Genel

Emoji Kitchen – Kendi Emojini Yap

Kendi emojini yapama uygulaması olarak Emoji Kitchen sıkça kullanılmaktadır. Google Emoji Kitchen ile kendinize özgü emojiler yapabilirsiniz. Ancak direkt olarak, emoji kütüphanesinde emoji olarak kullanamıyorsunuz. Bunun yerine yaptığınız emojiyi fotoğraf olarak indirip kullanabilirsiniz. Örnek olarak farklı emojiler yaptık ve burada bu emojileri listeledik. İstediğiniz emojiyi, farklı bir emoji ile karıştırarak ortaya farklı sonuçlar çıkarılır. Bu emojilere benzer emojiler yapmak için aşağıda bahsettiğimiz adımları takip etmelisiniz.

Kendi emojini yap, emoji kitchen ile yapılabiliyor. Siz de Google’a Emoji Kitchen yazarak kendi emojinizi yapabilirsiniz. Yüz, meyve, hayvan, gezegen ve daha birçok farklı sembolü birleştirerek ortaya yeni bir emoji çıkarabiliyorsunuz. İşte “Emoji kitchen, kendi emojini yapma” yöntemi hakkında detaylar.

Emoji Kitchen Nedir?

Emoji kitchen

Emoji Kitchen, Google tarafından geliştirilmiş olan bir özelliktir. Bu özellik sayesinde, Android klavyenizden ya da iPhone cihazınızdan farklı emojileri birleştirerek yeni emojiler oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz emojileri telefona indirip fotoğraf olarak gönderebilirsiniz.

Emoji Kitchen ne işe yarar; belirli emojileri birleştirerek yeni ve benzersiz emoji ifadeleri oluşturabilirsiniz. Örnek verecek olursak, seçtiğiniz bir ana emojiyi temel alıp, farklı bir emoji ile birleştirebilirsiniz. Örneğin, üzülen yüz emojisi ile karpuz emojisini birleştirip üzülen bir karpuz emojisi oluşturabilirsiniz.

Google, Emoji Kitchen’ı Android klavyesine de entegre etti ve kullanıcıların kişisel emoji oluşturmasına olanak sağlıyor. Bu özellik ile, standart emoji ifadelerinin yerine çok daha güzel ve farklı semboller oluşturabilirsiniz.

Kendi Emojini Yapma

Kendine özel semboller arıyorsan yeni bir emoji oluşturabilirsin. Hemen sen de Google Emoji Kitchen ile kendi emojini yap:

  • Google Emoji Kitchen yazın.
  • Açılan ilk sayfadan emojinizi tasarlayabilirsiniz.
  • Google Play girin ve Emoji Kitchen uygulamasını indirin.
  • Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapın.
  • Karıştırmak istediğiniz emojileri seçin.
  • Seçimleri yaptıktan sonra yeni emojiniz oluşacak.

Oluşturduğunuz emojiyi indirerek telefonunuzda kullanabilirsiniz. Emoji Kitchen uygulamasını Google Play ile telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve Android’e adapte bir şekilde çalışmaktadır. Daha farklı semboller ve emojiler arıyorsanız emoji kopyala sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal medya uygulamalarında farklı semboller kullanmak istiyorsanız emoji kitchen ile yeni bir sembol oluşturabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya uygulamalarında boş mesaj göndermek istiyorsanız boşluk kopyala sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir