Emoji Kopyala

Sigara Emojisi Kopyala

Sigara emojisi, sigarayı temsil eden bir semboldür. Whatsapp, Instagram gibi mesajlaşma uygulamalarında hem mesajlaşırken hem de biyografi alanlarında kullanılabilir. Instagram gönderilerinin açıklama kısmında bazen de Instagram öne çıkanlar açıklamasında sigara semnolünü görmek mümkün. Sigara emojisinde, yanan bir sigara ve duman çizimi görünür. Sigaranın ön kısmında ateş, orta kısmı beyaz kağıt, filtre kısmı ise turuncu beyaz renklerdedir. Emoji bölümünde, sigara için iki farklı sembol bulunuyor. Bunlardan birincisi yanan bir sigara, ikincisi ise sigara içilmez emojisidir. Bu semboller için farklı kopyalama seçeneklerini burada sunuyor olacağız. Böylece, tek dokunuşla sigara sembolünü kopyalayabileceksiniz.

Whatsapp uygulamasından mesajlaşırken, yada Instagram DM kutusunda, biyografi alanında veya çok daha farklı alanlarda bu sembol kullanılabilir. İlgili emojiyi, telefondan bulamadıysanız direkt olarak buradan kopyalayıp istediğiniz herhangi bir alanda kullanabilirsiniz. Farklı platform ve cihazlar arasında sigara emojileri birbirinden farklı görünebilir. Ancak anlam itibariyle direkt olarak sigarayı anlatan bir çizim olarak görünmektedir.

Sigara emoji

Sigara Emoji Anlamı

Sigara emojisi: sigara resmine benzetilebilir. Sigara içme eylemini anlatmak için kullanılan semboldür. Sigara bağımlılık yapan bir tütün ürünüdür. Örneğin birine ne yapıyorsun diye mesaj gönderdiğinizde size sigara emojisi gönderiyorsa bu o kişinin sigara içtiği anlamına gelir. Hemen aşağıdaki butonları kullanarak “sigara emoji kopyala” işlemini yapabileceksiniz.

Sigara Emojisi Kopyala

Sigara emojisi kopyala yapıştır:

🚬 Kopyalandı!
🚭 Kopyalandı!

Yukarıdaki kopyala butonlarını kullanarak sigara ve sigara içilmez emojilerini kopyalayabilirsiniz. Kopyalama işlemi gerçekleştiğinde, kopyala butonunun sağ kısmında kopyalandı uyarısını göreceksiniz. İşlem tamamlandıktan sonra sosyal medya, sohbet sayfaları ya da destekleyen oyun platformlarında kullanabilirsiniz. Discord, Whatsapp, Instagram, Facebook, Messenger ya da Twitter gibi bir çok platforma yapıştırıp kullanmaya başlayın.

Sigara Emojisi Nerede

Sigara emojisi, emoji kütüphanesinde bulunan sembollerden biridir. Telefon klavyesini açın. Sonrasında emoji simgesine dokunun. Emoji kutucuğunun üst kısmında Emoji Ara bölümünü göreceksiniz. Buraya sigara yazarak 🚬 emojisini bulabilirsiniz. Bazı kullanıcılar Sigara emojisi klavye şeklinde aramalar da yapıyor, ancak direkt tuşlama ile bu yapılamıyor. Fakat, bilgisayarınızdan semboller alanını açıp, (U+1F6AC) yazarak sigara emojisini yapabilirsiniz. Bu kadar uğraşmak yerine, hemen yukarıdaki kopyala butonunu kullanıp kopyalayabilirsiniz.

Sigara İçilmez Emojisi

  • Sigara içilmez emoji: 🚭

Sigara içilmez emojisi, günlük hayatta da farklı alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Örneğin hastane, kütüphane ya da havalimanlarında sigara içilmez emojisi ile karşılaşabiliyoruz. Bu emoji ya da sembol o alanda sigara içilmeyeceği anlamına gelir. Bu sembolün bulunduğu alanda sigara içmeniz halinde, yasal ceza işlemi uygulanabilir.

Elbette, “🚭” emoji sembolü, sigara içilmeyen bir alanı veya sigara içilmemesi gerektiğini ifade etmektedir. Bu sembol genel olarak kapalı alanlarda sigara içmenin yasak olduğunu belirtmek amacıyla kullanılır. “🚭” emoji sembolü, sigara içilmeyen bir alanda sigara içmemenin önemini vurgular.

Farklı ve değişik emojiler arayanlar emoji kopyala kategorisini ziyaret edebilirler. Bu kategoride birbirinden farklı ve normal emojiler arasında bulunmayan sembolleri inceleyebilir ve kopyalayabilirsiniz. Kopyalama işlemini yaptıktan sonra kullanmak istediğiniz alana giderek, yapıştırıp kullanmaya başlayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir