Teknoloji

Instagram Kalın Yazı Yazma 2024

Instagram da mesaj gönderirken ya da biyografi için kalın yazı yazılabilir. Buradan, Instagram kalın yazı yazma nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Instagram uygulamasında kalın harflerle yazı yazabilmek için bu harfleri kullanın.

Instagram kalın yazma genelde biyografi, kullanıcı adı ve yorum kısımlarında kullanılmaktadır. Instagram adınızı kalın yazmak isterseniz buradaki yöntem sayesinde kalın yazı fontu kullanıp isminizi daha belirgin hale getirebilirsiniz. Diğer insanlardan daha farklı bir profil görüntünüzün olmasını istiyorsanız bu yöntem işinize yarayacak. Biyografi kısmında, yorum yaparken ya da adınızı yazarken kalın yazı fontunu kullanabilirsiniz. Fakat direkt olarak instagram kullanıcı adında işe yaramamaktadır. Yani @kullanıcıadı şeklinde olan kısım kalın yazılmamaktaıdr.

Büyük ihtimalle Instagram sosyal medya platformunda kalın yazı ile yazılmış isimler ve kalın biyografiler görmüşsünüzdür. Normal yazı yazarak bunu kalına çevirmek isteyenler olabilir. Ayrıca yazdıkları yazının tamamını seçip kalın olarak seçmeye çalışanlar da var. Fakat kalın yazma bu şekilde olmuyor.

Başlıklar

Instagram Kalın Yazı Yazma

Şekilli ve Kalın Yazı Aşağıda Listelenecek
  Instagram Kalın yazma
  Instagram Kalın yazma

  Instagram kalın yazma, çeşitli internet siteleri kullanılarak yapılabilir. Yorum yaparken diğer yorumlardan farklı görünsün istiyorsanız buradaki yöntem işinize yaramaktadır. Instagram kalın eğik yazı yazmak isteyenler diğer fontlara da bakabilirler. Instagram’da kalın italik yazı yazmak isteyen ve düz kalın yazılar yazmak isteyenler aşağıdaki internet sitesinden faydalanabilirler.

  • Instagram kalın yazı yazmak için buradan kalın yazı sayfasına girin.
  • Kalın yazı yazma sayfasının sol kısmındaki kutucuğuna istediğiniz herhangi bir şeyi yazın.
  • Ardından Bold ve Bols İtalik yazı tipleri arasından kopyalayıp kullanın.

  Instagram kalın yorum yazmak için yukarıdaki sistemi kullanabilirsiniz. İsterseniz tek kelime kısa yazılar isterseniz de uzun cümleleri kalın yazı fontuna çevirebilirsiniz.

  Instagram Biyografi Kalın Yazma

  Instagram Biyografi Kalın Yazma
  Instagram Biyografi Kalın Yazma

  Instagram biyografi kalın italik yazı fontu ile yazmak için yukarıdaki yöntemle birlikte yine bu başlık altındaki yöntem de kullanılabilir. Fakat buradaki seçeneklere göre ilk başlıktaki yöntem daha basittir. Ücretsiz kalın yazı yazmak için;

  • Instagram biyografi kalın yazı yazmak için buradan giriş yapın.
  • Girdikten sonra üst kısma yazmak istediğiniz yazıyı yazın.
  • Ardından sağ kısmındaki Copy yani kopyala butonuna dokunarak kopyalayabilirsiniz.

  Yukarıdaki kalın yazı yazma internet sitelerine giriş yaparak herhangi bir yazıyı kalın ve kalın italik olarak yazabilirsiniz. Kalın yazı fontu arayanlar için burada kalın yazı alfabesini de paylaştık.  Kalın Harfler

  Kalın alfabe harfleri aşağıda listelenmiştir. Küçük harf ve büyük yazılmış kalın harflerden istediğinizi kopyalayarak cümle oluşturabilirsiniz. Instagram kalın yazı yazma:

  Küçük harf kalın alfabe:

  • 𝐚 𝐛 𝐜 ç 𝐝 𝐞 𝐟 𝐠 ğ 𝐡 𝐢 ı 𝐣 𝐤 𝐥 𝐦 𝐧 𝐨 ö 𝐩 𝐫 𝐬 ş 𝐭 𝐮 ü 𝐯 𝐲 𝐳
  • 𝒂 𝒃 𝒄 ç 𝒅 𝒆 𝒇 𝒈 ğ 𝒉 𝒊 ı 𝒋 𝒌 𝒍 𝒎 𝒏 𝒐 ö 𝒑 𝒓 𝒔 ş 𝒕 𝒖 ü 𝒗 𝒚 𝒛
  • 𝖆 𝖇 𝖈 ç 𝖉 𝖊 𝖋 𝖌 ğ 𝖍 𝖎 ı 𝖏 𝖐 𝖑 𝖒 𝖓 𝖔 ö 𝖕 𝖗 𝖘 ş 𝖙 𝖚 ü 𝖛 𝖞 𝖟
  • 𝕒 𝕓 𝕔 ç 𝕕 𝕖 𝕗 𝕘 ğ 𝕙 𝕚 ı 𝕛 𝕜 𝕝 𝕞 𝕟 𝕠 ö 𝕡 𝕣 𝕤 ş 𝕥 𝕦 ü 𝕧 𝕪 𝕫

  Büyük harf kalın alfabe:

  • 𝐀 𝐁 𝐂 Ç 𝐃 𝐄 𝐅 𝐆 Ğ 𝐇 İ 𝐈 𝐉 𝐊 𝐋 𝐌 𝐍 𝐎 Ö 𝐏 𝐑 𝐒 Ş 𝐓 𝐔 Ü 𝐕 𝐘 𝐙
  • 𝑨 𝑩 𝑪 Ç 𝑫 𝑬 𝑭 𝑮 Ğ 𝑯 İ 𝑰 𝑱 𝑲 𝑳 𝑴 𝑵 𝑶 Ö 𝑷 𝑹 𝑺 Ş 𝑻 𝑼 Ü 𝑽 𝒀 𝒁
  • 𝕬 𝕭 𝕮 Ç 𝕯 𝕰 𝕱 𝕲 Ğ 𝕳 İ 𝕴 𝕵 𝕶 𝕷 𝕸 𝕹 𝕺 Ö 𝕻 𝕽 𝕾 Ş 𝕿 𝖀 Ü 𝖁 𝖄 𝖅
  • 𝔸 𝔹 ℂ Ç 𝔻 𝔼 𝔽 𝔾 Ğ ℍ İ 𝕀 𝕁 𝕂 𝕃 𝕄 ℕ 𝕆 Ö ℙ ℝ 𝕊 Ş 𝕋 𝕌 Ü 𝕍 𝕐 ℤ

  Instagram kalın yazı yazma nasıl yapılır bilmeyenler için çeşitli internet sitesi önerisinde ve kalın alfabe harflerini burada paylaştık. Biyografi kısmında Instagram kalın yazı yazmak için buradaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  İlgili Makaleler

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir