Genel

Tik İşareti Kopyala – Mavi Tik Emoji (Instagram, Facebook, Twitter)

Tik işareti onay anlamına gelmektedir. Bilgisayarda ya da telefonda kullanmak için Tik işareti kopyala yapıştır yöntemini kullanmak isteyenlere özel haber. Tik işaretini Twitter, Instagram, Whatsapp, Telegram ya da Facebook gibi sosyal medya uygulamasında kullanabilirsiniz. Bu uygulamalarda mesaj gönderirken ya da kullanıcı adınızın hemen yanına yapıştırıp kullanmak mümkündür. Sosyal medyada her zaman çeşitli ve farklı emojiler kullanılmaktadır. Bu emojilerden biri de tik işaretidir. Tik işareti bir şeyi onaylamak anlamına gelir.

Boslukkopyala.com’un yayınladığı bu haberde tik emoji kopyala işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise kopyala butonuna dokunmaktır. Tik işareti kopyala:

Tik İşareti Kopyala ✓

Aşağıda bulunan kopyala butona dokunarak tik işaretini kopyalayabilirsiniz. Sonra kullanmak istediğiniz yere yapıştırıp bu ifadeyi kullanabilirsiniz.

Mobil cihazlarda kopyalanan tik işaretini yapıştırmak istediğiniz alana basılı tutup gelen Yapıştır seçeneğini seçerek kullanabilirsiniz.


Mavi Tik Emoji Kopyala

Tik emoji kopyala işlemi de yine yukarıdaki gibi basittir. Telefonda ya da tablette tik işaretini bulamayanlar hemen buradan seçip kopyalayabilirler. Ayrıca buradaki tik emojisini bilgisayardan oyun nicki ya da sohbet sayfalarında nick olarak kullanabilirsiniz.

✅☑️✔️

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir