD83D\uDE97
C, C++, Python\U0001f697
CSS\01F697
PHP, Ruby\u{1F697}
Perl\x{1F697}

Araba emojisi gibi farklı ve değişik semboller arıyorsanız emoji kopyala kategorisini ziyaret edin. Ayrıca iPhone cihazlarda farklı emojiler kullanmak istiyorsanız iPhone emoji kopyala sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir