Emoji Kopyala

Aslan Emojisi “🦁”

Aslan emojisi, Whatsapp’ta ve diğer sosyal medya uygulamalarında Dost canlısı bir görünümdedir. Karikatürize bir aslan yüzü sembolüdür. Bu başlıktan “Aslan Emojisi kopyala” işlemi, ve emojinin anlamı gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sembol, doğrudan karşıya bakacak şekilde çizilmiştir. Açık ya da koyu kahverengi yelelere sahiptir. Beyaz burunlu ve ifadesiz bir şekilde karşıya bakmaktadır. Altın sarısı bir aslan yüzünü göstermek amacıyla Whatsapp’a eklenmiştir. Ayrıca Galatasaray emojisi kopyalamak isteyenler de bu sembolü sıkça kullanmaktadır.

Aslan emojisi kopyala, ormanların kralı olan aslanı sembolize etmek için kullanılır. Bu emojiyi, Emojiler bölümünde Hayvanlar seçeneğinin altında bulabilirsiniz. Emojiyi kopyaladıktan sonra mesajlarda kullanabileceğiniz gibi; gönderi açıklamalarında, hikayelerde ve biyografi alanlarında dada kullanılabilir.

Aslan Emojisi Anlamı

Genel olarak aslan emojisi ülkemizde Galatasaray’ı temsil etmek amacıyla kullanılmaktadır. 🦁 Aslan emojisinin anlamı, direkt olarak aslanı temsil etmek için kullanılmaktadır. Ayrıca aslan sembolü, cesaret, otoriterlik, kraliyet ve gurur gibi anlamlara da sahiptir.

Kısa kodlar: 🦁 U+1F981

Aslan Emojisi Kopyala

Aslan Emojisi Kopyala Yapıştır:
Aslan emojisi: 🦁 Kopyalandı!
Siyah Aslan emojisi: 𓄂 Kopyalandı!

Yukarıdaki kopyala butonuna dokunarak, Aslan 🦁 emojisini kopyalayabilirsiniz. Kopyala butonuna basıldığında otomatik kopyalanır. Daha sonrasında kullanacağınız alana yapıştırarak kullanmaya başlayın. Bilgisayarlarda yapıştırmak için CTRL + V Tuşlarına aynı anda dokunmanız yeterli olacaktır.

Siyah Aslan Emojisi

Siyah Aslan emojisi, de yine yukarıdaki kopyalama seçenekleri arasında listelenmiştir. Eğer renkli değil de siyah çizgilerle bir emoji kullanmak istiyorsanız yukarıdan kopyalanabilir. Ayrıca yine farklı siyah aslan sembollerini de kopyalayabilirsiniz.

  • 𓄂
  • 𓄁

Aslan 🦁 emojisi için kodları:

HTML hex🦁
HTML dec🦁
URL escape code%F0%9F%A6%81
Punycodexn--0s9h
Bytes (UTF-8)F0 9F A6 81
JavaScript, JSON, Java\uD83E\uDD81
C, C++, Python\U0001f981
CSS\01F981
PHP, Ruby\u{1F981}
Perl\x{1F981}

Eğer iPhone telefonunuzdan farklı ve değişik emojiler arıyorsanız iPhone emoji kopyala başlığını ziyaret. Bu başlıkta çeşitli emojiler ve semboller listelenmiştir. Ayrıca, siyah beyaz semboller de listelendi. Aradığınız farklı emojiler varsa bizlerden isteyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir