Genel

Kurt Emojisi Kopyala “🐺 𓃮 🦊” Ülkücü Emoji

Bozkurt sembolü ya da uluyan kurt emoji isteyenler için burada farklı emojileri paylaşıyoruz. Bunla arasından beğendiğiniz kurt emojisi kopyala yapıştır yaparak kullanabilirsiniz. Instagram biyografisi, Whatsapp hakkımda kısmı hikayeler ve mesaj bölümlerinde yapıştırıp kullanın.

Kurt emoji ülkücülerin sembolü olarak bilinir. Bununla birlikte birçok kişi de kurtları sevdiğinden dolayı bu emojiyi sıklıkla kullanır. Sosyal medya hesaplarınızda mesaj olarak göndermek için ya da hikayelerde ekstra eklemek için buradan kopyalayabilirsiniz. Kurt emojisi olarak burada birden fazla sembolü paylaştık. Bu sembollerden beğendiğinizi hemen kopyalayın. Ülkücü emojisi kopyala işlemi için de yine aşağıdaki kurt sembolleri kopyalanabilir.

Bozkurt Emojisi Kopyala Yapıştır

Bozkurt emojisi arayanlar için burada kurt emojisi kopyalama seçeneğini paylaştık. Aşağıdaki kopyala butonuna dokunarak bu emojiyi kopyalayabilirsiniz. Bu emojiyi Twitter, Facebook, Whatsapp, Telegram ve Instagram sosyal medya hesaplarında kullanabilirsin.

‏‏‏‏‏‏‏

Uluyan Kurt Emoji Kopyala

Uluyan kurt emojisi de birçok alanda kullanılabilir. Bütün sosyal medya platformlarında mesaj olarak, hikaye olarak ya da biyografi bölümlerinde kullanabileceğiniz bir semboldür.

  • 𓃥
  • 🦊
  • 🐺

Sembolü yukarıdan kopyalayıp yapıştırarak kullanın. Ayrıca bir üst başlıkta direkt emoji panelinde bulunan kurt emojisini de kopyalamak mümkün.

Kurt Emojisi Nerelerde Kullanılabilir?

Instagram🟢 — Çalışıyor
Whatsapp🟢 — Çalışıyor
Twitter🟢 — Çalışıyor
Facebook🟢 — Çalışıyor
Telegram🟢 — Çalışıyor
Discord🟢 — Çalışıyor

Bozkurt emojisinin ne anlama geldiğini bilmiyorsanız bozkurt mitoloji wiki sayfasından okuyabilirsiniz.

Kurt Emoji Anlamı

Bu gri bir kurdun görünümü genel olarak vahşi bir görünüme sahiptir. Kurt ve kurt adama atıfta bulunan b ir semboldür. Sembol bazen şiddet, dostluk ve birlik beraberlik gibi anlamlara da gelebilir. Çünkü bildiğiniz gibi kurtlar aile kavramına önem veren hayvanlardır.

Kurt Emojisi Hakkında Daha Fazla Bilgi 🐺

HTML hex🐺
HTML dec🐺
URL escape code%F0%9F%90%BA
Punycodexn--fp8h
Bytes (UTF-8)F0 9F 90 BA
JavaScript, JSON, Java\uD83D\uDC3A
C, C++, Python\U0001f43a
CSS\01F43A
PHP, Ruby\u{1F43A}
Perl\x{1F43A}

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir