Emoji Kopyala

Hayvan Emojileri Kopyala – Hayvan Sembolleri

Hayvanlar doğanın olmazsa olmaz canlılarıdır. Sosyal medyada bulunan semboller arasında “hayvan emojileri” en fazla kullanılan semboller arasında yer alıyor. Hayvan emojisi kopyalamak isteyenler ya da hayvan sembolleri arayanlar buradan çeşitli emojileri kopyalayabilirler. Balık, keçi, köpek, at, eşek ve daha bir çok farklı sembol burada listelendi. Android ve iPhone cep telefonlarından bu semboller kopyalanabilir.

Hayvan sembolleri, hayvan emojisi dışında siyah olarak unicode formundaki semboller de listeledik. Bu sayede telefon emoji kitaplığında olmayan sembolleri de kullanabileceksiniz. Bu semboller arasında kuş, keçi, leylek, köpek, kedi, geyik ve daha birçok sembol bulunuyor. Bu sembollerden de beğendiğinizi kopyalayıp ardından destekleyen platformlarda kullanabilirsiniz. Telegram, Instagram, Whatsapp, Facebook, Twitter, X ve Discord gibi uygulamalarda da kullanılabilir.

Hayvan Emojisi Kopyala

Kopyalamak istediğiniz hayvan emojisinin üstüne dokunun.

🐶 🐱 🐭 🐹 🐰 🦊 🐻 🐼 🐻‍❄️ 🐨 🐯 🦁 🐮 🐷 🐽 🐸 🐵 🙈 🙉 🙊 🐒 🐔 🐧 🐦 🐤 🐣 🐥 🪿 🦆 🐦‍⬛ 🦅 🦉 🦇 🐺 🐗 🐴 🦄 🫎 🐝 🪱 🐛 🦋 🐌 🐞 🐜 🪰 🪲 🦟 🦗 🕷️ 🕸️ 🦂 🐢 🐍 🦎 🦖 🦕 🐙 🦑 🪼 🦐 🦞 🦀 🐡 🐠 🐟 🐬 🐋 🦈 🦭 🐊 🐅 🐆 🦓 🦍 🦧 🦣 🐘 🦛 🦏 🐪 🐫 🦒 🦘 🦬 🐃 🐂 🐄 🫏 🐎 🐖 🐏 🐑 🦙 🐐 🦌 🐕 🐩 🦮 🐕‍🦺 🐈 🐈‍⬛ 🪶 🪽 🐓 🦃 🦤 🦚 🦜 🦢 🦩 🕊️ 🐇 🦝 🦫 🦨 🦡 🦦 🦥 🐁 🐀 🐿️ 🦔 🐾 🐉 🐲

Hayvan Emojileri

Köpek emojisi:
Kedi emojisi:Baykul emojisi:Yılan emojisi:Köpek emojileri:Maymun emojileri:Eşek emojisi:Kurbağa emojisi:Sinek emojisi:Böcek emojileri:Panda emojisi:Civciv emoji:Arı:Karınca emojisi:

Hayvan emojileri arayanlar yukarıdan çeşitli emojileri inceleyebilirler. Diğer hayvan emojilerine ulaşmak için:

 • Whatsapp giriş yapın.
 • Mesaj yazma alanına gelip klavyeyi açın.
 • Buradan hayvan emojilerini görmek için Emoji Ara bölümüne hayvan yazabilir ya da emojilerin altındaki Ayı kafası emojisine dokunabilirsiniz.

Hayvan Sembolleri

Farklı ve değişik hayvan sembolleri arıyorsanız aşağıdan kopyalayabilirsiniz. Bu semboller siyah beyaz sembollerdir ve bütün sosyal medya uygulamalarında kullanılabilir. Whatsapp hakkımda kısmında ya da Instagram biyografinize buradan kopyaladıktan sonra yapıştırarak kullanabilirsiniz.

 • 𓃥 𓃠 𓃰 𓃱 𓃯 𓃭 𓃸 𓃵 𓃗 𓃘 𓃙
 • 𓃟 𓄀 𓄁 𓄂 𓄃 𓃚 𓃛 𓃜 𓃝 𓃞 𓃒
 • 𓃓 𓃔 𓃕 𓃖 𓃡 𓃢 𓃦 𓃩 𓃫 𓃬 𓃮
 • 𓃲 𓃴 𓃶 𓃷 𓃹 𓃻 𓃽 𓃾 𓃿 𓄄 𓄅 𓄆
 • 𓄇 𓆇 𓆈 𓆉 𓆌 𓆏 𓆗 𓆘 𓆙 𓆚 𓆐 𓆑
 • 𓆒 𓆓 𓆔 𓆕 𓆖 𓆊 𓆍 𓆣 𓆤 𓆥
 • 𓆦 𓆧 𓆨 𓆛 𓆜 𓆝 𓆞 𓆟 𓆠 𓆡 𓆢
 • 𓄿 𓅀 𓅁 𓅂 𓅃 𓅄 𓅅 𓅆 𓅇 𓅈
 • 𓅉 𓅊 𓅋 𓅌 𓅍 𓅎 𓅏 𓅐 𓅑 𓅒
 • 𓅓 𓅔 𓅕 𓅖 𓅗 𓅘 𓅙 𓅚 𓅛 𓅜
 • 𓅝 𓅞 𓅟 𓅠 𓅢 𓅣 𓅤 𓅥 𓅦 𓅧
 • 𓅨 𓅩 𓅪 𓅫 𓅬 𓅭 𓅮 𓅯 𓅰 𓅱 𓅲
 • 𓅳 𓅴 𓅵 𓅷 𓅶 𓅸 𓅹 𓅺 𓅻 𓅼
 • 𓅽 𓅾 𓅿 𓆀 𓆁 𓆂 𓆃 𓆆

Yukarıdaki semboller arasında baykuş, kartal, yılan, leylek, martı, keçi, fare, timsah, tavşan ve daha birçok farklı hayvan figürünü yukarıdan inceleyebilirsiniz.

iPhone Hayvan Emojileri

Whatsapp, Instagram, Twitter, Youtube ve diğer sosyal medya uygulamalarında mesajlaşırken emoji kitaplığında bulunan hayvan emojileri:

🐶 🐱 🐭 🐹 🐰 🦊 🐻 🐼 🐻‍❄️ 🐨 🐯 🦁 🐮 🐷 🐽 🐸 🐵 🙈 🙉 🙊 🐒 🐔 🐧 🐦 🐤 🐣 🐥 🦆 🦅 🦉 🦇 🐺 🐗 🐴 🦄 🐝 🪱 🐛 🦋 🐌 🐞 🐜 🪰 🪲 🪳 🦟 🦗 🕷 🕸 🦂 🐢 🐍 🦎 🦖 🦕 🐙 🦑 🦐 🦞 🦀 🐡 🐠 🐟 🐬 🐳 🐋 🦈 🐊 🐅 🐆 🦓 🦍 🦧 🦣 🐘 🦛 🦏 🐪 🐫 🦒 🦘 🦬 🐃 🐂 🐄 🐎 🐖 🐏 🐑 🦙 🐐 🦌 🐕 🐩 🦮 🐕‍🦺 🐈 🐈‍⬛ 🪶 🐓 🦃 🦤 🦚 🦜 🦢 🦩 🕊 🐇 🦝 🦨 🦡 🦫 🦦 🦥 🐁 🐀 🐿 🦔 🐾 🐉 🐲 🌵 🎄 🌲 🌳 🌴 🪵 🌱 🌿 ☘️ 🍀 🎍 🪴 🎋 🍃 🍂 🍁 🍄 🐚 🪨 🌾 💐 🌷 🌹 🥀 🌺 🌸 🌼 🌻 🌞 🌝 🌛 🌜 🌚 🌕 🌖 🌗 🌘 🌑 🌒 🌓 🌔 🌙 🌎 🌍 🌏 🪐 💫 ⭐️ 🌟 ✨ ⚡️ ☄️ 💥 🔥 🌪 🌈 ☀️ 🌤 ⛅️ 🌥 ☁️ 🌦 🌧 ⛈ 🌩 🌨 ❄️ ☃️ ⛄️ 🌬 💨 💧 💦 ☔️ ☂️ 🌊 🌫

Bu tür farklı emojileri merak ediyor ve kullanmak istiyorsanız emoji kopyala kategorisini ziyaret edin. Burada birbirinden güzel emojileri inceleyerek beğendiğinizi kopyalayıp kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. iPhone Hayvan Emojileri
  iPhone hayvan emojileri direkt olarak bir hayvanı sembolize eden çizimlerdir. Bu emojiler daha çok çizgi film görünümündedir. En çok kullanılan hayvan sembolleri ise kedi, köpek, civciv ve kuş sembolleri olarak biliniyor. Son gelen güncelleme ile Whatsapp’a karga emojisi gelmiştir. Buna ek olarak, yapılan güncellemelerde genelde yeni bir hayvan sembolü de ekleniyor. Hayvan emojilerini telefondan incelemek için mesaj alanına gleip emoji kısmını açmanız gerekir. Buradan emoji ara bölümüne hayvan yazabilir ya da alt kısımdaki hayvan simgesine dokunabilirsiniz.

  Android Hayvan Sembolleri
  Uygulamalara güncelleme geldikten sonra yeni emojiler de eklenebiliyor. Hayvan sembollerinin görünümü kısmen farklı olsa da genel itibariyle bir hayvanın görünümünü sembolize etmek için kullanıldığı için aynı görünüme sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir