Emoji Kopyala

Uyku Emojisi Anlamı (Kopyala) 😴💤🥱 İyi Geceler Emojisi

Uyku emojisi, genelde akşam ve gece saatlerinde kullanılan bir semboldür. Buradan uyku emojisi kopyala işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca 😴 anlamı, 💤 ne demek ve 🥱 ne anlama gelir sorularını da burada yanıtlıyor olacağız. Bu sayede isteyenler uyku ile ilgili sembol ve işaretleri kopyalayabilecekleri gibi hem de anlamını öğrenebilirler.

İyi geceler emojisi kopyalamak isteyenler bir alt başlıktan bunu yapabilirler. Eğer birine iyi geceler mesajı gönderecekseniz bu emojiler ile süsleyin. Burada iPhone ve Android telefonlarda kullanabileceğiniz emojileri listeliyoruz. Bu sayede, Whatsapp ya da Instagram gibi uygulamalarda bulamadığınız emojileri kopyalayıp kullanabilirsiniz. Ayrıca biri size uyku emojilerinden birini gönderdiğinde ne anlama geldiğini bilmiyorsanız buradaki başlıklardan ilgili emojilerin anlamını da öğrenebilirsiniz.

😴💤🥱 Anlamı, Ne Demek?

Uyku emojileri birden fazladır. Örneğin, emoji ara bölümüne uyku ya da zzz yazarsanız uyku emojileri karşınıza çıkacaktır. Eğer biri size; “iyi geceler 😴💤🥱” şeklinde bir mesaj gönderiyorsa uyuyacağını ifade ediyordur. Ya da herhangi bir yazı yazmadan direkt bu emojilerden birini atıyorsa uyuyacağını söylemek istiyordur.

Sosyal medya uygulamalarında da gece gönderi ya da hikaye paylaşılırken 😴,💤,🥱 emojilerinden biri kullanılabilmektedir.

😴 Emojisi Hakkında Bilgiler

Emoji:Uyuyan Yüz, Uyku Emojisi
Kısa isim:uyuyan yüz
Apple Adı:uyuyan yüz
Codepoint:U+1F634
Kısa kod::sleeping:
Ondalık:ALT+128564
Unicode Sürümü:6.1 (2012-01-31)
Emoji Sürümü:1.0 (2015-06-09)
Kategoriler:😂 Gülücükler ve Duygular
Alt Kategoriler:😴 Uyuyan Yüz
Anahtar kelimeler:uykulu yüz | uyuyan yüz | yüz

Uyku Emojisi Kopyala

Uyku Emojisi Kopyala Yapıştır:
Horlama Emojisi: 💤 Kopyalandı!
Uyuyan Yüz Emojisi: 😴 Kopyalandı!
Esneme Emojisi: 🥱 Kopyalandı!
Yatak Emojisi: 🛏️ Kopyalandı!

Uyku emojisi ya da iyi geceler emojisi diyebileceğimiz bu sembolleri yukarıdaki butonları kullanarak kopyalayın. Bilgisayarda klavyeden uyku emojisi nasıl yapılır diye merak edenler için bir üst başlıkta ilgili sembolün kodlarını da paylaştık. Fakat bunlarla uğraşmak yerine direkt olarak kopyala butonuna basıp kopyalayın.

Bazen bilgisayardan ya da mobil cihazımızdan aradığımız emojiyi bulamayabiliyoruz. Bu gibi durumlarda ise direkt internetten ar atıyoruz. Eğer siz de iyi geceler mesajı gönderirken uyku emojisine ihtiyaç duyuyorsanız direkt buradan alın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir