Genel

Altı Çizili Yazı Yazma

Altı Çizili Yazı Nedir?

Altı çizili yazı, text yani metinlerdeki bazı sözcüklerin veya cümlenin tamamının altının bir çizgi ile belirginleştirildiği yazı tipidir. Örneğin yazının altı çizilidir.

Altı Çizili Yazı Nasıl Yazılır?

Word, Excel veya diğer program ve web sitede bir yazının altını çizmek için yazıyı seçip, kalın yazma 1ve italik yazma simgelerinin yanında bulunan U̲ simgesine tıklamanız gerekir.

Instagram veya Whatsapp gibi diğer sosyal medya uygulamalarında altı çizili yazmak için yukarıdaki aracı kullanabilirsiniz.

Altı Çizili Yazı Yazma Aracı Ne İşe Yarar?

Instagram ve Whatsapp gibi sosyal medya platformlarında altı çizili yazı yazmak isteyebilirsiniz. Oluşturduğumuz altı çizgili metin oluşturma aracı, herhangi bir yazının altını çizmenize olanak sağlar. Tek bir harfin altını çizebileceğiniz gibi uzun cümlelerin altı çizgili yazmak için de kullanılabilir. Instagram biyografisi, gönderi açıklaması, isim veya Whatsapp adınızı altı çizgili yazmak için yukarıya yazıp ardından kopyala butonuna dokunarak kopyalayın.

WhatsApp Altı Çizili Yazı Nasıl Yazılır?

Whatsapp altı çizili yazı, yazma işlemi için bu aracı kullanabilirsiniz. Yazacağınız her yazı otomatik olarak altı çizili olacak şekilde değiştirilir. Beğendiğiniz fontta olanın yanındaki Kopyala butonuna dokunarak kopyalayabilirsiniz. Büyük harf ve küçük harf seçenekleri vardır.

Altı Çizili Tarih ve Sayı Nasıl Yazılır?

Altı çizili tarih veya sayı yazmak için yine yukarıdaki aracı kullanabilirsiniz. Bu araç sayesinde altı çizgili olacak şekilde doğum tarihi, nişan tarihi, düğün tarihi veya diğer tarihleri oluşturabilirsiniz.

  1. Ayrıca sosyal medya hesaplarında boş mesaj göndermek için ana sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Nasıl Yapıldığını orada anlattık. ↩︎

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir