Emoji Kopyala

Kilit Emojisi 🔐🗝️🔒🔑

Kilit emojisi kopyala işlemi için buradaki butonlardan faydalanın. iPhone ve Android işletim sistemine sahip cihazınızda çeşitli uygulamalarda da kullanılabilir. Whatsapp ve Instagram gibi uygulamalarda biyografi alanında sıkça karşımıza çıkan kilit emojisinin anlamı ve neden kullanıldığını da anlatıyor olacağız. Kilit sembolü, emoji bölümünde birden fazla örnek ile gösterilebilir. Bazı kullanıcılar ise siyah kilit emojisini aradığından bu seçeneği de yine listeye dahil ettik.

Kilit emojisi anlamı, genelde kapalı, kilitli ve giriş yok gibi anlamlara gelir. Kilit emojisinin yanında bazen anahtar emojisi de kullanılabiliyor. Bu başlıktan hem anahtar emojisi kopyalama işlemini yapabilir hem de diğer emojileri inceleyebilirsiniz.

Kilit Emojisi Kopyala 🔐

Kilit Emojisi Kopyala Yapıştır:
Kilit Emojisi Kopyala: 🔒 Kopyalandı!
Anahtarlı Kilit Emojisi: 🔐 Kopyalandı!
Açık Kilit Emojisi: 🔓 Kopyalandı!
Kilit Emojisi 2: 🔏 Kopyalandı!
Anahtar Emojisi: 🔑 Kopyalandı!
Anahtar Emojisi 2: 🗝️ Kopyalandı!
Siyah Anahtar Emojisi: 🗝 Kopyalandı!
Siyah Kilit Emojisi Kopyala: Kopyalandı!

Yukarıdaki kopyala düğmelerini kullanarak beğendiğiniz sembolü kopyalayabilirsiniz. Ardından bilgisayardaysanız CTRL + V tuşlarına aynı anda basarak kullanacağınız yere yapıştırın. Samsung ya da iPhone mobil cihazlardan birini kullanıyorsanız, yapıştırılacak alana iki defa art arda basmalı ve sonrasında yapıştır seçeneğini seçmelisiniz.

Bu emojiler, Twitter, Discord, Whatsapp, Facebook, Instagram, Messenger ve diğer mobil uygulamalarda kullanılabilir. Cihazınızın işletim sistemine ve kullanılan uygulamanın yazılımına göre semboller farklı görünebilir. Fakat görünümü farklı olsa da taşıdığı anlam aynıdır.

Kilit emojisi asma kilit görünümündedir. Emojiler arasında birden fazla kilit sembolü vardır. Ancak siyah kilit emojisi normalde telefonlarda yer almıyor. Bizler de bu sembolü bularak, yukarıdaki seçenekler arasına dahil ettik.

Kilit Emojisi Anlamı 🔐

Açık Kilit emojisi, kilidi açık duran bir asma kilit görünümündedir. Direkt olarak asma kilit, kilitli bir asma kilidi temsil eder. Instagram biyografi alanında ve Whatsapp biyografi alanında sıkça kullanılmaktadır. Bazen kalbini herkese kapatanlar da bu sembolü kullanabilirler. Kullanım alanına göre, farklı anlamlarda kullanılabilir. Bazı anlamları arasında, gizlilik ve güvenlik anlamı da vardır.

Açık kilit 🔓 emojisi devs kodları:

HTML hex🔓
HTML dec🔓
URL escape code%F0%9F%94%93
Punycodexn--mv8h
Bytes (UTF-8)F0 9F 94 93
JavaScript, JSON, Java\uD83D\uDD13
C, C++, Python\U0001f513
CSS\01F513
PHP, Ruby\u{1F513}
Perl\x{1F513}

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir