Emoji Kopyala

Para Emojileri Kopyala

Whatsapp, Instagram ve diğer sosyal medya uygulamalarında emojiler sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanılan sembollerden biri olan ‘Para emojisi kopyala’ işlemini buradan yapabilirsiniz. Para emojisi, birden fazla olduğundan dolayı bütün seçenekleri burada paylaşıyor olacağız. Bu sayede, beğendiğiniz sembolü kopyalayabilecek ve istediğiniz herhangi bir alanda kullanabileceksiniz. Bu emojileri mesajlaşırken ya da Whatsapp, Instagram gibi uygulamaların biyografi alanında kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda destekleyen oyunlarda nickname yani kullanıcı adınızın yanında da kullanabilirsiniz.

Para emojisi kopyala, işlemi oldukça basittir. Kullanmak istediğiniz para sembolünün yanındaki kopyala butonuna dokunmanız yeterli olacaktır. Bunu yaptığınızda sembol otomatik olarak kopyalanır. Kopyalama işlemi tamamlandığındaysa yapılması gereken tek şey, kullanılacak alana giderek yapıştırmak. İşte Para emojisi anlamı, Whatsapp Para emojisi kopyalama seçenekleri aşağıdaki başlıklarda detaylarıyla verildi.

Para Emojileri Anlamı

Para emojisine bakıldığında birden fazla semboller karşılaşırız. Bunlardan biri dolar simgesi olan gözlere ve dile sahip emoji. Parayı ifade eden iki parmağın birleşmesi, uçan banknot ve euro, dolar banknotları karşımıza çıkıyor. Ayrıca yine uygulamaların emoji alanına para yazdığımızda dolar simgesi ve, bir kese üzerinde dolar sembolünü görüyoruz. Bütün bunlara ek olarak cent para birimini de yine bu emojiler arasında olduğunu göreceksiniz.

Para emojisi özetle; para, varlık ve zenginlik gibi anlamlara gelir. Ayrıca arkadaşlarınız acil para lazım dediğinde bu emojilerden birini de kullanabilirler.

Para Emojisi Kopyala

Whatsapp Para emoji kopyalama;
Kanatlı Para Emojisi: 💸 Kopyalandı!
Dolar banknot emojisi: 💵 Kopyalandı!
Euro banknot emojisi: 💶 Kopyalandı!
Para yüz emojisi: 🤑 Kopyalandı!
💴 Kopyalandı!
🫰 Kopyalandı!
🪙 Kopyalandı!

Yukarıdan kullanmak istediğiniz para sembolünün yanındaki kopyala düğmesine basın. Bunu yaptığınızda seçtiğiniz emoji otomatik olarak kopyalanacaktır. Kopyalanan sembolü, Whatsapp mesajlarında, hakkımda alanında ya da Güncellemeler bölümündeki hikayelerinizde kullanabilirsiniz. Yine Instagram uygulamasının da birçok alanında bu sembol kullanılabilmektedir. Farklı ve değişik emojiler arayanlar ise Emoji kopyala sayfasını ziyaret edebilirler. Burada birbirinden değişik ve farklı emojiler paylaşılmaktadır.

Whatsapp ya da Instagram gibi mesajlaşma özelliği bulunan uygulamalarda mesaj gönderilirken birçok ifade kullanılmaktadır. Bu ifadeler mevcut durumu karşı tarafa anlatmak ve duyguları yansıtmak amacıyla kullanılır. Örneğin, 😄 gülücük emojisini gönderen bir kişi keyifli ve halinden memnun olduğunu ifade etmek için kullanmaktadır. Ancak emoji kullanımı kişiden kişiye farklılık gösterdiğinden, ironi amacıyla da sembolleri kullanabilirler.

Ayrıca Whatsappp uygulamasında boş mesaj göndermek ya da Instagram öne çıkanlar başlığında boşluk bırakmak istiyorsanız Boşluk Kopyala sayfasını ziyaret edin. Buradaki yönergeleri izleyip, boşluk karakterini kopyalayın. Ardından kullanmak istediğiniz yere yapıştırın. Bu sayede istediğiniz bir alana yazı yazmadan boş bırakabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Para emojileri kopyalama;

  Whatsapp, Instagram gibi uygulamalarda iPhone ya da Android işletim sistemine sahip cihazınızdan para emojisi kopyalama işlemini buradan yapabilirsiniz. Kopyaladığınız emojiyi herhangi bir alanda kullanmak mümkündür. Para emojisi genel itibariyle varlığı ifade etmek için kullanılır. Bazen arkadaşlar arasında şaka amacıyla da uçan para emojisinin kullanıldığı görünmüştür. Whatsapp ve diğer sosyal medya uygulamalarında bulunan para emojileri şu şekilde;

  💸
  💵
  💶
  💴
  🤑
  🫰
  🏦
  💷
  💰
  💹
  💲
  💱
  İsterseniz yukarıdaki emojileri de kopyalayıp kullanabilirsiniz.

  Para Emojisi Nerede?
  Para emojisini bulmak için yapmanız gerekenler de oldukça basit. Hem boslukkopyala.com’un vermiş olduğu yöntemi uygulayarak sembolü kopyalayabilirsiniz, hem de Whatsapp uygulamasına giriş yapıp;

  – Mesaj yazma alanına dokunun.
  – Klavye açıldığında sol alt kısımdaki gülücük simgesine basın.
  – Emoji ara kısmına para yazın.
  – Kullanmak istediğiniz para emojisine dokunun.

  Aslına bakacak olursanız aradığınız bütün emojileri bu yöntem sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Emoji bölümüne gelip, emoji ara kısmına aradığınız emojinin tam adını yazmanız gerekiyor. Eğer emojinin adı doğru yazılmazsa muhtemelen emoji karşınıza çıkmayacaktır. Ayrıca, emoji bloğunda aradığınız sembol bulunmuyorsa yine emojiyi bulamazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir