Genel

Brawl Stars Görünmez İsim Nasıl Yapılır? Görünmez Nick 2024

Brawl Stars görünmez isim nasıl yapılır? Brawl Stars görünmez nick bir diğer deyişle Brawl Stars boşluk nick yapma hakkında detayları buradan bulabilirsiniz. Boslukkopyala.com olarak Oyunlarda boş nick nasıl yapılır, boş yorum nasıl gönderilir ve boş mesaj atma gibi konular hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Detayları görmek isterseniz Boşluk kopyala sayfasına bakabilirsiniz. Asıl konumuza dönelim. Brawl Stars oyununda bazı oyuncuların nicklerinin olmadığını görmüşsünüzdür. Aslında oyunu oynayabilmek için nick almak mecburi. Fakat bazı oyuncular Brawl Stars Görünmez isim alma yöntemi ile nicksizmiş gibi oyun oynayabiliyorlar.

Brawl Stars oyununda genelde insanlar rekabet esnasında rakibin ilk olarak hangi karakteri kullandığına daha sonrasında ise ismine bakıyorlar. Çeşitli emojiler ve semboller kullanarak oyunda nick oluşturmak mümkün. Fakat bazı oyuncuların nicklerinin görünmediğine şahitlik etmişsinizdir. Peki siz de görünmeyen bir isim kullanmak ister misiniz? Yapmanız gerekenleri adım adım burada anlattık.

Brawl Stars
Brawl Stars Görünmez İsim Yapma

Brawl Stars Görünmez İsim Nasıl Yapılır?

Brawl Stars oyununda görünmeyen isim yapmak oldukça basittir. Yapmanız gerekenleri bu başlıkta sırasıyla anlattık. Brawl Stars görünmez isim nasıl yapılır sorusunun yanıtı;

  • Oyuna giriş yapın,
  • Nick Değiştirme ekranına gelin,
  • Burada Brawl Stars oyununun desteklemediği bir emoji seçmeniz gerekiyor,
  • Bu emojileri tek tek deneyerek bulabilirsiniz,
  • Bu emojiye istediğiniz kadar dokunup sonrasında Tamam butonuna basarak devam ederseniz görünmez nick yapmış olursunuz.

Brawl Stars Görünmez Nick Emojileri

Brawl Stars boş nick

Yukarıdaki başlıkta da görünmeyen isim yapmak için Brawl Stars oyununun desteklemediği emojileri kullanmanız gerektiğini anlatmıştık. Bu emojileri bizler tek tek denedik. Sonuç olarak aşağıdaki emojiler şu an desteklenmiyor ve görünmez isim almak için bu emojileri kullanabilirsiniz

🫥🫠🫡🥵😶‍🌫️

Not: Eğer siz bu emojileri Nick alanına yazdığınızda görünüyorsa diğer emojileri denemeniz gerekir.

Brawl Stars oyununda bedava karakter sahibi olmak için Oyunu sürekli olarak oynayıp verilen görevleri yapmanız gerekir. Bu sayede Büyük Kutu ve Savaş Kutularına sahip olursunuz. Bu kutulardan ise altın, güçlendirme ve çeşitli hediye karakterler kazanabilirsiniz.

Oyunu oynarken rakiplerden daha güçlü olmak için hem karakterinizi güçlendirmeniz hem de oyunda kendinizi geliştirmeniz gerekir. Bazı oyuncuların Brawl Stars Görünmez İsim Nasıl Yapılır sorusuna yanıt aradığını gördüğümüzden dolayı bu haberimizde oyunda nasıl görünmeyen nick alınacağını anlattık.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir