Genel

Nazar Boncuğu Emojisi Kopyala

Nazar boncuğu sembolü evlerde, kıyafetlerde ve dekor ürünlerinde sıklıkla kullanılır. Burada isteyenler için “Nazar boncuğu emojisi kopyala yapıştır yöntemini paylaştık. Bu yöntem sayesinde tek dokunuşla nazar boncuğu sembolünü kopyalayabilirsiniz. Kopyalanan bu sembolü Whatsapp, Instagram, Facebook, Twitter ve buna benzer sosyal medya uygulamalarında kullanabilirsiniz. Aynı zamanda mesajlaşma uygulamasında da kullanabilirsiniz.

Emojiler arasında da bulunan nazar boncuğu emojisi bazen fotoğraf paylaşılırken açıklama kısmında da kullanılabiliyor. Örnek verecek olursak yeni evlenmiş bir çift düğün fotoğraflarını Instagram’da paylaşırken açıklama kısmına nazar boncuğu emojisini bırakabiliyorlar. Bununla birlikte yorum kısmında da tebrik yorumu yapan kişiler tarafından kullanılabiliyor. Nazar boncuğu emojisini telefonunuzda bulamadıysanız ve kopyalamak istiyorsanız buradaki yöntemi kullanabilirsiniz. Emojiler bölümünde bu sembolü göremeyenler doğal olarak nazar boncuğu emoji nerede sorusunu da soruyorlar. Hemen aşağıdaki kopyalama seçeneğini kullanarak kopyalayın.

Nazar Boncuğu Emoji Anlamı

Nazar Boncuğu, geleneksel kültürümüzde kıskançlık gibi olumsuz duyguları uzaklaştırdığına inanılan bir objedir. Göz şeklindeki bu boncuk ve taşlar, çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Nazar çıktı, nazar var gibi ifadeler, kötü enerjiden korunma amacıyla kullanılırken, Maşallah kelimesinden sonra ise Nazar Değmesin dileğini ifade etmek için tercih edilir.

Nazar Boncuğu Emojisi Kopyala

Beyaz gül emoji kopyala:Yukarıdaki kopyalama butonunu kullanarak direkt olarak bu sembolü kopyalayabilirsiniz. Kopyalama işlemi tamamlandıktan sonra kullanmak istediğiniz yere yapıştırmalısınız. Bunu yaparak dilediğiniz herhangi bir alanda bu emojiyi kullanabilirsiniz.

Nazar Boncuğu Şeytanın Gözü Mü?

Nazar boncuğu sembolü kimi topluluklarda şeytanın gözü olarak da ifade edilmektedir. Diyanet tarafından da caiz olmadığı açıklanmıştır. Ancak genelde nazardan korusun, kem gözlerden sakınılsın diye bu emoji kullanılır. Fakat dinimizde bu tür rivayetler ve hurafelerin bir geçerliliği olmadığından dolayı sadece bir sembol olarak yorumlanması gerekir.

Instagram Nazar Boncuğu Emoji Kopyala Yapıştır

Instagram uygulamasında nazar boncuğu emojisini kullanmak istiyor ama bulamıyorsanız yukarıdaki kopyalama seçeneğinden kopyalayıp hemen kullanabilirsiniz. Bu sembolü mesaj, biyografi, öne çıkanlar, gönderi açıklaması gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz.

  • 🧿

Yukarıdan da seçip kopyalayarak kullanmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Whatsapp Nazar Boncuğu Emojisi Kopyala

Whatsapp nazar boncuğu emoji nerede? Whatsapp uygulamasından emoji alanına gelin. Burada emoji aramak için bir kutucuk göreceksiniz. Kutucuğa nazar yazmanız halinde 🧿 emojisi belirecektir. Eğer yine de görünmezse buradan kopyalayarak istediğiniz herhangi bir alanda kullanabilirsiniz.

Buradan kopyalayacağınız emoji iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, General Mobile ve diğer akıllı telefonlarda çalışmaktadır. Araştırdığınız farklı emojiler varsa bunu da sitenin arama kısmından arayıp bulabilirsiniz. Whatsapp uygulamasından arkadaşlarınıza boş mesaj göndermek için boşluk kopyala sayfasını ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir