Emoji Kopyala

Kuru Kafa Emoji Kopyala – Skull Emoji

Kuru kafa emoji kopyala işlemini burada tek dokunuşla yapabilirsiniz. Siyah ve beyaz kuru kafa emojilerinden beğendiğinizi kopyalayıp istediğiniz dijital ortamda kullanın Skull emoji (kuru kafa sembolü) farklı anlamlarda kullanılabilir. Bazı yerlerde ölüm tehlikesi tabelalarında yer alırken bazen de ölüm anlamında kullanılabiliyor. Özetle bu sembol tehlikenin sembolüdür.

Bazı insanlar, bu sembolü sohbet isimlerinde, oyun nicklerinde yada Instagram biyografi alanlarında kullanabiliyor. Kullanım alanı tabii ki herkes için farklı olabilir. Burada sadece Whatsapp’ta olan değil farklı kuru kafa emojisi kopyalama seçeneklerini de sunuyoruz. Tek yapmanız gereken sembolün altındaki kopyala butonuna dokunmak ve ilgili sembolü kopyalamak. Ardından kullanmak istediğiniz yere gidip yapıştırmanız yeterli olacaktır. Ayrıca bu sembolü arkadaşlarınızla da paylaşmak isterseniz bu sayfanın bağlantısını onlara gönderebilirsiniz.

Kuru Kafa Emoji Kopyala Yapıştır

Whatsapp kuru kafa emojisi:Siyah Kuru Kafa Emojisi:Kuru Kafa Korsan Bayrağı Emojisi:Skull Emoji:Yukarıdan beğendiğiniz emojinin altındaki kopyala butonuna dokunup kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasında kullanım alanınıza bağlı olarak Whatsapp, Twitter, Instagram, Discord, Facebook ya da oyunlarda kullanılabilir.

Skull Emoji

kuru kafa emojisi

Skull, Türkçe anlamıyla kuru kafa anlamına gelmektedir. Whatsapp, Instagram ya da herhangi bir uygulamanın emoji arama kısmına skull yazdığınızda kuru kafa sembolünün geldiğini göreceksiniz. Eğer siyah renkte bir kuru kafa sembolü arıyorsanız yukarıdan ya da hemen aşağıdaki seçenekten kopyalayabilirsiniz.

  • Skull emoji copy: 🕱

Farklı türlerde değişik emojiler arıyorsanız Emoji sayfasını ziyaret ederek görüntüleyebilirsiniz. Burada sosyal medya uygulamalarının emoji dükkanında olmayan sembolleri bulabilirsiniz.

Kuru Kafa Emojisi Anlamı

Kuru kafa emojisinin anlamı kullanan kişiye göre farklılık gösterebilir Genelde ölüm anlamında kullanılan bir semboldür. Aynı zamanda tehlikeyi de ifade etmek için kullanılır. Bazı kullanıcılar tarafından “Ölüm ama gülmekten öldüm” gibi anlamlarda da kullanılabiliyor.

Whatsapp uygulamasında karşımıza çıkan bu sembol çizgi film tarzı beyazımsı grimsi kurukafa şeklindedir. Göz boşlukları siyah olan bu sembolün . Ölüm anlamında ya da ölesiye gülme gibi anlamlarda kullanıldığını söyleyebiliriz. Bazı konuşmalarda ise hayal kırıklığı gibi anlamları da ifade ettiği söylenir.

Kuru kafa sembolü çeşitli uyarı levhalarında karşımıza çıkmakla birlikte bazı insanlar bu sembolü vücutlarına dövme olarak yaptıra biliyorlar. Farklı çizimlerde olan bu kuru kafaların geneli ürkünç dursa da Whatsapp gibi sosyal medya uygulamalarındaki bu semboller genel olarak çizgi film çizimine benzetilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir