Genel

Martı Emoji Kopyala “⠀ོ ᨓ 𓅭” Sembolü

Martı emojisi çeşitli sosyal medya hesaplarında mesaj olarak ya da biyografi kısımlarında kullanılabilir. Buradan kolayca martı emoji kopyala yapıştır işlemi yapılabilir. Genelde martı sembolü olarak ︵︵ kullanılıyor. Uçan martı sembolü yapmak için verdiğimiz sembollerden birini kullanabilirsiniz.

Örnek verecek olursak uçan martılar yapmak istiyorsanız aşağıdaki gibi:

ᨓ ᨓ

Uzaklardaki martı sembolüne ihtiyacınız varsa ︵︵ bu sembolü de kullanabilirsiniz.

Sembolü kopyalayıp yapıştırarak yapabilirsiniz. Martı sembolü Instagram, Whatsapp, Twitter, Telegram, Facebook sosyal medya uygulamalarının mesaj bölümünde ve biyografi kısımlarında kullanılabilir. Aynı zamanda hikaye gönderisi oluştururken de martı simgesi kullanmak isterseniz yukarıdaki gibi özel ifadeyi birkaç defa farklı alanlara yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Başlıklar

Martı Emoji Kopyala

Martı emojisi kopyalamak isteyenler için farklı seçenekleri yukarıda listeledik. Bununla birlikte direkt olarak martıya en çok benzeyen emojiyi kopyalamak isteyenler alt kısımdaki kopyala butonuna dokunarak kopyalayabilirler.

Yukarıdaki kopyala butonuna dokunarak martı sembolünü kopyalayın. Ardından kullanmak istediğiniz yere yapıştırıp kullanabilirsiniz.

Diğer martı emojileri:

  • ︵︵
  • ︿︿
  • 𓅭
  • ⠀ོ ⠀ོ ⠀ོ

⠀ོ⠀ོ⠀ོ⠀ོ

Martı Sembolü Kopyala Yapıştır

Martı emojisini direkt olarak Whatsapp, Telegram, Facebook ya da Instagram gibi platformların emoji panelinde bulamazsınız. Eğer martı sembolü kopyala yapıştır yöntemindeki emojiyi beğenmezseniz diğer emojilerden birini kopyalayabilirsiniz. Bunun yerine bu emojiyi kullanmak için buradaki yöntemi uygulayın. Yukarıdaki kopyala butonuna dokunarak emojiyi kopyalayabilirsiniz. Sonrasında istediğiniz yere yapıştırıp kullanabilirsiniz.

Whatsapp’tan direkt sembol olarak göndermek için aşağıdan seçip gönderin.

Martı sembolü için birden fazla ifade ekledik. Bunlardan hoşunuza gideni hemen kopyalayın. Uzakta uçan martı emojisi arayanlar ilk seçeneği kopyalayabilirler. Yukarıdaki sembolü seçip mesaj olarak gönderdiğinizde Whatsapp, Instagram ve daha bir çok sosyal medya platformunda bozulmadan karşı tarafa iletilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir