Genel

Tiktok Şekilli Yazı – Yazı Stilleri ve Tipleri

Tiktok uygulamasında yorum yaparken, kullanıcı adını yazarken ya da biyografi kısmına yazı yazarken yazı stilleri kullanabilirsiniz. Burada bulunan Tiktok şekilli yazı yazma aracını kullanıp farklı fontlarda yazılar ve rakamlar yazabilirsiniz. Yazdığınız şekilli yazılardan beğendiğinizi seçip kopyalamanız gerekir. Kopyaladıktan sonra, Tiktok ya da benzeri diğer uygulamalarda kullanabilirsiniz. Tiktok kalın yazı yazma, eğik yazı yazma ya da değişik yazı fontları arayanlar buradaki aracı kullanabilirler. Bu araç kullanılarak, 10 farklı fontta yazı yazılabilir.

Tiktok şekilli yazı, metni farklı yazı tipleri, renkler, ve efektlerle süsleyerek çekici hale getirebilirsiniz. Bu yazı tiplerini hem video içeriğinize farklı bir görünüm kazandırmak hem de dikkat çekici hale getirmek için kullanılabilir. Ayrıca video açıklaması, yorum ya da biyografi alanlarında da kullanılabilir. Tiktok şekilli yazı tipleri ile yazı yazmak için;

 • Aklınızdaki isim, nick ya da güzel sözü aşağıdaki kırmızı kutucuğa yazın.
 • Aşağıda listelenen sonuçları inceleyin.
 • Sonuçlardan beğendiğinizi seçip kopyalayın.
 • Kopyaladığınız şekilli yazıyı, Tiktok efektlerinde, biyografi alanında, videolarında ya da yorumlarında kullanmak için yapıştırın.

Tiktok Şekilli Yazı Yazma

Sonuçlar

  TikTok Şekilli Yazı, metinleri farklı sembol ve yazı tipleri ile yazmanıza olanak sağlar. Bu, TikTok uygulamasında video açıklamalarında, yorumlarında ya da biyografisinde sıklıkla kullanılır. TikTok Şekilli Yazı ile metinlerinizi ilgi çekici bir fontta yazabilirsiniz. Diğer kullanıcılardan farklı görünmek istiyorsanız hemen yukarıdaki kutucuğa yazıp, değişik harflerle yazı yazılabilir.

  Sosyal medya hesabınızı kişiselleştirmek istiyorsanız yazı fontları da kullanabilirsiniz. Son zamanların en popüler uygulaması Tiktok, şekilli yazılar yazabileceğiniz platformlardan biridir. Profilinizi çekici hale getirmek için “şekilli yazı” yazarak şekilli nick kullanabilirsiniz.

  Tiktok Kalın Yazı Yazma

  Tiktok uygulamasından kalın yazı yazmak isteyebilirsiniz. Tiktok video açıklaması ve kullanıcı adınızı kalın yazılarla yazmak istiyorsanız yine yukarıdaki aracı kullanabilirsiniz. Yazı yazdıktan sonra farklı fontlarda sonuçlar listelenir. Bu listeler arasında kalın yazı fontu da bulunmaktadır. Bu fontun olduğu yazıyı seçin. Ardından kopyala seçeneğine basarak kopyalayabilirsiniz.

  Bilgisayardan yapıştırmak için CTRL + V tuşlarına aynı anda basabilirsiniz. Mobil cihazlarda ise yapıştırılacak alana basılı tutup ardından yapıştır demeniz de yeterli olacaktır. Eğer Tiktok uygulamasında boş mesaj ya da kullanıcı adını boş bırakmak isterseniz boşluk kopyala sayfasında anlatılan adımları uygulayın.

  Yine Tiktok uygulamasının video açıklamalarında ya da biyografi alanlarında farklı semboller kullanmak isteyebilirsiniz. Emoji bölümünde olmayan değişik sembol ve ifadeleri arıyorsanız Değişik Semboller sayfasını ziyaret edin. Buradaki sembollerden beğendiğinizin üstüne dokunarak kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  İlgili Makaleler

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir