Emoji Kopyala

Ramazan Emojileri ✨🌙🕌📿🤲🧕🏻

Ramazan ayında sevdiklerinize mesaj gönderirken emojilerle süsleyin. Siz de Ramazan emojileri arasından beğendiğinizi kopyalayıp mesajların sonuna ekleyebilirsiniz. Eğer “Ramazan emojisi kopyala” işlemini yapmak istiyorsanız alt başlıktan bunu çok rahat yapabilirsiniz. Bu semboller daha çok dini sembollerdir. Semboller arasından beğendiğinizi kopyalayıp, telefondan ya da bilgisayardan mesaj olarak gönderebilir, internet sitenize ekleyebilirsiniz.

Ramazan emojileri kopyala, seçenekleri aşağıda tablo halinde paylaşıldı. Bu sembollerden beğendiğinizin yanındaki kopyala butonuna dokunun. Kopyalama işlemi gerçekleştiğinde, Kopyalandı uyarısını göreceksiniz. Ramazan emojileri arasında hilal konumundaki ay, tesbih, cami, dua eden eller sembolleri de bulunuyor.

Ramazan Emojisi Kopyala

Ramazan Emoji Kopyala Yapıştır:
Hilal Ay: 🌙 Kopyalandı!
Cami: 🕌 Kopyalandı!
Tesbih: 📿 Kopyalandı!
Dua: 🤲 Kopyalandı!
Parıltı/Işıltı: Kopyalandı!
Kabe: 🕋 Kopyalandı!
Güvercin: 🕊️ Kopyalandı!
Sarıklı Adam: 👳‍♂ Kopyalandı!
Kapalı Kadın: 🧕🏻 Kopyalandı!

Yukarıda Ramazan ayında Ramazan mesajları ile kullanabileceğiniz emojileri listeledik. Bu emojilerden beğendiğinizin yanındaki kopyala butonuna dokunun. Butona bastığınızda, ilgili sembol anında kopyalanır. Bilgisayardan yapıştırmak için CTRL + V tuşuna aynı anda basabilir ya da Mouse ile sağ tıklayıp yapıştır seçeneğine dokunarak yapıştırabilirsiniz.

Mobil cihazlarda ise yazı yazma alanına iki defa art arda dokunduktan sonra çıkan yapıştır butonuna basmalısınız. Daha fazla sembol için iPhone emoji kopyala sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca buradan kopyalanan semboller Whatsapp, Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ya da diğer sosyal medya uygulamalarında kullanılabilmektedir. Eğer siz de Ramazan ayında sevdiklerinize dini emojiler kullanarak mesaj göndermek istiyorsanız buradan kopyalayıp gönderin.

Akrabalara Arapça Hayırlı Ramazanlar Mesajı

Akrabalarınıza ya da arkadaşlarınıza Arapça hayırlı Ramazanlar mesajı göndermek istiyorsanız; Arapça Hayırlı Ramazanlar Yazılışı Kopyala başlığını ziyaret edin. Bu başlıkta nasıl yazıldığını ve direkt kopyalayıp nasıl kullanacağınız hakkında bilgiler mevcut.

Iki avuç açık: Orta Açık Cilt Tonu için 🤲🏼 Devs emoji kodu:

Ramazan emojilerini yukarıdaki başlıktan kopyalayabileceğiniz gibi, en fazla kullanılan iki eli açık avuç emojisi hakkında devs kodu bilgilerini alt kısımdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Bu tabloda Html hex kodu, html dec kodu, URL escape code, JavaScript, JSON, Java kodları, css, PHP, Ruby kodları da listelendi.

HTML hex🤲🏼
HTML dec🤲🏼
URL escape code%F0%9F%A4%B2%F0%9F%8F%BC
Punycodexn--nn8hl7f
Bytes (UTF-8)F0 9F A4 B2 F0 9F 8F BC
JavaScript, JSON, Java\uD83E\uDD32\uD83C\uDFFC
C, C++, Python\U0001f932\U0001f3fc
CSS\01F932 \01F3FC
PHP, Ruby\u{1F932}\u{1F3FC}
Perl\x{1F932}\x{1F3FC}

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir