Genel

Müzik Çalar Sembolü Kopyala “🎺🎵📯”

Müzik emojileri de sıklıkla kullandığımız emojiler arasındadır. Buradan müzik çalar sembolü kopyalamak isteyenler, istedikleri sembolün üzerine dokunarak kopyalayabilir. Bu emojileri sosyal medya hesaplarınızda ya da Whatsapp gibi mesajlaşma uygulamalarında da kullanabilirsiniz.

Müzik ile ilgilenenler ya da müzik dinlemeyi sevenler için özel emojiler bu emojiler arasından hoşunuza gideni kopyalayabilirsiniz. Kopyalama işlemi için beğendiğiniz sembolün üstüne dokunun.

Müzik Çalar Sembolü Kopyala


Instagram, Twitter, Facebook, Telegram, Whatsapp ve daha birçok platformda kullanabileceğiniz müzik çalar sembolü yukarıda listelenmiştir. Direkt olarak bir müzik çalar emojisi ya da sembolü olmadığından dolayı kullanmak istediğiniz müzik emojisini seçebilmeniz için müzik ile ilgili bütün emojileri listeye ekledik.

Müzik çalar sembolünü kopyalamak için beğendiğiniz sembolün üzerine dokunmanız yeterli olacaktır. Dokunduğunuz anda otomatik olarak kopyalama işlemi gerçekleşir. Ardından kullanmak istediğiniz yere gidip yapıştırmanız gerekir.

Müzik Çalar Emoji

Günümüzde henüz müzik çalar emojisi emoji listelerin eklenmediğinden dolayı böyle bir emoji paylaşamadık. Ancak müzik dinlediğinizi ifade etmek için ya da müzikle ilgilendiğinizi göstermek için yukarıdaki müzik emojilerinden istediğinizi kopyalayabilirsiniz.

Kopyaladığınız emojiyi sosyal medya platformlarında, sohbet uygulamalarında ya da destekleyen oyunlarda nick olarak kullanmak mümkün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir