Genel

Cinsel Emoji Anlamları

Cinsel emojiler Whatsapp ve Instagram gibi sosyal medya uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca çeşitli videolarda da bu emojileri de görebilirsiniz. Bu yazımızda cinsel emoji anlamları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Size çeşitli emojiler geliyorsa ve bunların ne anlama geldiklerini bilmiyorsanız buradaki tablolardan anlamlarını inceleyebilirsiniz. Cinsel emojiler genelde çiftler arasında kullanılmaktadır. Bu emojilerin her biri için kendine özel bir anlamı vardır.

Cinsel emojiler de normal emojiler kadar sık kullanılmaktadır. Bu emojiler bazen normal insan yüzü emojisi olurken bazen de sebze ve meyve emojisi olabilmektedir. Eğer size de bu tür emojiler geliyorsa ve anlamlarını bilmiyorsanız buradan incelemeye başlayabilirsiniz.

Cinsel Emoji Anlamları

🍑Şeftali Emojisi AnlamıKalçayı temsilen kullanılan bir semboldür.
🍒 Kiraz Emojisi AnlamıKadın göğsünü ifade etmek için kullanılan bir emojidir.
🍆 Patlıcan Emoji AnlamıErkek üreme organını ifade eden emoji olarak kullanılır.
🍌Muz Emojisi AnlamıYine erkek üreme organını ifade etmek için kullanılmaktadır.
🥒 Salatalık Emoji AnlamıErkeklerin cinsel organını ifade etmekte kullanılır.
👌 Perfect Mükemmel EmojisiDelik anlamında kullanılıyor.
✌ Barış Emojisi AnlamıKadın cinsel organını ifade etmek için kullanılır.
🌭 Sosisli EmojisiCinsel aktivite ya da erkek organı olarak kullanılabiliyor.
💋 Öpücük EmojisiÖpmeyi ifade ediyor.
♋ 69 Emojisi Anlamı69 sevişme esnasında uygulanan bir pozisyondur onu ifade etmek için kullanılır.
😛Dili Dışarda EmojiYine emmek ve yalamak gibi şeyleri ifade eder.
👅 Dil EmojisiYalamak ve emmek gibi eylemleri ifade etmek için kullanılır.
💦 Damlacık EmojisiOrgasmı ifade eder.

Yukarıdaki tablodan en çok kullanılan cinsel emojileri ve anlamlarını inceleyebilirsiniz. Yine aşağıdaki başlıklardan da konu ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Bu emojilerin anlamları kullanıcısına göre farklılık gösterebilir. Örneğin konu cinsellik değilse ve meyvelerle alakalı bir sohbet söz konusuysa ve biri size kiraz emojisi gönderiyorsa bunu kirazı ifade etmek için kullanmıştır.

Yani demek istediğimiz şey, söz konusu muhabbet cinsellikse en çok bu emojiler kullanılır. Ancak muhabbet cinsellik değil de farklı bir konuysa emoji direkt olarak şeklen ifade ettiği şey için kullanılır. Örneğin, çok yağmur yağıyordu 💦 şeklinde bir emoji kullanılıyorsa yağmuru ifade etmek için bu emojiye yer verilmiştir.

Whatsapp Cinsel Emoji Anlamları

Whatsapp’tan da mesajlaşırken cinsel emojiler gönderilebiliyor. Bu emojiler arasında en çok kullanılanlar ise şeftali ve patlıcan emojileri diyebiliriz. Şeftali emojisi kalçayı ifade ederken patlıcan da erkek üreme organını temsilen kullanılmaktadır. Yukarıdaki tablodan bu emojilerin anlamlarını inceleyebilirsiniz.

Whatsapp cinsel emojiler hangileri diye merak ediyorsanız yine aşağıdaki kombinasyonları da inceleyebilirsiniz. Bazı Whatsapp cinsel emojileri şu şekilde:

  • 👉👌
  • 🍌🍩
  • 👅🌮💦
  • 💋🍆🎆
  • 👋🍑😈
  • 🎟💃👀
  • 👅🍑🤯
  • 🐍🌷

Cinsellik Emojisi

Whatsapp ya da Instagram gibi sosyal medya uygulamaları direkt olarak cinsellikle ilgili emojiler barındırmamaktadır. Ancak insanlar şeftali emojisini kalça, kiraz emojisini göğüs, patlıcan emojisi ve muz emojilerini de erkek üreme organını ifade etmek için kullanabilmektedir. Eğer bu emojilerin ne anlama geldiğini bilmiyorsanız yukarıdaki başlıktan inceleyebilirsiniz.

Kiraz Emojisi Anlamı

Kiraz emojisi normalde meyve olan kiraz ya da vişneyi ifade etmek için kullanılmaktadır. Ancak söz konusu konuşma cinsellik üzerineyse bu sembol kadın göğüs uçlarını ifade etmek için kullanılır.

Şeftali Emojisi Anlamı

Emoji normalde direkt olarak şeftaliyi temsil eder. Fakat konuşma cinsellik ile ilgiliyse bu emoji kadın kalçasını ifade etmek için kullanılıyor. Şeftali emojisi gibi yine buna benzer çeşitli emojiler cinsellik dolu sohbetlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Cinsellik konulu mesajlaşmalara yani yazışmalara sexting denilmektedir. İnsanlar sexting yaparken bu sembolleri çok sık kullanmaktadır. Bu konu ile ilgili sorular geldiği için konu hakkında detaylı açıklamalara burada yer verdik.

Ayıp Emojiler

Ayıp emojiler şeklinde de arama yapanlar oluyor. Burada ayıp niteliğinde kullanılan bazı emojileri tablo halinde paylaştık. Bu emojilerin bazıları kalça, bazıları göğüz bazıları ise erkek cinsel organı anlamını taşımaktadır. Hangi emojinin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız yukarıdan incelemeye hemen başlayın.

Bu emojileri kullanırken dikkat etmelisiniz. Çünkü çoğu kişi bu emojileri normal olması gibi değil de yetişkin anlamında kullanıyor. Eğer merak ettiğiniz farklı emoji ya da semboller varsa onları da burada paylaşabilirsiniz.

Ayrıca partneriniz sizden özel fotoğraf istediyse ve onu çıldırtmak istiyorsanız görünmez boşluk kopyala sayfasında anlattığımız yöntem ile ona boş mesaj göndererek çıldırtın. Mesajı gönderdikten sonra fotoğraf gönderdim gelmedi mi diye sorarak eğlenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir