Emoji Kopyala

Burç Sembolleri Kopyala (Siyah) Emojisi

Klavyede burç sembolleri ve burç emojisi nasıl yapılır? Sosyal medya uygulamalarında kullanabilmeniz için “burç sembolleri kopyala” işlemini buradan yapabilirsiniz. Burçlar, insanların günlük, haftalık ve aylık olarak okudukları yorumlardır. Burç yorumları, yorumlayan kişiye göre farklılık göstermektedir. Bazı yorumcular olumlu ve olumsuz yorumları aynı anda yapmaktadır. Burçlar, ülkemizde olduğu kadar dünya genelinde de en çok bakılan şeylerden biridir.

Burç emojisi kopyala, işlemini yapmak isteyenler için burada direkt olarak kopyalama seçeneklerini sunuyoruz. Aynı zamanda, burç sembolleri siyah kopyalamak isteyenler için bu seçenekleri de burada paylaştık. Burada hem burç sembollerinin isimlerini hem de tarih aralığını inceleyebilirsiniz. Toplamda 12 farklı burç vardır. Bunlar;  koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçları.

burç emojileri

Burç Sembolleri ve İsimleri

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)
Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)
Yengeç Burcu (21 Haziran – 22 Temmuz)
Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)
Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım)
Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)
Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)
Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)
Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Burç sembollerini sağ kısımda isimlerini ise sol kısımda tabloda listeledik. Hangi burç olduğunuzu bilmiyorsanız burçların yanındaki tarihleri de inceleyebilirsiniz. Hangi tarih aralığında doğduysanız o burçsunuz demektir.

Burç Emojisi

Burç emojisi, burçları ifade etmek için kullanılan sembollerdir. Toplamda 12 farklı burç olduğundan dolayı 12 farklı emoji ile simgelenmektedir. Örneğin yay burcu ok işaretine benzemektedir. Kova burcu ise dalgalı su şeklinde görülmektedir. Burç emojisi nasıl yapılır bilmeyenler ise aşağıdaki kopyalama seçeneklerini kullanarak bulundukları burç sembolünü kopyalayabilirler. Siz de “burç emojisi kopyala” istiyorsanız aşağıdaki başlıktan bunu yapabilirsiniz.

Burç emojileri genelde Whatsapp ve Instagram gibi uygulamaların biyografi alanında kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise diğer insanlara hangi burç olduğunu göstermek diyebiliriz. Eğer siz de burcunuzu sosyal medya uygulamasında paylaşmak istiyorsanız aşağıdaki kopyalama seçeneklerini kullanılabilir. Siyah burç emojileri çok yakında eklenecek.

Burç Sembolleri Kopyala

Burç Sembolleri Kopyala Yapıştır;
Koç Burcu Emojisi Kopyala: Kopyalandı!
Boğa Burcu Emojisi Kopyala: Kopyalandı!
İkizler Burcu Emojisi Kopyala: Kopyalandı!
Yengeç Burcu Emojisi Kopyala: Kopyalandı!
Aslan Burcu Emojisi Kopyala: Kopyalandı!
Başak Burcu Emojisi Kopyala: Kopyalandı!
Terazi Burcu Emojisi Kopyala: Kopyalandı!
Akrep Burcu Emojisi Kopyala: Kopyalandı!
Yay Burcu Emojisi Kopyala: Kopyalandı!
Oğlak Burcu Emojisi Kopyala: Kopyalandı!
Kova Burcu Emojisi Kopyala: Kopyalandı!
Balık Burcu Emojisi Kopyala: Kopyalandı!

Yukarıdaki kopyalama seçeneklerini kullanarak üyesi olduğunuz burcu kopyalayabilirsiniz. Hangi burca sahip olduğunuzu bilmiyorsanız, yukarıda bulunan tablodan da tarihleri inceleyerek hangi burç olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Yukarıda bulunan burç emojisi kopyalama butonlarına dokunup anında kopyalayın. Kopyaladığınız bu emojileri herhangi bir sosyal medya uygulamasında kullanabilirsiniz. Kopyaladıktan sonra bilgisayardan yapıştırmak için CTR+V tuşlarına aynı anda basın. Mobil cihazlarda yapıştırma işlemi için, klavyeyi açın ve yazma alanına basılı tutun. Bunu yaptığınızda yapıştır seçeneği gelecektir.

Eğer Instagram uygulamasında öne çıkanlar açıklamasını boş bırakmak isterseniz boşluk kopyala sayfasındaki adımları yerine getirin. Farklı ve değişik emojiler arıyorsan emoji kopyala sayfasındaki sembolleri hemen incelemeye başla. Ayrıca Instagram biyografi alanına ya da öne çıkanlar açıklamasını şekilli yazılar ile yazmak isterseniz şekilli yazı yazma sayfasından bunu gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir