Emoji Kopyala

Kar Tanesi Emojisi Kopyala ❄️

Kış aylarında belki de en çok kullanılan sembollerden biri kar emojisidir. Emoji arayanlar için bu defa “kar tanesi emojisi kopyalama” seçeneğini paylaştık. Ayrıca siyah kar tanesi emojisini de yine bu başlıktaki kopyalama seçenekleri ile kopyalayabileceksiniz. Instagram, Whatsapp ya da diğer sosyal medya uygulamalarında karlı havalarda kullanabileceğiniz en güzel emojilerden biridir. Bu emojiyi, Instagram gönderi açıklamalarında, hikayelerde ya da biyografi alanında da kullanabilirsiniz.

Siyah kar emojisi kopyala, bir kar tanesinin görünümü eşsiz ve benzersizdir. Altı tane birbirine geçmiş, simetrik dalları olan ve mavimsi beyaz renkteki görünümüyle en ihtişamlı şeylerden biridir. Kar, İngilizcesi Snow emojisi olan bu sembolü farklı formatlarda buradan kopyalayabilirsiniz. iPhone ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda bazı emojiler olmayabiliyor. Bunlardan biri de siyah kar emojisidir. O halde boşluk kopyala sayfasının sunduğu sembolü kopyalayıp kullanın.

Kar Emojisi Ne Anlama Gelir?

Kar emojisi

Kar Tanesi emojisi, direkt olarak kar yağışını, lapa lapa karı ve buzu ifade etmek için kullanılır. Örneğin, birine; “Hava çok soğuk dondum.” şeklinde bir mesaj gönderecekseniz bu emojiyi de mesajın sonuna ekleyebilirsiniz. Instagram ya da Whatsapp gibi uygulamaların biyografi alanına kar sembolü koyanlar ise genel olarak ruhen kışı yaşadıklarını yansıtmak için kullanıyor olabilirler. Fakat emoji kullanımı kişiden kişiye anlam bakımındna farklılık gösterebilir. Kar sembolü bir parçacık buz görünümündedir. Rengi ise açık mavi beyaz renklerindedir.

Bununla beraber, ❄️kış mevsiminin gelişini haberdar etmek için de kullanılır. Ayrıca, kar yağışı bekleyenler ya da kar yağışı olan fotoğraflarda da ilgili sembol kullanılıyor. En çok kullanıldığı yerler ise, kar yağışı, soğuk havalar ve Yeni Yıl kutlamaları gibi alanlardır.

Kar Emojisi Kopyala

Aşağıdaki seçenekleri kullanarak hem kar emojisini direkt olarak kopyalayabilirsiniz hem de siyah kar emojisini kopyalayabileceksiniz. Kullanmak istediğiniz sembolün, sağ kısmındaki kopyala butonuna basın. Kopyalama tamamlandığında kopyalandı uyarısını göreceksiniz. İşte kar sembolleri;

Kar Tanesi Emoji Kopyala Yapıştır:
Kar emojisi: ❄️ Kopyalandı!
Siyah Kar Tanesi Emojisi: Kopyalandı!
Buz emojisi: Kopyalandı!
Kar Taneleri: Kopyalandı!

Beğendiğiniz Kar sembolünün yanındaki “Kopyala” düğmesine basarak kopyalayın. Sosyal medya uygulamaları, internet siteleri, çeşitli programlar ve mesajlaşma uygulamalarında kullanılabilir. Yapıştırmak için bilgisayardan; CTRL + V tuşlarına aynı anda basın. Cep telefonundan yapıştırmak için; yapıştırılacak alana basılı tutun ve seçeneklerden yapıştır seçeneğine basın.

Farklı ve değişik semboller arıyorsanız Emoji Kopyala sayfasını ziyaret edin. Burada normal emojiler dışında, özel siyah emoji ve karakterleri de bulabilirsiniz. Özel bir sembol talebiniz varsa yorumlardan tarif ederek bizden isteyin.,

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir