Emoji Kopyala

K.Atatürk İmzası Kopyala Yapıştır

K.Atatürk imzası kopyala yapıştır, yaparak Instagram, Facebook ya da Whatsapp gibi uygulamalarda kullanılabilir. Ayrıca Youtube yorumları veya Tiktok gibi uygulamaların da yorum bölümünde kullanılabilir. Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan liderin kendi imzasıdır. K. Atatürk imzası, özgün ve hemen hemen herkes tarafında tanınan bir görünümdedir. Bu imza, onun resmi belgelerde, yazışmalarda ve resmi dokümanlarda kullanıldığı imzadır.

Biyografiye Atatürk imzası bırakmak isteyenler bu sembolü sıkça araştırıyorlar. Bizler de bu başlıkta, Kemal Atatürk imzası emojisini paylaştık. Atatürk’ün imzası, başında “K” harfiyle başlar sonrasında ise “Atatürk” adı gelir. İmzası özetle K.Atatürk şeklindedir. İmza, özgün bir tasarıma sahiptir ve yalnızca adından ziyade bir figür ve semboldür. Atatürk ile ilgili meselelerde ve ülkenin önemli bayramlarında sıkça kullanılmaktadır. Atatürk’ün imzası, Türkiye’de bir sembol olarak görülmektedir.

K.Atatürk İmzası Kopyala Yapıştır

K.Atatürk Emojisi:
K.Atatürk İmzası Kopyala Yapıştır: ӄ.a̴t̴a̴t̴ü̴r̴ӄ Kopyalandı!
Biyografiye Atatürk İmzası: 𝐊.𝐚𝐭𝐚𝐭𝐮𝐫𝐤 Kopyalandı!
Atatürk İmza Emojisi: ӄ.̶a̶t̶a̶t̶u̶r̶ӄ Kopyalandı!

K.Atatürk imzasını yukarıdan kopyalayabilirsiniz. Beğendiğiniz imza modelinin sağ kısmındaki ‘Kopyala’ butonuna dokunun. Bu butona dokunulduğunda Mustafa Kemal Atatürk imzası otomatik olarak cihaz hafızasına alınır. Panoya kopyalanan imzayı kullanacağınız alana giderek yapıştırabilirsiniz.

Bilgisayardan kopyaladıysanız CTRL + V tuşlarına basarak kullanacağınız alana yapıştırabilirsiniz. Mobil cihazlarda ise kullanılacak yere iki defa art arda dokunup ‘Yapıştır’ seçeneğine basmanız gerekir.

Atatürk Emojisi Kopyala

Atatürk emojisi kopyala yapıştır işlemi için, aşağıdaki kutucuğu kullanabilirsiniz. Aşağıdaki kutucuktaki emojiyi kopyalayıp, sosyal medya uygulamalarında yorum olarak kullanabilirsiniz. Fakat Instagram ya da Whatsapp gibi uygulamalarda biyografi alanında kullanılamaz.

Atatürk emojisi kopyala yapıştır:

Sembolü kopyalayabilmek için üst kısımdaki kutucuğa dokunun. Kutuya dokunduğunuzda otomatik olarak sembol seçilir. Sonrasında Kopyala seçeneğine dokunarak ilgili emojiyi kopyalayabilirsiniz. Kopyalama işlemi tamamlandığında Tiktok, Twitter, Youtube ve benzeri sosyal medya uygulamalarına yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Atatürk imzası emojisi, kopyalamak isterseniz bir üstteki başlıkta bulunan kopyalama butonlarını kullanın. Bununla beraber aşağıdaki görselleri de indirerek sosyal medya hesaplarında gönderi olarak ya da hikaye olarak paylaşmak mümkün. Beğendiğiniz fotoğrafın üstüne dokunup, indir ya da kaydet seçeneğine basarak fotoğrafı galerinize yükleyebilirsiniz.

Mustafa Kemal Atatürk İmzası Görselleri

Mustafa Kemal Atatürk İmzası PNG

Mustafa Kemal Atatürk İmzası

Mustafa Kemal Atatürk İmzası arka tarafı transparan olan bir görsel arıyorsanız yukarıdaki fotoğrafı indirebilirsiniz. Arka tarafı şeffaf olan bu imza fotoğrafı PNG formatındadır.

Mustafa Kemal Atatürk İmza

K.atatürk imzası görseli arayanlar hem Atatürk fotoğrafı hem de imzası olan yukarıdaki fotoğrafı bilgisayar ya da iPhone, Samsung cep telefonlarına indirebilirler.

Mustafa Kemal Atatürk İmzası Dövmesi

Atatürk imzası dövmesi yaptıracaklar nasıl görüneceğini merak ediyorlar. Bu nedenle burada dövme görsellerini de paylaşmak istedik. Örneğin kolunuza K.atatürk imzası yapacak olursanız yukarıdaki gibi görünecektir. Tabii ki farklı fontlarda ve kolunuzun farklı alanına da bu dövme yapılabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir