Teknoloji

Görünmez Harf Kopyalama Nasıl Yapılır? 2024

Görünmez harf kopyalama nasıl yapılır? Pubg Görünmez harf kopyala yapıştır yöntemi ile boşluk nick yapmak mümkün. Pubg Mobile ve daha birçok oyunda kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Oyunlarda nickinizi görünmez yapmak ya da arasında boşluk bırakmak için bu yöntemi kullanın.

Pubg Mobile boşluk bırakma yöntemini arayanlara görünmez harf nasıl yapılır sorusunun yanıtını araştırıp bulduk. Basit bir kopyala yapıştır yöntemi kullanılıp Pubg oyununda görünmez nick ya da isim arasına boşluk bırakılabilir. Günümüzde halen daha en çok oynanan mobil ve PC oyunlarından biri olan Pubg Mobile’da görünmez nick yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca nick arasına normalde boşluk bırakılamıyor. Fakat burada anlatılan yöntem sayesinde görünmez harf kullanılarak boşluk bırakılabilir.

Günümüzün en fazla oyuncuya sahip FPS oyunu olan PUBG strateji oyunu olsa da oyundaki Nickler de büyük önem taşımaktadır. PUBG görünmez harf nasıl yapılır sorusuna yanıt arayanlar için burada adım adım anlattık. Eğer yeni kayıt oluyorsanız direkt kullanın. Mevcutta bir hesabınız varsa isim değiştirme kartına sahip olmanız gerekir. PUBG Mobile görünmez harf, kullanılmayınca kullanıcılar isimlerini birleşik olarak yazmak zorunda kalıyor. Örneğin BoşlukKopyala şeklinde yazılabiliyor. Fakat burada anlattığımız yöntem sayesinde Boşluk Kopyala şeklinde de nick oluşturabilir hatta boşluk görünmeyen bir isim de alabilirsiniz.

PUBG Mobile Görünmez Harf Kopyalama

Pung Mobile görünmez harf kopyalama sayesinde boşluk bırakacağınız yere bu harfi ekleyip boşluk bırakabilirsiniz. Hatta boş bir nick almak isterseniz istediğiniz kadar bu harften bırakıp uzun bir boşluklu nick alabilirsiniz.

 • Profil sayfanıza girin.
 • Bu kısımda isminizin hemen sağ tarafında bir kalem simgesi vardır.
 • Kalem simgesine tıklamalısınız.
 • Nickinizi yazın ve boşluk bırakacağınız yere aşağıdaki harfleri yapıştırın.
 • Görünmez harf olarak “Ħ” ya da “Ī” harfleri kullanılabilir.
 • Boşluk bıraktıktan sonra adınızı kaydedin.
 • Yapıştırılan bu harfleri Pubg Mobile desteklemediği için bu harflerin olduğu yerler boşluk olarak görünecektir.

Free Fire PC Görünmez Harf Yapma

Bilgisayardan da görünmez harf yapmak oldukça basittir. Basit bir tuşlama ile görünmez özel harf yapabilirsiniz. Bunu oyunlarda ya da çeşitli platformlarda kullanabilirsiniz. Pubg Mobile gibi oyunlarda görünmez nick almak için bu tuş kombinasyonu kullanılabilir. Normal boşluk çoğu zaman oyunlarda ismimizin arasında bir boşluk bırakmamıza yaramıyor. Fakat tuşlama ile yapacağınız bu yöntem oldukça kullanışlıdır.

 • Profilinize giriş yapın.
 • İsminizin hemen yanındaki kalem simgesine tıklayın
 • Nickinizi ayıracağınız yeri seçin.
 • Ardından Alt + “0160” yazın.

Bu yöntemi kullanarak nickinizin arasında boşluk bırakmış olursunuz. Oyunlarda sohbet sayfalarında ya da buna benzer alanlarda görünmez harf görünmez boşluk isterseniz. Boşluk kopyala sayfasını ziyaret ederek buradaki yöntemi kullanabilirsiniz. Whatsapp, Oyunlar, Instagram gibi sosyal medya uygulamaları ve daha bir çok alanda kullanılabilir.

Şekilli Harfler

Nick Oluştururken şekilli harflere gereksinim duyuyorsanız aşağıdaki farklı yazı stillerindeki harfleri kullanabilirsiniz. Bu harfler sayesinde Pubg Mobile, Free Fire ve daha bir çok oyunda şekilli nick oluşturulabilir.

Özel isim oluşturmak isteyenler harfleri kopyalayıp aşağıdaki kutucuğa yapıştırarak isim oluşturabilirler.


𝔄 𝔅 ℭ Ç 𝔇 𝔈 𝔉 𝔊 ℌ 𝔦 ℑ 𝔍 𝔎 𝔏 𝔐 𝔑 𝔒 𝔓 ℜ 𝔖 𝔗 𝔘 𝔙 𝔜 ℨ 𝔛 𝔜 𝔔 𝔚

𝓐 𝓑 𝓒 Ç 𝓓 𝓔 𝓕 𝓖 Ğ 𝓗 𝓲 𝓘 𝓙 𝓚 𝓛 𝓜 𝓝 𝓞 𝓟 𝓡 𝓢 𝓣 𝓤 𝓥 𝓨 𝓩 𝓧 𝓨 𝓠 𝓦

ɐ q ɔ p ǝ ɟ ƃ ɥ ! ɾ ʞ ן ɯ u o d ɹ s ʇ n ʌ ʍ x ʎ z- ʍ x b

[̲̅A̲̅]  [̲̅B̲̅]  [̲̅C̲̅]  [̲̅D̲̅]  [̲̅E̲̅]  [̲̅F̲̅]  [̲̅G̲̅]  [̲̅Ğ̲̅]  [̲̅H̲̅]  [̲̅I̲̅]  [̲̅İ̲̅]  [̲̅J̲̅] [̲̅K̲̅]  [̲̅L̲̅]  [̲̅M̲̅]  [̲̅N̲̅]  [̲̅O̲̅]  [̲̅Ö̲̅]  [̲̅P̲̅]  [̲̅R̲̅]  [̲̅S̲̅]  [̲̅Ş̲̅]  [̲̅T̲̅] [̲̅U̲̅]  [̲̅Ü̲̅]  [̲̅V̲̅]  [̲̅Y̲̅]  [̲̅Z̲̅] – [̲̅W̲̅] [̲̅X̲̅] [̲̅Q̲̅]

𝓐 𝓑 𝓒 𝓓 𝓔 𝓕 𝓖 𝓗 𝓘 𝓙 𝓚 𝓛 𝓜 𝓝 𝓞 𝓟 𝓡 𝓢 𝓣 𝓤 𝓥 𝓨 𝓩 – 𝓦 𝓧 𝓠
ᗩ ᗷ ᑕ ᗪ ᗴ ᖴ G ᕼ I İ ᒎ K ᒪ ᗰᑎ ᗝ ᑭ ᖇ ᔕ 丅 ᑌ ᐯ Ƴ ᘔ – ᗯ ᙭ ᑫ

A҉ B҉ C҉ Ç D҉ E҉ F҉ G҉ Ğ H҉ i҉ I҉ J҉ K҉ L҉ M҉ N҉ O҉ P҉ R҉ S҉ T҉ U҉ V҉ Y҉ Z҉ X҉ Y҉ Q҉ W҉

α в ¢ Ç ∂ є f g Ğ н ι ι נ к ℓ м и σ ρ я ѕ т υ ν у z χ у q ω

̷A̷̷ ̷̷B̷̷ ̷̷C̷̷ ̷̷D̷̷ ̷̷E̷̷ ̷̷F̷̷ ̷̷G̷̷ ̷̷Ğ̷̷ ̷̷H̷̷ ̷̷I̷̷ ̷̷İ̷̷ ̷̷J̷̷ ̷̷K̷̷ ̷̷L̷̷ ̷̷M̷̷ ̷̷N̷̷ ̷̷O̷̷ ̷̷Ö̷̷ ̷̷P̷̷ ̷̷R̷̷ ̷̷S̷̷ ̷̷Ş̷̷ ̷̷T̷̷ ̷̷U̷̷ ̷̷Ü̷̷ ̷̷V̷̷ ̷̷Y̷̷ ̷Z

𝔞  𝔟  𝔠  𝔡  𝔢  𝔣  𝔤  𝔥  𝔦  𝔧  𝔨  𝔩  𝔪  𝔫  𝔬  𝔭  𝔯  𝔰  𝔱  𝔲  𝔳  𝔶  𝔷  𝔵  𝔮

𝒶 𝒷 𝒸 𝒹 𝑒 𝒻 𝑔  𝒽 𝒾 𝒿 𝓀 𝓁 𝓂 𝓃 𝑜 𝓅 𝓇 𝓈 𝓉 𝓊 𝓋 𝓎 𝓏 𝓍 𝓆

a b c  d e f g h i j k l m n o ö p r s ş t u v y z

α Ⴆ ƈ ԃ ҽ ϝ ɠ ԋ ι ʝ ƙ ʅ ɱ ɳ σ ρ ϙ ɾ ʂ ƚ υ ʋ ɯ x ყ ȥ

Ⓐ Ⓑ Ⓒ Ç Ⓓ Ⓔ Ⓕ Ⓖ Ğ Ⓗ ⓘ Ⓘ Ⓙ Ⓚ Ⓛ Ⓜ Ⓝ Ⓞ Ⓟ Ⓡ Ⓢ Ⓣ Ⓤ Ⓥ Ⓨ Ⓩ Ⓧ Ⓨ Ⓠ Ⓦ

ƛ  Ɓ  Ƈ  Ɗ  Є  Ƒ  Ɠ  Ӈ  Ɩ  ʆ  Ƙ  Լ  ℳ  Ɲ  Ơ  Ƥ  Ʀ  Ƨ  Ƭ  Ʋ  Ɣ Ƴ  Ȥ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir