Emoji Kopyala

Peri Emojisi Kopyala, Anlamı 🧚‍♀️ 🧝🏻‍♀️

iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei ve diğer bütün akıllı telefonlarda olan emojilerden biri de Peri sembolüdür. Buradan Peri emojisi kopyala işlemini yapabileceğiniz gibi Peri emojisinin anlamını öğrenebilirsiniz. Kız peri emojisi ve erkek peri emojileri burada farklı seçenekler ile paylaşıldı. Bu sayede, beğendiğiniz sembolü kopyalayabilirsiniz. Bilgisayarda klavyeden peri emojisi nasıl yapılır diye merak edenler de buradan detaylı şekilde inceleyebilirler.

Peri emojisi kopyala, işlemi için kopyalama başlığında bulunan seçenekleri kullanın. Kadın Peri emojisi 🧚 Peri ve ♀ Kadın Burcu sembolleri ile birlikte oluşturulmuştur. Bu iki sembol birleştirilince desteklenen platformlarda kadın peri sembolünü oluşturur. Periler iyi şans getirir ve küçük büyülü varlıklar olarak bilinir. Perilere elf de diyebiliriz. Bu sembolü, dört yapraklı yonca ile göndererek arkadaşlarınıza iyi şans dileyebilirsiniz.

Peri Emojisi Kopyala

Peri Emojisi Kopyala Yapıştır:
Kadın Peri Emojisi Kopyala: 🧚 Kopyalandı!
Kız Peri Emojisi: 🧝🏻‍♀️ Kopyalandı!
Erkek Peri Emojisi: 🧚‍♂️ Kopyalandı!

Klavyede peri emojisi yapabilmek için yukarıdan kopyalayın. Kopyala butonuna dokunduğunuzda, bilgisayar ve cep telefonunda otomatik olarak ilgili sembol hafızaya alınır. Sembol hafızaya alındıktan sonra kullanılacak alana yapıştırmanız yeterlidir.

Whatsapp, Instagram, Twitter, Discord, Facebook, Messenger ve diğer sosyal medya uygulamalarında da kullanılabilir. Instagram gönderi açıklamaları, hikayeler ve biyografi alanlarında da bu sembol kullanılabilir.

Peri Emojisi Anlamı

Peri emojisi daha çok iyi gün geçirmesini istenilen kişilere, sevilen kişilere ve değer verilen kişilere gönderilen bir semboldür. Peri emojisi, cinsiyetsiz bir periyi simgeler. Periler, doğanın büyülü, küçük varlıklarıdır. Eğer doğa ile ilgili bir fotoğraf çektiyseniz açıklama kısmına peri sembolünü ekleyebilirsiniz. Ayrıca kız çocuklarının doğum günlerini kutlarken de peri emojisini kullanabilirsiniz.

Peri 🧚Emojisi için devs kodları:

HTML hex🧚
HTML dec🧚
URL escape code%F0%9F%A7%9A
Punycodexn--kv9h
Bytes (UTF-8)F0 9F A7 9A
JavaScript, JSON, Java\uD83E\uDDDA
C, C++, Python\U0001f9da
CSS\01F9DA
PHP, Ruby\u{1F9DA}
Perl\x{1F9DA}

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir