Genel

Gülen Yüz Emoji Anlamları Kopyala

Emojiler sosyal medyada en çok kullanılan ögelerdir. Sosyal medyada sık kullanılan Gülen yüz emoji anlamları ve Gülen yüz emoji kopyala işlemini buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal medya uygulamalarında sık kullanılan bu emojileri kopyalamak isterseniz hemen buradan kopyalayabilirsiniz. Bununla beraber, anlamlarını da burada paylaştık. Whatsapp ve Instagram gibi uygulamalarda en çok kullanılan gülen yüz emojilerinin anlamlarını da anlattık. Emojiler hem bilgisayardan hem de telefondan rahatlıkla kopyalanıp kullanılabilir.

Gülen Yüz Emoji Kopyala

Güler yüz emojisi kopyala:
Gözleriyle gülen yüz emojisi kopyala:
Mutlu güler yüz emojisi kopyala:
Bıyık altından gülen yüz emojisi kopyala:
Güler yüz emojisi kopyala:
Güler yüz emojisi kopyala:
Güler yüz emojisi kopyala:
kalpli güler yüz emojisi kopyala:

Gülen yüz emojilerini yukarıdaki butonları kullanarak kopyalayabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz emojinin hemen yanındaki kopyala butonuna dokunmanız yeterlidir Ardından otomatik olarak kopyalama işlemi gerçekleşecektir. Daha sonrasında yapıştırmak istediğiniz alana basılı tutun, ekranda yapıştır seçeneği görünecektir. Bu seçeneğe dokunarak yapıştırabilirsiniz.

Mobil telefonlardan emoji kopyala ve yapıştırmak isteyenler bunu buradaki yöntem sayesinde rahatlıkla yapabilirler. Ayrıca bilgisayarlardan da bu yöntem çalışmaktadır. Instagram, Facebook, Twitter, Telegram ve Whatsapp gibi çeşitli uygulamalarda bu emojileri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sohbet uygulamaları ve oyun nicklerinde kullanılmaya da uygundur.

Gülen Yüz Emoji Anlamları

Güler yüz emojisi anlamı: Bu hafif gülümsemekte olan emoji. “Ben rahatım, memnunum” anlamlarını taşır. Sert bir durumu daha yumuşak bir şekilde göstermeye yarar. Bazen de sinirli olduğunuzu belli etmek için kullanabilirsiniz.

Gözleriyle gülen yüz emojisi anlamı: Halinden memnun olmak ve mevcut durumdan mutlu olmak anlamlarına gelen emojidir.

Mutlu güler yüz emojisi: Halimden oldukça mutluyum anlamındadır.

Bıyık altından gülen yüz emojisi anlamı: İkiyüzlü, egolu bir gülüş emojisidir. İroni, anlamında kullanılan bir emojidir. Aynı zamanda olanların farkındayım ama çaktırmıyorum gibi bir anlamı da vardır.

Ağzı açık gülen yüz emoji anlamı: Instagram, Whatsapp gibi uygulamalarda en çok kullanılan emojidir. Kahkaha atılacak olan durumlarda kullanılır. Mutluluk saçan bir emojidir.

Kalpli yüz emoji anlamı: Aşık olmuş, bir şeyi çok sevmiş ve hoşuna gitmiş ifade eden yüz emojisidir. Şu romantik emoji, kalp meselelerini anlatmak için kullanılır. Genelde sevgililer tarafından ya da kız guruplarında sıklıkla kullanılır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir