Emoji Kopyala

Öpücük Emojisi Atan Erkek, Kadın (Anlamı) 💋😘💏

Klavyede “öpücük emojisi” yapmak isteyenler için burada direkt kopyalama seçeneği sunuldu. Aynı zamanda öpücük emojisi gönderen erkek ve kadın konularında da bilgiler veriyor olacağız. Boslukkopyala.com olarak sosyal medyada kullanabileceğiniz emojileri listeledik. Bu listelerden beğendiğiniz işareti kopyalayıp, destekleyen platform ve uygulamalarda kullanabilirsiniz. İçerik olarak paylaşılan emojiler, ios, android ve windows cihazlarda kullanılabilmektedir.

Öpücük emojisi anlamı, sosyal medya kullanıcılarının en sık araştırdığı konulardan biri olmuştur. Bilgisayardan kopyaladığınız emojiyi yapıştırmak için CTRL + V tuşlarına basmanız gerekir. Mobil cihazlarda ise, yapıştıracağınız alana basılı tutmanız gerekiyor. Öpücük emojisi sosyal medyada en sık kullanılan sembollerden biri olduğu için anlamı da merak edilmektedir. Aşağıdaki başlıklardan sembolün anlamını ve kopyalama seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Öpücük Emojisi Anlamı

😘 emoji anlamı; Kalpli öpücük emojisi, aşk ve romantikliği aynı zamanda dostça bir sevgiyi ifade etmek için kullanılır. Örneğin sevgililer bu emojiyi birbirlerinde sıkça gönderirler. Ayrıca arkadaşlar arasında da sıkça kullanılan emojilerden biridir.

😙 emoji anlamı; Öpücük emojisi – Bu emoji, sevgiliye, flörte, akrabalara, arkadaşlara ve kardeşlere gönderilebilir. Gönderilen kişiye göre anlamı değişmektedir. Örneğin sevgilinize gönderdiğinizde aşkla öpmek anlamına gelir. Arkadaşa ya da akrabaya gönderildiğinde, sevgi ile öpüyorum anlamına gelmektedir.

Öpücük Emojisi Kopyala

Öpücük emojisi kopyala yapıştır;
Öpücük emojisi kopyala: 💋 Kopyalandı!
Öpen yüz emojisi kopyala: 😗 Kopyalandı!
Kalpli öpücük emojisi: 😘 Kopyalandı!
Gülümseyip öpen yüz emojisi: 😙 Kopyalandı!
Öpücük gönderen mutlu yüz emojisi: 😚 Kopyalandı!
Öpen kadın erkek emojisi kopyala: 💏 Kopyalandı!
Birbirini öpen iki kadın emojisi: 👩‍❤️‍💋‍👩 Kopyalandı!
Öpen kalpli iki erkek emojisi: 👨‍❤️‍💋‍👨 Kopyalandı!

Yukarıdaki kopyala butonuna dokunarak kullanmak istediğiniz emojiyi kopyalayabilirsiniz. Bilgisayardan kopyala emojisi kullanmak isteyenler de buradan kopyalama işlemini gerçekleştirebilirler. Buradan emojiyi kopyaladıktan sonra bilgisayardan CTRL + V tuşuna dokunarak istediğiniz herhangi bir alana yapıştırabilirsiniz.

CTRL tuşu ise bilgisayarlarda boşluk tuşunun üç sol tarafındadır. Kopyalanan sembolü yapıştırabilmek için CTRL tuşu ile V tuşlarına aynı anda basmak gerekir.

Mobil cihazlarda ise kullanmak istediğiniz alana basılı tuttuğunuzda “yapıştır” seçeneği zaten çıkacaktır.

Kalpli Öpücük Emojisi Atan Erkek

Kalpli öpücük emojisi atan erkek ne demek ister? Bu emojiyi alan kadınların merak ettiği konulardan biri olmuştur. Kalpli öpücük emojisi atan erkek bu emojiyi bir kadına gönderiyorsa; onu sevdiğini, aşık olduğunu hissettirmek için göndermiştir. Sevgiliniz size kalpli öpücük emojisi gönderiyorsa, sizi sevdiğini ve aşık olduğunu ifade etmek için göndermiştir. Instagram, Whatsapp, Facebook ya da Twitter gibi uygulamalarda mesajlaşırken sıkça kullanılan sembollerden biridir.

Kalpli Öpücük Emojisi Atan Kadın

Bir kadın tarafından kalpli öpücük emojisi aldıysanız, bu o kişinin sizi sevdiği anlamına gelmektedir. Sizi sevdiği, aşkla bağlandığı, sarılmak istediği ve öpmek istediği gibi anlamlara gelmektedir. Kalpli öpücük kadınlar tarafından da sıkça gönderilmektedir.

1000 Tane Öpücük Emojisi Kopyala

1000 tane öpücük emojisi: 😘 Kopyalandı!

1000 tane kalpli öpücük emojisi kopyalamak isteyenler yukarıdaki kopyala butonuna dokunarak kopyalayabilirler. Kopyalama işlemini yaptıktan sonra istediğiniz herhangi bir alana gidip dokunun, ardından çıkan yapıştır butonuna dokunarak yapıştırın ve kullanmaya başlayın.

Farklı ve değişik emojiler arıyorsanız emoji kopyala kategorisini ziyaret edin. Burada değişik emojileri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz emojiyi seçip kopyalayın. Ardından destekleyen platformlarda yapıştırarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Whatsapp, Instagram, Twitter, Facebook, Discord ve sohbet siteleri gibi birçok alanda kullanılabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir