Emoji Kopyala

Küçük Tm Yazısı Kopyala ™

TM emojisi, Whatsapp ve diğer sosyal medya uygulamalarında kullanılabiliyor. Fakat siyah küçük ‘TM’ yazısı kopyalamak isteyenler için burada farklı seçenekleri paylaştık. Küçük üstte duran TM yazısı arayanlar direkt olarak buradan kopyalayıp herhangi bir alanda kullanabilirler. TM yazısına oyun nicklerinde, Instagram biyografi alanlarında ve çeşitli web sitelerde rastlayabiliyoruz. Şekilli yazı yazanların da sıkça kullandığı değişik sembollerden biridir.

Tm yazısı kopyala yapıştır, işlemi için aşağıdaki başlıkta farklı tm yazılarını paylaştık. Hem tm yazısını kopyalayabilir hem de küçük yukarıda konumlandırılmış tm yazılarından beğendiğinizi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kopyalama işlemini yaptıktan sonra Discordi, Whatsapp, Instagram, Twitter ve Facebook gibi çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.

TM Yazısı Anlamı Ne Demek?

TM işaretinin anlamı “Trade Mark” kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Anlamı ise “Ticari Marka” şeklindedir. Fakat bu şekilde kullanılması da markanın tescilli olduğu anlamına gelmez. Tescil başvurusu yapılmış ve fakat tescil edilerek marka tescil belgesine bağlama işlemi yapılmamış markalar için kullanılır.

Örneğin bir marka sahibiyseniz markanızın yanına TM ifadesini ekleyebilirsiniz. Bu sembolü çeşitli online alışveriş sitelerinde de görmek mümkün. TM yazısını hem yazı olarak hem de emoji olarak kullanabilirsiniz. Aşağıda, ilk seçenek olarak TM yazısı ikinci seçenek olarak TM emojisi paylaşılmıştır. Kullanmak istediğiniz sembolün yanındaki kopyala butonuna dokunun.

Küçük Tm Yazısı Kopyala

TM Yazısı;
Küçük TM Yazısı Kopyala Yapıştır: Kopyalandı!
TM Emojisi Kopyala: ™️ Kopyalandı!

Yukarıda hem yazı olarak hem de ™️ emoji olarak tm yazısını paylaştık. Bu yazılardan beğendiğinizin yanındaki kopyala butonuna dokunarak kopyalama işlemi tamamlanabilir. Kopyalandı uyarısını gördükten sonra kullanmak istediğiniz alana yapıştırın. Bilgisayardan yapıştırma işlemini yapmak için CTRL + V tuşlarına aynı anda basmalısınız. Cep telefonundan ya da tabletten yapıştırmak istiyorsanız, kullanacağınız alana basılı tutun ve gelen yapıştır seçeneğine dokunun.

Değişik emojiler arayanlar, emoji kopyala sayfasındaki farklı sembolleri de inceleyebilirler. Ayrıca oyunlarda kullanıcı adınızı boş bırakmak için, boş yorumlar yapmak için ya da Instagram öne çıkanlar açıklamasını boş bırakmak için boşluk kopyala sayfasında anlatılanları yapabilirsiniz. Aradığınız farklı sembol ya da emojiler varsa bunları da yorum kısmından talep etmeyi unutmayın.

TM Nasıl Yazılır? Nasıl Yapılır?

Eğer bilgisayardan giriş yapıyorsanız ve klavyede tm yazısı nasıl yapılır merak ediyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın;

  • Alt tuşuna basılı tutun.
  • Ardından sırasıyla 0153 rakamlarına dokunun.
  • Sistem otomatik olarak ‘™’ yazısını getirecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir