Genel

Kanat Emojisi – Melek Kanadı Emoji Kopyala

Sosyal medya platformlarında adınızı kanat içerisine almak isteyebilirsiniz. Bu durumda ihtiyacınız olan şey bir “kanat emojisi” seçmelisiniz. Burada melek kanadı emoji kopyala listesi oluşturduk. Birden fazla kanat emojisi olduğundan siz beğendiğinizi kopyalayıp kullanın. Bu semboller Instagram, Whatsapp, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarında da kullanılabilir.

Melek kanadı emojisi sosyal medya kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sohbet sayfalarında, Whatsapp, Instagram, Twitter, Facebook ve Telegram gibi alanlarda hem hakkımda yani biyografi bölümlerinde hem de ismin yanına melek kanadı eklenebiliyor. Buradan beğendiğiniz sembolü kopyalayarak istediğiniz herhangi bir alanda kullanabilirsiniz. Melek kanadı emojisi emoji bölümünde olmadığından dolayı burada çeşitli kanat emojilerini paylaştık. Beğendiklerinizi kopyalayarak kullanmaya başlayın.

Kanat Emojisi

Whatsapp Kanat Emojisi


Kanat emoji:Kanat Emojisi kopyala:Kanat emojisi 3:Tek kanat emoji kopyala:Farklı kanat emojisi:


Yukarıdan çeşitli kanat emojilerini kopyalayabilirsiniz. Kopyala düğmesine dokunduğunuz an direkt olarak kopyalama işlemi gerçekleşir. Daha sonrasında kullanmak istediğiniz yere yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Melek Kanadı Emojisi Kopyala

  • 𓆰
  • ʚ ɞ
  • 𓆩❀𓆪
  • 𓆰𓆪
  • 𓆩 𓂋 𓆪
  • ༊༊
  • ⁽⁽ଘ( ˊᵕˋ )ଓ⁾⁾
  • ( ᴗ͈ˬᴗ͈)ഒ
  • ཐི♡ཋྀ

Melek kanadı emojileri kopyalamak için yukarıdaki seçeneklerden beğendiğinizi alabilirsiniz. Bu emojileri bahsettiğimiz gibi sosyal medya uygulamalarında, destekleyen oyun nicklerinde ya da sohbet sayfalarında da kullanabilirsiniz. Instagram ve benzeri sosyal platformlar bu sembolleri destekliyor. Whatsapp ve diğer mobil uygulamaların emoji menüsünde kanat emojisi olmadığından dolayı buradakilerden birini kullanabilirsiniz.

Melek kanadı yorum:

Parıldayan kalp emoji kopyala:Youtube, Instagram gibi platformlarda yorum olarak melek kanadı paylaşmak isterseniz yukarıdaki kopyala düğmesini kullanabilirsiniz. Bu simgeye dokunduğunuzda otomatik olarak kopyalanır. Kopyaladığınız melek kanadı sembolünü çeşitli uygulamaların yorum kısmına yapıştırarak kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir