Genel

Onlyfans Hesabı Olan Türkler 2024 Listesi

Onlyfans Türkiye: Onlyfans Hesabı Olan Türkler ve Türk kullanıcı hesapları.

Onlyfans dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşmış bir platformdur. Onlyfans hesabı olan Türkler‘de Türk kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Onlyfans Türkiye ya da Onlyfans Türk gibi aramalar yaparak Türk kullanıcıların hesaplarına ulaşmayı deneseniz de direkt olarak hesap adlarını görmek mümkün değil. Burada Onlyfans kullanan Türk kullanıcıları listeledik. Ayrıca hangi ünlünün kaç abonesi var, ne kadar fotoğraf ve video paylaşmış gibi bilgilerini de yine burada yayınlayacağız. Türk kullanıcıların kullanıcı adlarına da yine bu haberden bakabilirsiniz.

Onlyfans video ve fotoğraf paylaşılan bir platformdur. Peki, Onlyfans hesabı olan Türkler kimler? Onlyfans Türk kullanıcıları listesi.

Onlyfans Nedir?

Onlyfans herkesin para kazanabileceği bir mantık ile kurulmuş ve geliştirilmiş sosyal medya hizmeti veren bir platformdur. Başlarda yalnızca mobil uygulamadan hizmet verirken şimdilerde bilgisayardan da yani web’den de giriş yapıp kullanılabiliyor. Londra merkezli olan bu uygulama ve internet sitesi aylık 100 .000 – 1.000.000 dolar arası bazı durumlarda daha fazla para kazanılabileceğini iddia etmektedir. Sitenin mantığını açıklamak gerekirse, kullanıcılar siteye kaydolur. Sonrasında yayınlamış oldukları video ya da fotoğrafa göre para kazanırlar.

Üye olan kişiler, takip ettikleri bir kişinin video ve fotoğraflarını görmek için aylık abonelik yapmalıdır. Premium hesaplarla beraber ücretsiz hesapları da bulmak mümkün. Onlyfans’da ücretsiz içerikleri görmek için yine de kart bilginizi girmeniz gerekmektedir. Kullanıcıların ne kadar fazla abonesi olursa o kadar fazla para kazanma şansı olur.

Peki Onlyfans Hesabı Olan Türkler Kimler?

Türk kullanıcılar doğal olarak Onlyfans hesabı olan Türk ünlüleri ve kullanıcıları merak ediyorlar. Bizler de uygulama içinde bulabileceğiniz Türk kullanıcıları burada bir araya getirdik.

1. Bahar Candan Onlyfans Hesabı

Bahar Candan ünlü fenomenler arasında Onlyfans hesabını kullanan kişilerdendir. Yakın zamanda Onlyfans hesabını kullanmaya başlayan Bahar Candan’ın kardeşi de yine bu platformu uzun süredir kullanıyor.

Baharcandan Onlyfans Kullanıcı adı: baharcandan

  • 11 Gönderi
  • 402 Beğeni alan Baharcandan’ın içeriklerine ulaşmak için abone olmak gerekir.

2. Nihal Candan

Nihal Candan onlyfans
Nihal Candan onlyfans

Nihal Candan Bahar Candan’ın kardeşidir. Bahar Candan’ın Onlyfans hesabını ilk olarak kendi profilinde yayınlayarak artık onun da bu platformu kullandığını abonelerine duyurmuştur.

Nihal Candan Onlyfans Hesabı Kullanıcı Adı: nihalcandann

  • 20 Posts
  • 1.1K Likes almıştır.

Profile abone olarak içerikleri görüntüleyebilirsiniz.

3. Gizem Bağdaçiçek

Gizem Bağdaçiçek Onlyfans’ı ilk çıktığı zamanlardan beri kullanmaktadır. Oldukça fazla abone sayısına sahip olan Gizem Bağdaçiçek’in kullanıcı adı ise gizemsavagex şeklindedir. Resmi hesap için bu kullanıcı adının profilini ziyaret edebilirsiniz.

  • 435 Fotoğraf
  • 55 Video yayınlamıştır.

İçeriklere ulaşabilmek için hesaba abone olabilirsiniz. Onlyfans hesabı olan Türkler arasında en çok takip edilen hesaplardan biridir.

4. Merve Taşkın

Merve Taşkın’da Onlyfans kullanan fenomenler arasında. Merve Taşkın Onlyfans hesabı kullanıcı adı ise: mervetaskiin şeklindedir. Bu kullanıcı adını arayarak Merve Taşkın’ın hesabına ulaşabilirsiniz. Abone olduktan sonra paylaştığı içerikleri görüntüleyebilirsiniz.

5. Carmen

Carmen Onlyfans uygulamasında en tanınmış Türk üyelerdendir. Uygulamada milyonlarca takipçiye ulaşmıştır.  Onlyfans hesabı olan Türkler denilince akla ilk gelen isimlerden biridir.

Onlyfans Türkiye hesapları için Türk kullanıcılar yukarıdaki gibidir. Bildiğiniz farklı hesaplar varsa bunları yorum kısmından yazabilirsiniz. Onlyfans Türkiye’de bir süredir fenomen haline gelmiş platformdur. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Onlyfans kullanan Türklere de uygulamada rastlamak mümkün. Bizler en tanınmış kişileri ve hesapları burada liste halinde yayınladık. Listeye yakın zamanda yeni isimler de eklenecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir