Emoji Kopyala

Superman Emojisi Kopyala Yapıştır (🦸‍♂️, 🦸)

Süper kahraman emojileri de artık Whatsapp ve diğer uygulamalarda yerini aldı. Bu yazımızda, ‘Superman Emojisi kopyala yapıştır’ işlemini nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz. Buradan Superman ve Superwoman emojilerini kopyalayabilirsiniz. Ayrıca emoji kopyala kategorisinden farklı ve değişik sembollere de ulaşabilirsin.

Superman emoji kopyala, butonuna dokunduğunuz anda sembol kopyalanır. Sadece Superman değil, Superwoman emojisini de yine aşağıdaki başlıkta paylaştık.

Superman Emojisi Kopyala Yapıştır

Süpermen Emoji Kopyala:
Superman: 🦸‍♂️ Kopyalandı!
Superwoman: 🦸 Kopyalandı!

Yukarıdaki kopyala butonları kullanılarak Superman ve Superwoman emojileri kopyalanabilir. Superman DC evreninde öncelikle çizgi roman daha sonrasında ise beyaz perdeye aktarılan bir süper kahramandır. Superman emojisini Instagram’da kullanmak isterseniz hemen yukarıdan kopyalayın.

Mobil cihazdan ve bilgisayarınızdan kopyalayıp hemen kullanın. Bilgisayardan yapıştırmak için CTRL + V tuşlarına basın. Discord, Whatsapp, Instagram, Facebook, Twitter, Telegram ve Messenger gibi uygulamalarda kullanılabilir. Bu emoji, hem kadın hem de erkek olmak üzere ikiye ayrılır.

🦸‍♂️ Superman Emoji Anlamı

Superman, sıradan bir insan gibi görünse de özel yeteneklere sahip olan ve halkı korumaya çalışan bir adam. Görünüm olarak mavi renkli bir kıyafet ve kırmızı pelerin giymektedir. Superman sembolünü sosyal medya uygulamalarında kullanabileceğiniz gibi, birini rehbere kaydederken de bu emoji kullanılabilir.

Uzaydan gelmiş olmasına rağmen, bebekliğinden beri dünyada yetiştirildiği için oldukça iyimser bir süper kahramandır. Son zamanlarda en çok sinema filmi yapılan süper kahramanlar arasındadır.

🦸‍♂️Superman Emoji Temel Bilgiler

Emoji:
Kısa isim:erkek süper kahraman
Codepoint: U+1F9B8 200D 2642 Kopya 1F9B8 –  süper kahraman 200D –  sıfır genişlikli marangoz 2642 – ♂ erkek sembolü
Ondalık:ALT+129464 ALT+8205 ALT+9794
Unicode Sürümü:Hiçbiri
Emoji Sürümü:Hiçbiri
Kategoriler:👌 İnsanlar ve Vücut
Alt Kategoriler:🎅 Fantezi
Anahtar kelimeler:erkek | erkek süper kahraman | iyi | kahraman | süper güç
Teklif:L2/16‑160, L2/17‑244

“🦸‍♂” emoji, buna ek olarak Erkek Süper Kahraman veya Süpermen olarak bilinmektedir. Dar mavi bir kıyafet, üzerine ise kırmızı bir pelerin giymiş olan süper kahramandır. Gelmiş geçmiş en güçlü süper kahramanlardan biridir.

Kendini, görev olarak dünyayı ve insanları korumaya adamıştır. Dünyadaki ve uzaydan gelen tehlikelere karşı insanları korumaktadır. En büyük motivasyonu ise, sevdiği insanlar ve dünyadaki insanları korumaktır.

Sosyal medya uygulamalarında kullanabileceğiniz çok çeşitli emojiler var. Whatsapp’ta bulunmayan değişik semboller için iPhone emoji kopyala sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir