Emoji Kopyala

Şekilli Emoji Kopyala

Şekilli emojiler arayanlar için iPhone ve Android telefonlarda kullanabilecekleri farklı sembolleri. İnsanlar tarafından farklı emojiler her zaman daha fazla ilgi görmüştür. Bu nedenle içeriğimizde “şekilli emoji” arayanlar için hem telefonların emoji bölümünde bulunan sembolleri hem de burada olmayan çok farklı emojileri listeliyoruz.

Şekilli emoji kopyala, işlemini yapmak için tek yapmanız gereken şey beğendiğiniz emojinin altındaki kopyala butonuna dokunmak. Beğendiğiniz şekilli sembolün altındaki kopyala butonuna dokunduğunuzda cihaz hafızaya alır ve kullanmak istediğiniz alana gidip yapıştırabilirsiniz.

Şekilli Emojiler Nedir?

Şekilli emojiler, diğer emojilere göre farklı görünen ya da direkt olarak Whatsapp, Instagram ve Telegram gibi uygulamalarda kullandığımız emojilerin dışında olan sembollerdir. Buna örnek verecek olursak siyah kral tacı emojisini gösterebiliriz. Burada direkt olarak telefonda olmayan ancak telefondan kullanabileceğiniz emojileri paylaştık. Bu sayede alt kısmındaki kopyala düğmesini kullanarak ilgili sembolü kopyalayıp kullanabileceksiniz.

Burada hem telefonlarda bulunan ve daha önce görmediğiniz emojileri hem de telefonlarda olmayan değişik sembolleri görebilirsiniz. Bu semboller dijital ortamda yani sosyal medyada kullanılabilir.

Şekilli Emoji Kopyala

Şekilli emoji
Şekilli emojiler:iPhone şekilli emoji:Şekilli çiçek emojisi:Android şekilli emojiler:Whatsapp farklı emoji:Instagram biyografisi için:Whatsapp hakkımda:Lotus çiçeği emojisi:Kahve emoji:Siyah güneş iPhone emojileri:Kardan adam:Futbol topu:Zincir emojisi:Titreyen yüz emojisi:Tarak:Kanat:Yelpaze:Üflemeli çalgılar:Kirpi:Şekilli nick emojisi:Farklı sembol:Örümcek ağı:Zombi:

Şekilli semboller kullanmaktan hoşlanıyorsanız ve farklı emojiler arıyorsanız yukarıdaki listeden beğendiğiniz sembolü kopyalayabilirsiniz. iPhone ve Android cihazlar destekler. Tablet ya da bilgisayarlardan da kullanılabilir. Bu sembolleri isterseniz oyunlarda nick olarak isterseniz de Instagram gibi sosyal medya uygulamalarının biyografi alanlarında ya da gönderi açıklamalarında kullanabilirsiniz.

Bu tür farklı semboller arıyorsanız emoji kopyala kategorisinde paylaşmış olduğumuz sembolleri incelemenizi öneririz. Hem akıllı telefonlarda bulunan hem de bu tür platformlarda olmayan farklı ifadeleri buradan inceleyebilirsiniz.

Emojiler kendimizi ifade etmek için bazen de süslü yazılar yazmak için sıkça tercih ettiğimiz sembollerdir. Bazı emojilerin kendine has anlamları olsa da bazıları sadece simgelediği şey için kullanılır. Örneğin kırmızı kalp emojisi sevgi ve aşkı ifade ederken, ağaç emojisi sadece ağaçları ifade etmek için kullanılır.

Şekilli Kalp Emojileri

Şekilli kalp emojileri ise en fazla aranan sembollerdir. Normal de Whatsapp uygulamasında aşağıdaki kalp emojileri bulunuyor:

 • 🖤❤️🩷🧡💛💚🩵💙💜🩶🤍🤎❤️‍🔥❣️💞💓💘💝💟

Ancak şekilli kalp emojisi arıyorsanız:

Yukarıda listelenen siyah kalp emojileri sosyal medya emoji kitaplığında bulunmuyor. Ancak buradan kopyalayarak sosyal medyada kullanabilirsiniz. Whatsapp’ta mesajlaşırken, Instagram biyografi alanında, Instagram öne çıkanlar kapak açıklamasında ve daha birçok alanda kullanılabilir.

Şekilli Semboller

Şekilli semboller daha çok oyun nicklerinde ya da Instagram isim alanında karşımıza çıkıyor. Eğer siz de şekilli sembol kullanarak bir isim ya da yazı yazmak istiyorsanız aşağıdaki sembollerden beğendiğinizi kopyalayabilirsiniz.

 • ᴿᴱᴬᴸ
 • ༺«
 • ♛✘
 • ✧)→
 • 𒆜

Yukarıdaki semboller hem sosyal medyada hem de oyunlarda kullanılabileceği gibi sohbet sayfalarında kullanıcı adı oluştururken de tercih edilebilir. Burada telefonda olmayan çeşitli sembolleri paylaştık. Siz de aşağıdaki yorum bölümünden en fazla kullandığınız sembolleri paylaşmayı unutmayın.

iPhone Şekilli Emojiler

iPhone şekilli semboller arayanlar da yine buradan beğendikleri ifadeleri kopyalayabilirler. Burada da yine ok işaretleri, taç, mutsuz ve gülen yüz, hilal gibi bir çok sembol bulunmaktadır. Bu sembollerden beğendiğinizi seçip kopyalayabilirsiniz.

☈ ☊ ☋ ☌ ☍ ☎ ☏ ☐ ☑ ☒ ☓ ☔ ☕ ☖ ☗ ☘ ☙ ☟ ☠ ☡ ☢ ☣ ☤ ☥ ☦ ☧ ☨ ☩ ☪ ☫ ☬
☭ ☮ ☯ ☰ ☱ ☲ ☳ ☴ ☵ ☶ ☷ ☸ ☹ ☺ ☻ ☼ ☽ ☾ ☿ ♀ ♁ ♂ ♃ ♄ ♅ ♇ ♎ ♏ ♐
♑ ♒ ♓ ♔ ♕ ♖ ♗ ♘ ♙ ♚ ♛ ♜ ♝ ♞ ♟ ♠ ♡ ♢ ♣ ♤ ♥ ♦ ♧ ♨ ♰ ♱ ☫ ª ↀ
ↁ ↂ Ↄ ➟ ➡ ➢ ➣ ➤ ➥ ➦ ➧ ➨ ➚ ➘ ➙ ➛ ➜ ➝ ➞ ➸ ♐ ➲ ➳ ➳ ➴ ➵ ➶
➷ ➸ ➹ ➺ ➻ ➼ ➽ ← ↑ → ↓ ↔ ↕ ↖ ↗ ↘ ↙ ↚ ↛ ↜ ↝ ↞ ↟ ↠ ↡ ↢ ↣ ↤ ↥ ↦ ↧
↨ ➫ ➬ ➩ ➪ ➭ ➮ ➯ ➱ ↩ ↪ ↫ ↬ ↭ ↮ ↯ ↰ ↱ ↲ ↳ ↴ ↵ ↶ ↷ ↸ ↹ ↺ ↻ ↼ ↽ ↾ ↿
⇀ ⇁ ⇂ ⇃ ⇄ ⇅ ⇆ ⇇ ⇈ ⇉ ⇊ ⇋ ⇌ ⇍ ⇎ ⇏ ⇐ ⇑ ⇒ ⇓ ⇔ ⇕ ⇖ ⇗ ⇘ ⇙ ⇚ ⇛ ⇜ ⇝ ⇞ ⇟
⇠ ⇡ ⇢ ⇣ ❂ ⋆ ✢ ✣ ✤ ✥ ✦ ✧ ✩ ✪ ✫ ✬ ✭ ✮ ✯ ✰ ★ ✱ ✲ ✳ ✴ ✵ ✶ ✷ ✸ ✹

Gülen Yüz Emojileri:

😄 😁 😆 😅 🙂 😅 😂 🤣 🙂 😉 😊 😇

Sevgi Emojileri:

🥰 😍 🤩 😘 😘 😗

Tarafsız ve şüpheci yüz emojileri:

🤨 😐 😑 😶

Mimik Emojileri:

🙅‍♂‍ 🙅‍♀‍ 🙆‍♂‍ 🙆‍♀‍ 💁‍♂‍ 💁‍♀‍ 🙋‍♂‍ 🙋‍♀‍ 🧏‍♂‍ 🧏‍♀‍ 🙇‍♂‍ 🙇‍♀‍ 🤦‍♂‍ 🤦‍♀‍ 🤷‍♂‍ 🤷‍♀‍

Ayrıca arkadaşlarınıza Whatsapp’tan boş mesaj göndermek isterseniz görünmez boşluk kopyala sayfasında anlattığımız işlemleri boş mesajlar gönderebilirsiniz. Ayrıca Instagram öne çıkanlar kapağı boşluk bırakma işlemi de yine buradaki özel sembol sayesinde yapılabilir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Şekilli emojiler kopyala

  Şekilli emojiler arıyorsanız aşağıdaki simgelerden de beğendiğinizi seçip kopyalayabilirsiniz. Ben oyun nicki olarak ya da çeşitli alanlara adımı yazacağım zaman aşağıdaki sembolleri tercih ediyorum. Bu sembollerden eğer beğendiğiniz olursa seçip kopyalayın. Şekilli semboller genelde oyun nicki ya da sohbet sitelerinde kullanılsa da Instagram gibi çeşitli sosyal medya platformlarında da kullanılıyor.

  ♡♥❥ღ❀❦ツℳ→۵༄❝ッ♋︎❞✧❁『』»✿𖥸✰❤ϟ♈︎♒︎⚘━†★♛☼♏︎☆♊︎❣シ☽
  ➳↳♌︎♓︎║》♱ℰ〄❧ヅ⋆ℒ☾«⤷₂─✞♪」➥¹²♉︎♎︎│【ꃼ✩⭑ℯ↓「♍︎†ℋ↑₁◦╔
  〔☙✞♫✮ℬ↬↺ᴬ《〘✦✉™➤⇝●♐︎ȵ☣☻⭒✆☏♕♦ℐ➠➺↴₄Ⓐ♑︎❛✵ლ
  ♚☞❃ꕥ←₀ⒸⒺ╰】☺〤ℛ✺↠⤿⁰♒☠╱┃═〖〗〙☹✭♔ꕤ✓☁☆➢
  ⫷⫸₃◌◜ᴱᴸ꧂╭❜㋡ℴ℘ℭ❆➫↝ⓀⓈ◝♏꧁꧂☯❖〆›♬☭☪꙳✎♠♥
  ℱ☂➵➼₅Ⓝ∞◞┗╚ᴵᴷ●⋆✢✣✤✥❋✦✧✩╰☆╮✪✫✬✭✮✯✰★✱✲❂✵✶✷✸

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir