Emoji Kopyala

Filistin Bayrağı Emoji Kopyala

Filistin bayrağı Whatsapp bayrak emojileri arasında bulunan sembollerden biridir. Bu sembolü çeşitli uygulamalarda kullanabiliyorsunuz. Buradan Filistin bayrağı emojisi kopyala işlemini yapabilirsiniz. Klavyede Filistin bayrağı nasıl yapılır merak edenler için direkt olarak kopyalama seçeneğini paylaştık. Buradan direkt olarak kopyalama işlemini yapabileceksiniz.

Filistin bayrağı emoji kopyala, işlemi için kopyala butonuna dokunmanız yeterlidir. Filistin bayrağı, Whatsapp uygulamasında Bayraklar emoji alanında bulunmaktadır. Whatsapp bayrak emojilerine ulaşmak için, mesaj yazma alanında klavyeyi açın. Ardından 😀 simgesine dokunarak emoji alanını açın. Emoji kutucuğunun üstündeki Emoji Ara bölümüne bayrak yazın. Bu sayede bayrak emojilerine ulaşabilirsiniz.

Filistin Bayrak emojisi

Filistin Bayrağı

Filistin Devleti 15 Kasım 1988 yılında kurulmuştur. Bayrağı ise Kırmızı, siyah, yeşil ve beyaz renklerden oluşmaktadır. Filistin bayrağının anlamı;

Siyah, beyaz ve yeşil şeritler, Filistin vatandaşlarının birliklerini ve dayanışmasını yansıtmaktadır. Siyah şerit, Filistin halkının geçmiş acılarını ve mücadelelerini simgeler. Beyaz şerit ise barış ve umudu temsil ediyor.

Filistin Bayrağı Emojisi Kopyala

Filistin Bayrağı Emoji Kopyala:
Filistin Bayrağı Emojisi Kopyalandı… BoslukKopyala.com

  • Yukarıdaki kopyala butonuna dokunarak Filistin bayrağı emoji kopyalanabilir.

Kopyalanan emoji birçok sosyal medya uygulamasında ve internet sitesinde kullanılabilir. Filistin bayrağı PS ile gösterilir. Bu bayrak Filistin ülkesinin ulusal bayrağıdır.

Filistin bayrak emojisi kullanılan platforma göre farklı görünebilir. Örneğin bazı platformlarda dalgalanan bir Filistin bayrağı olarak bu sembolü görebilirsiniz. Whatsapp uygulamasında da dalgalanan formuyla yer almıştır. Filistin bayrağını yukarıdan kopyaladıktan sonra kullanmak için;

  • Bilgisayardan yapıştırıp kullanmak için CTRL + V tuşlarına basın.
  • Telefondan kullanmak için; kullanılacak alana basılı tutup Yapıştır seçeneğini seçin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir