Emoji Kopyala

Doğum Günü Emojileri Kopyala 🎂 🥳 🎁

Doğum günü emojileri, doğum günü olan arkadaşınıza mesaj gönderirken kullanabileceğiniz sembollerdir. Buradan, ‘doğum günü emojisi kopyala yapıştır’ işlemi yapılabilir. Kopyaladıktan sonra, bilgisayardan ya da iPhone ve Samsung cep telefonunuzdan istediğiniz herhangi bir yere yapıştırabilirsiniz. Anne, baba, kardeş, arkadaş, sevgili ya da eşinize bu emojileri gönderebilirsiniz.

Doğum günü emojisi, denilince akla ilk gelen semboller pasta, parti emojisi ve benzeri sembollerdir. Birinin doğum gününü kutlarken bu sembolleri kullanabilirsiniz. Ayrıca doğum gününde çektiğiniz fotoğrafı Instagram’da gönderi ya da hikaye olarak paylaşırken de bu sembolleri açıklama kısmına ekleyebilirsiniz. O halde hadi doğum günü olan birine gönderilebilecek emojileri incelemeye başlayalım.

Doğum Günü Emojileri Kopyala

Doğum günü kutlamalarında olduğu gibi üstünde mum olan bir pasta şeklindedir. Doğum günü pastasının görünümü, platforma göre farklılık gösterebilir. 🎂 Bu emoji Whatsapp’ta beyaz bir pasta olarak görünecektir. Fakat web sitede kahverengi çikolatalı bir pasta görünümündedir. Aşağıdaki tablodan doğum günü emojilerini kopyalayabilirsiniz.

Doğum günü emojisi kopyala yapıştır:
Doğum Günü Pastası: 🎂 Kopyalandı!
Pasta Dilimi: 🍰 Kopyalandı!
Kapkek: 🧁 Kopyalandı!
Parti emojisi: 🥳 Kopyalandı!
Balon: 🎈 Kopyalandı!
Parti Konfetisi: 🎉 Kopyalandı!
Hediye Paketi: 🎁 Kopyalandı!
Çiçek Emojisi: 💐 Kopyalandı!
Eğlence: 🪇 Kopyalandı!

Yukarıdaki emojileri kopyalayabilmek için hemen sağındaki kopyala butonuna dokunun. Ardından doğum günü olan arkadaşınıza gönderin. Emojilerle doğum günü mesajı göndermek istiyorsanız ve öneriye ihtiyacınız varsa aşağıdaki mesajları kullanabilirsiniz.

Emojilerle Doğum Günü Mesajı

🎉🎂 Mutlu Yıllar! Bugün senin özel günün ve kutlamaya hazırız! 🥳🎈 Bir yıl daha yaşlandın ama asla genç kalbini ve enerjini kaybetmedin. 🌟 Sağlık, mutluluk ve başarı seninle olsun! 🎁🎊 Her anın neşeli ve dolu olsun! 🎂🎁 İyi ki doğdun! 🥳🎉

🎉🎂 Doğum günün kutlu olsun! 🎁🎈 Yepyeni bir yaşın, bol güzellikler, sürprizler ve başarılarla dolu olsun. 🌈🥳 Senin gibi özel bir kişiye en renkli ve mutlu günler dilerim. 🌟💖 Sağlık, sevgi ve huzur seninle olsun! 🎊🎂 Her anın gülümsemelerle dolu, unutulmaz ve muhteşem olsun! 🎁🎉 İyi ki doğdun! 🎂🎈

🥳🎉 Yılın en özel gününde, sevgi, mutluluk ve keyif seninle olsun! 🎂🎁 Geçmişin hatıralarıyla dolu yeni bir yaşın, daha güzel anılar, daha büyük başarılar getirsin. 🚀🌟 Sağlıkla, neşe içinde ve sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara! 🎊🎈 Hayallerin gerçekleşsin, başarılarının hiç bitmediği bir yıl olsun! 🌈💐 İyi ki doğdun, en özel insan! 🎂🥂

🎉🎂 Doğum gününü kutlamak için buradayız! 🥳🎁 Bu özel gününde, senin ne kadar özel olduğunu hatırlamak için birçok sebep var. 🌟🎈 Sağlık, mutluluk ve sürprizlerle dolu bir yıl dilerim. 🎊🍰 Hayallerin peşinden koş, gülücükler hiç eksik olmasın! 🌈💖 İyi ki doğdun!

🎂🎉 Yeni yaşınla birlikte, her anın sevgi ve coşku dolu olsun! 🥳🎁 Geçmişin hatıralarını değerlendir, geleceğe umutla bak. 🚀💫 Sağlıkla, başarıyla, ve en önemlisi bolca gülmekle dolu bir yıl seni bekliyor. 🌺🎈 Tüm dileklerin gerçekleşsin! 🎊🌟 İyi ki doğdun! 🎉🥂

Daha fazla emoji için emoji kopyala kategorisini ziyaret edin. Arkadaşlarınıza boş mesajlar gönderebilmek için boşluk kopyala sayfasında anlatılanları yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir