Genel

Kalın Nokta İşareti Kopyala (•)

Nokta, cümle sonunda cümlenin bittiğini belirtmek için kullanılan noktalama işaretlerinden biridir. Örneğin sıralı cümleler virgül ile ayrılırken cümle son bulduğunda nokta ekleriz. Koyu siyah “kalın nokta işareti kopyalama” işlemini bu sayfadan yapabilirsiniz. Buna ek olarak soru cümlelerinin sonunda ise soru işareti kullanırız. Bu defa emoji yerine nokta kopyalama seçeneğini sunuyoruz. Buradan tek dokunuşla kopyalanabilir. Sonrasında ise sosyal medya uygulamaları ve diğer platformlarda kullanılabilir.

Kalın nokta işareti kopyala, işlemi ile birlikte şekilli ve kalın yazı yazma sayfasını ziyaret ederek buradan farklı fontlarda yazı yazabilirsiniz. Kalın nokta işareti kopyalama işlemi yapacaklar için birden fazla seçenek sunduk. Bu seçeneklerden beğendiğinizi kopyalayıp kullanın. Whatsapp, Instagram, Facebook, Twitter, Messenger ve buna benzer sosyal medya uygulamalarına yapıştırıp kullanılabilir.

kalın nokta

Kalın Nokta İşareti Kopyala

Kalın nokta işareti kopyala yapıştır:
Kopyalandı!
Kopyalandı!
Kopyalandı!

Yukarıdaki kopyalama butonunu kullanarak kalın nokta işaretini kopyalayabilirsiniz. Kopyalama işlemi gerçekleştiğinde kopyalandı uyarısı belirir. Bu uyarıyı kalın nokta sembolünün kopyalandığı anlamına gelir. Kopyalama tamamlandıktan sonra oyun nicklerinde, Whatsapp biyografi alanında ya da Instagram gönderilerinde kullanılabilir. Yukarıdaki kopyalama seçeneklerinde iki farklı kalın nokta emojisini paylaştık. Bunlardan işinize yarayacak olanı kopyalayabilirsiniz.

Kalın nokta işareti ile yazılan yazılar:

  • •Boslukkopyala.com•
  • •Adınız•
  • •Nick•

Kalın Nokta İşareti Nasıl Yapılır?

Kalın nokta işareti nasıl diye merak edenler yukarıdaki başlıkta vermiş olduğumuz yöntemi kullanarak kopyalayabilirler. Kopyalama tamamlandığında kopyalandı uyarısını görürsünüz. Bununla beraber, direkt olarak klavyeden yapmak için ALT+ 0183 kombinasyonunu kullanın.

Noktalama İşaretleri

Noktalama işaretleri kopyalamak istiyorsanız aşağıdan kopyalama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda nokta, virgül, noktalı virgül ve tırnak işareti gibi birçok noktalama işareti paylaşılmıştır.

· ‑ ‒ – — ― ‗ ‘ ’ ‚ ‛ “ ” „ ‟ • ‣ ․ ‥ … ‧ ′ ″ ‴ ‵ ‶ ‷ ❛ ❜ ❝ ❞ ʹ ʺ ʻ ʼ ʽ ʾ ʿ ˀ ˁ ˂ ˃ ˄ ˅ ˆ ˇ ˈ ˉ ˊ ˋ ˌ ˍ ˎ ˏ ː ˑ ˒ ˓ ˔ ˕ ˖ ˗ ˘ ˙ ˚ ˛ ˜ ˝ ˞ ˠ ˡ ~ ¿ ﹐ ﹒ ﹔ ﹕ ! # $ % & * , . : ; ? @ 、 。 〃 〝 〞 ︰

Noktalama işaretleri, bir cümleyi karşı tarafa daha doğru şekilde aktarabilmek için kullanılan sembollerdir. Örneğin, soru işareti soru cümlelerinin sonunda kullanılmaktadır. Noktalama işaretleri sayesinde, tonlama gösterilebilir. Aynı zamanda kelimeler arasındaki ilişkiyi göstermek için, metnin vurgu kısımlarını göstermek için kullanılmaktadır. Değişik ve farklı semboller arıyorsanız emoji kopyala sayfasını ziyaret edin. Burada farklı sembol ve emojileri inceleyip, beğendiklerinizi kopyalayıp kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir