Emoji Kopyala

Deniz Emojisi Kopyala Yapıştır 🌊 🐬🏄‍♂️

Deniz emojisi kopyala yapıştır.🌊 🐬🏄‍♂️ Bunu mobil cihazınızdan veya bilgisayarlarınızdan yapabilirsiniz. Yaz ayları çoğu insan tarafından çok fazla sevilmektedir. Çok fazla sevilmesinin nedenlerinden biri de, Deniz, Kum ve güzel havadır. Tatile gittiyseniz ve tatil gönderileri paylaşacaksanız bunu deniz emojileri ile süsleyebilirsiniz. Sörf yapan bir adam/kadın, denizanası, yunus, balık veya buna benzer emojilerle paylaştığınız gönderiler çok daha renkli olmakla birlikte etkileşim sayısı da artar.

Deniz emoji kopyala🏖️⛱️, işlemini aşağıdaki butonları kullanarak yapabilirsin. Bu emojileri Instagram gönderileri, mesajlaşmalar veya hikaye açıklamalarında kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Instagram veya Whatsapp gibi sosyal medya uygulamalarında biyografi alanında da kullanılabilir. Bu emojilerin görünümü iPhone veya Android cihazlarda farklılık gösterebilmektedir.

Deniz Emojisi Kopyala

Deniz Emojisi Kopyala:
Deniz Emoji: 🌊 Kopyalandı!
Sörf: 🏄‍♂️ Kopyalandı!
Yunus Balığı: 🐬 Kopyalandı!
Deniz Kabuğu: 🐚 Kopyalandı!
Denizanası: 🪼 Kopyalandı!
Kum Emojisi: 🏖️ Kopyalandı!
Şemsiye Emojisi: ⛱️ Kopyalandı!

Tatile gittiyseniz ve bunu emojilerle ifade etmek istiyorsanız bu sembolleri kullanın. Ayrıca tatile gitmeyi düşünüyorsanız ve karşı tarafa birlikte tatile giderim demek istiyorsanız yine bu sembollerle dolu bir mesaj gönderebilirsiniz. Deniz, kum, şemsiye, sörf ve yunus balığı gibi emojiler yukarıda listelendi.

Kum ve Şemsiye Emojisi Kodları

Twitter Emoji Popularity (Rank)731 of 2393
Google Android Picture
Google Hangouts PictureImage not available
Twitter.com PictureImage not available
LG Emoji PictureImage not available
Samsung Emoji PictureImage not available
Phantom Open Emoji PictureNot created yet
ASCII Conversion
“Short Code” Name:beach_umbrella:

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir