Genel

Siyah Gül Emojisi Kopyala

Emoji kütüphanesine baktığımızda siyah bir gül sembolünün olmadığını görüyoruz. Buradan “siyah gül emojisi kopyala yöntemini kullanarak bu emojiye sahip olun. Siyah gül emojisini Instagram biyografi kısmında, Whatsapp hakkımda bölümünde, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarında da kullanabilirsiniz. Durum ve biyografilerde kullanabileceğiniz gibi bu sembolleri hikayeler de de paylaşabilirsiniz.

Sosyal medya platformlarında insanlar farklı emojiler kullanmak isteyebiliyor. Whatsapp ve Instagram gibi platformlarda mesajlaşırken çeşitli emojiler kullanılmaktadır. Ancak bu emojilerin yeterli olmadığını söylesek yanılmış olmayız. Örneğin emoji bölümünde halen daha siyah gül emojisi bulunmuyor. Buradan siyah gül sembolünü kopyalayarak istediğiniz platformda kullanabilirsiniz. Cihazlarda ‘siyah kalp emoji’ bulunmadığından dolayı bu yöntem çok işinize yarayacaktır.

Siyah Gül Anlamı Nedir?

Siyah gül, genel olarak ölüm, yas, ayrılık, kayıp, acı ya da üzüntü gibi olumsuz duyguları ifade etmek amacıyla kullanılır. Ancak, siyah gül bu anlamlar dışında gizem, güçlü bağlılık, kendine güven ve özgünlük gibi pozitif anlamlara da sahiptir. Siyah gül, çeşitli kültürlerde de sembolik olarak kullanılıyor diyebiliriz. Ancak, bu sembolik anlamlar kullanılan topluluk ve kültüre göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak bilinen nasıl ki kırmızı gül aşk ve sevgiyi ifade ediyorsa siyah gül de tam zıttı olan yas ve karamsarlığı ifade etmek için kullanılmaktadır.

Siyah Gül Emojisi

Yukarıdaki görsel kırmızı gülün siyaha çevrilmiş versiyonudur. Direkt olarak emoji bölümünde böyle bir sembol bulunmamaktadır. Fakat aşağıdaki çeşitli siyah gül ve çiçek sembollerinden beğendiklerinizi kopyalayarak kullanabilirsiniz.

Siyah Gül Emojisi Kopyala

Siyah gül emojileri kopyalamak için aşağıdaki seçeneklerden faydalanabilirsiniz. İlk sırada siyah gül emojisi bulunmaktadır. Diğerleri ise siyah çiçek emojileridir. Bu emojilerden dilediğinizi seçip kopyalayabilirsiniz.

Whatsapp Siyah Gül Emojisi

Whatsapp uygulamasında ya da Instagram‘da siyah gül emojisi bulunmamaktadır. Bunun yerine kırmızı renkte gül emojileri bulunuyor. Emoji kitaplığında da direkt olarak siyah gül emojisi bulunmuyor. Fakat buradaki sembolleri kopyalayarak kullanmak mümkün.

Instagram, Whatsapp, Facebook ve Twitter gibi bir çok sosyal medya uygulaması bu emojileri desteklemektedir. Eğer Whatsapp ya da çeşitli sosyal medya uygulamalarında arkadaşlarına boş mesaj göndermek istersen görünmez boşluk kopyala sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Buradan kopyaladığınız özel karakter ile oyun nicklerini boş bırakmak ya da boş mesaj göndermek mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir